Sekera

Andrej Sekera
Dallas Stars

Dátum narodenia: 08. 06. 1986
Miesto narodenia: Bojnice, SVK
Výška: 182 cm
Váha: 92 kg
Draft: Buffalo, 2004 (71. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Ako zapasuje Sekera do zostavy? Bude tajnou zbraňou Stars?
Po dvoch frustrujúcich sezónach dostane Andrej Sekera šancu byť dôležitou súčasťou dobre vybalansovanej defenzívy tímu Dallas Stars. Slovenský obranca podpísal ročný kontrakt za 1,5 milióna dolárov, aby dodal tímu skúsenosti a ukázal, že ešte nepatrí do starého železa.

Expert sa zamýšľa: Oslabil odchod Sekeru postupové ambície Oilers?
Ken Holland nemal v prvom lete pri kormidle Edmontonu jednoduchú situáciu s platovým stropom. Podarilo sa mu síce vymeniť Milana Lucica, ale posily až také významné neprišli. Významné však bolo rozhodnutie vykúpiť zo zmluvy Andreja Sekeru.

Heika predstavil Sekeru fanúšikom Stars. Nechýbala ani vtipná historka z draftu
Tím Dallas Stars podpísal zmluvu so slovenským obranca Andrejom Sekerom už 1. júla po tom, čo bol v Edmotone vykúpený zo zmluvy. Miestny odborník Mike Heika ho však fanúšikom texaského tímu predstavil ešte len tento týždeň.

Doplatí na príchod Sekeru? Stars sa snažia vymeniť fínskeho beka
Vyzerá to tak, že dni Juliusa Honku v Dallase by mohli byť spočítané. Stars sa mladého fínskeho obrancu vraj snažia vymeniť.

Sekera bude mať v Dallase nové číslo. Zmena čaká aj Pavelskiho
Fanúšikovia tímu Dallas Stars sa v utorok dozvedeli, s akými číslami nastúpia v novej sezóne tri významné akvizície, ktoré klub získal na trhu s voľnými hráčmi.

© 2019 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies