SlovakNHL.sk

Články

Sabres sa vraj chcú zbaviť celého platu Jacka Eichela
17. 10. 2021 - Ak sa tím Buffalo Sabres odhodlá vymeniť svojho niekdajšieho kapitána Jacka Eichela, bude to chcieť urobiť tak, aby mu na hviezdneho útočníka nezostala spomienka v platovom rozpočte.
Sabres získali obrancu z waiver listiny, ďalší dvaja hráči na nej pribudli
17. 10. 2021 - Na waiver listine sme v sobotu zaregistrovali pohyby oboma smermi. Tím Buffalo Sabres si z nej stiahol obrancu Christian Wolanina, ktorého na ňu zapísalo Los Angeles.
Sabres prišli na niekoľko týždňov o dvoch hráčov
16. 10. 2021 - Tím Buffalo Sabres v piatok oznámil, že útočník Casey Mittelstadt a obranca Henri Jokiharju vynechajú pár týždňov pre zranenia, ktoré utrpeli vo štvrtkovom otváracom zápase sezóny proti Montrealu (5:1).
Vstúpia do hry o Jacka Eichela tri nové tímy?
14. 10. 2021 - V prípade budúcnosti Jacka Eichela ešte nie je nič vyriešené a už sa opäť začínajú spomínať aj konkrétne mená potenciálnych záujemcov. Teraz prichádzajú tri, ktoré sme ešte nepočuli.
Mení sa situácia Jacka Eichela k lepšiemu?
07. 10. 2021 - Dodatočný prístup k lekárskym záznamom Jacka Eichela znova rozpútal rokovania o výmene hviezdneho útočníka tímu Buffalo Sabres. Informuje o tom Darren Dreger z TSN.
Bettman o situácii Eichela: Obe strany chcú to najlepšie
05. 10. 2021 - Komisár NHL Gary Bettman v pondelok prezradil, že liga monitoruje situáciu ohľadom zranenia Jacka Eichela, ktorý sa s tímom Buffalo Sabres dostal do konfliktu pre rozdielny názor na riešenie vysunutej platničky v krku.
Lehner vyzval Hráčsku asociáciu, aby ukončila Eichelovu ságu
02. 10. 2021 - Brankár Vegas Robin Lehner v piatok vyzval Hráčsku asociáciu NHL, aby ukončila drámu týkajúcu sa jeho bývalého spoluhráča Jacka Eichela z Buffala.
Skončia Sabres s Eichelom na súde?
30. 09. 2021 - Nevyzerá to tak, že by sa veci v Buffale ohľadom bývalého kapitána Jacka Eichela niekam posunuli. Situácia však nemôže zostávať donekonečna v takomto štádiu. Vyrieši ju súd?
Eichel je ochotný ísť kamkoľvek. Záujemcovia majú podmienku
27. 09. 2021 - V posledných týždňoch špekulácie ohľadom budúcnosti Jacka Eichela utíchli. Neznamená to však, že sa v úzadí na riešení jeho situácie nepracuje.
Jack Eichel prišiel o kapitánske céčko
23. 09. 2021 - Hviezdny center Jack Eichel pricestoval do Buffala, aby sa zúčastnil lekárskej prehliadky pred začiatkom tréningového kempu. Priniesla očakávaný verdikt – hráč nie je spôsobilý na hranie.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/sabres/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4