Sekera

Andrej Sekera
Edmonton Oilers

Dátum narodenia: 08. 06. 1986
Miesto narodenia: Bojnice, SVK
Výška: 182 cm
Váha: 92 kg
Draft: Buffalo, 2004 (71. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Sekera a Gáborík začnú ročník na listine zranených hráčov
Ide o očakávanú správu, ale slovenskí reprezentanti, obranca Andrej Sekera a krídelník Marián Gáborík, boli svojimi klubmi pred štartom nového ročníka zapísaní na listinu zranených hráčov. Rovnako ako pred rokom.

Mohol by absenciu Sekeru vykompenzovať Torey Krug?
Tímy Edmonton Oilers a Boston Bruins by mohli potenciálne zrealizovať výmenu, o ktorej sa už špekulovalo pred niekoľkými mesiacmi. Bude absencia slovenského obrancu Andreja Sekeru dostatočným stimulom k tomu, aby prebehla?

Draisaitla sklamalo zranenie Sekeru. Verí však v návrat Oilers do play-off
Nemecký útočník Edmontonu Leon Draisaitl nebol nadšený, keď sa dozvedel o zranení slovenského spoluhráča Andreja Sekeru, ale aj napriek tomu verí, že Oilers čaká v novom ročníku návrat do play-off.

Sekerovo zranenie oslabuje Oilers a ohrozuje jeho budúcnosť
„Andrej Sekera dokrivkáva k cieľovej páske svojej kariéry. Doslova.“ To sú slová kanadského odborníka Marka Spectora z televízie Sportsnet, ktorý sa pozrel na to, ako ovplyvňuje čerstvé zranenie nohy slovenského obrancu i jeho klub Edmonton Oilers.

Nešťastná správa: Sekera utrpel v príprave vážne zranenie!
Po minulej sezóne, v ktorej ho negatívne ovplyvnila letná operácie kolena, sa verilo, že by v tej novej mohol zdravý Andrej Sekera zažiť návrat k starej dobrej forme. Situáciu však komplikujú aktuálne udalosti.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies