Sekera

Andrej Sekera
Edmonton Oilers

Dátum narodenia: 08. 06. 1986
Miesto narodenia: Bojnice, SVK
Výška: 182 cm
Váha: 92 kg
Draft: Buffalo, 2004 (71. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Budú Oilers nútení vykúpiť Sekeru zo zmluvy?
Čas sa kráti a tím Edmonton Oilers ešte nemá nového generálneho manažéra. Vrchné vedenie na čele s výkonným riaditeľom Bobom Nicholsonom si chce dať na výbere záležať. Muža, ktorý prejde výberom, totiž čaká niekoľko náročných rozhodnutí. Tykať by sa pritom mohli aj Andreja Sekeru.

Černák skóroval, Sekera asistoval, Poehling žiaril pri debute
V posledný hrací deň základnej časti bolo v akcii 30 tímov NHL aj so šiestimi Slovákmi. Erik Černák skóroval, Andrej Sekera asistoval. Spoznali sme zvyšné série play-off aj víťazov prvých individuálnych ocenení. Dvaja brankári vychtali nuly, Ryan Poehling zažil hviezdny debut.

Sekera verí, že by mohol získať s Oilers Stanleyho pohár
Slovenský obranca Andrej Sekera avizoval, že Edmonton ho na svetový šampionát uvoľní a že sa naň teší. Ešte však potrebuje odohrať záverečný duel sezóny, ktorý ho čaká v sobotu proti Calgary.

Černák vyhral rodinný súboj, Sekera play-off hrať nebude. Tavares potopil Islanders
V pondelok sa v kanadsko-americkej NHL odohralo osem zápasov. Slovensko malo zastúpenie v dvoch, pričom v jednom sme videli rodinný súboj. Toronto si zaistilo play-off, Barkov vyrovnal Bureho rekord.

Sekera myslel na koniec kariéry. Na domácich MS nechce chýbať
Vo štvrtok tím Edmonton Oilers oznámil, že na Mastertonovu trofej bude z jeho radov nominovaný slovenský obranca Andrej Sekera. Po tom, čo sa v ostatných dvoch sezónach musel vracať do akcie po dvoch ťažkých zraneniach, to nie je prekvapujúce.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies