Sekera

Andrej Sekera
Edmonton Oilers

Dátum narodenia: 08. 06. 1986
Miesto narodenia: Bojnice, SVK
Výška: 182 cm
Váha: 92 kg
Draft: Buffalo, 2004 (71. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Černák skóroval, Sekera asistoval, Poehling žiaril pri debute
V posledný hrací deň základnej časti bolo v akcii 30 tímov NHL aj so šiestimi Slovákmi. Erik Černák skóroval, Andrej Sekera asistoval. Spoznali sme zvyšné série play-off aj víťazov prvých individuálnych ocenení. Dvaja brankári vychtali nuly, Ryan Poehling zažil hviezdny debut.

Sekera verí, že by mohol získať s Oilers Stanleyho pohár
Slovenský obranca Andrej Sekera avizoval, že Edmonton ho na svetový šampionát uvoľní a že sa naň teší. Ešte však potrebuje odohrať záverečný duel sezóny, ktorý ho čaká v sobotu proti Calgary.

Černák vyhral rodinný súboj, Sekera play-off hrať nebude. Tavares potopil Islanders
V pondelok sa v kanadsko-americkej NHL odohralo osem zápasov. Slovensko malo zastúpenie v dvoch, pričom v jednom sme videli rodinný súboj. Toronto si zaistilo play-off, Barkov vyrovnal Bureho rekord.

Sekera myslel na koniec kariéry. Na domácich MS nechce chýbať
Vo štvrtok tím Edmonton Oilers oznámil, že na Mastertonovu trofej bude z jeho radov nominovaný slovenský obranca Andrej Sekera. Po tom, čo sa v ostatných dvoch sezónach musel vracať do akcie po dvoch ťažkých zraneniach, to nie je prekvapujúce.

Míľnik dosiahol v sobotu aj Andrej Sekera
Kým Tomáš Tatar odohral pri víťazstve Montrealu nad Buffalom svoj 500. zápas v NHL, obranca Andrej Sekera absolvoval duel číslo 700. Jemu však tak dobre nevyšiel – nebodoval a jeho Edmonton podľahol Ottawe 3:4 po predĺžení.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies