SlovakNHL.sk

Články

Senators preskúmavajú možnosť výmeny svojej hviezdy
06. 06. 2023 - Tím Ottawa Senators začal preskúmavať prestupový trh v súvislosti s potenciálnou výmenou hviezdneho útočníka Alexa DeBrincata. Informuje o tom Elliotte Friedman z televízie Sportsnet.
Chceme si ho udržať: Dorion prezradil prioritu tohto leta
02. 06. 2023 - Pre generálneho manažéra tímu Ottawa Senators, Pierra Doriona, bude prioritou tohto leta nový kontrakt pre hviezdneho útočníka Alexa DeBrincata.
Buffalo a Ottawa si upísali mladých európskych obrancov
26. 05. 2023 - Tím Buffalo Sabres podpísal vo štvrtok trojročnú nováčikovskú zmluvu s obrancom Vsevolodom Komarovom. Medzitým, obranca Nikolas Matinpalo podpísal ročný vstupný kontrakt s tímom Ottawa Senators.
Snažili sa ho zlanáriť iní: Známy herec zatvoril dvere kúpe Senators definitívne
23. 05. 2023 - Tím Ottawa Senators by mohol už čoskoro spoznať svojho nového vlastníka. Zdá sa pritom, že známy herec Ryan Reynolds nebude súčasťou tímu v žiadnom smere.
Nastala uzávierka: Ponuky za Senators predložili štyri skupiny
16. 05. 2023 - Bruce Garrioch z denníka Ottawa Sun informuje, že do pondelkovej uzávierky predložili svoje finálnej ponuky za tím Ottawa Senators štyri skupiny so záujmom o kúpu organizácie NHL.
Nečakaný zvrat? Jedna z celebrít odstupuje od snahy kúpiť Senators
12. 05. 2023 - Známy hollywoodsky herec Ryan Reynolds nebude súčasťou novej vlastníckej štruktúry organizácie Ottawa Senators, pretože jeho ponuka nepostupuje ďalej. Informuje o tom Emily Kaplanová z televízie ESPN.
Prečo chcú Reynolds, Snoop Dogg a iné celebrity kúpiť Senators?
11. 05. 2023 - Niektorých hokejových fanúšikov môže prekvapovať, že o tím Ottawa Senators je taký veľký záujem aj z radu známych osobností zo sveta šoubiznisu. Vysvetliť sa ho pre agentúru CP snažili experti, ktorí sa zameriavajú na športový biznis.
Do hry o kúpu Senators vstupuje ďalší hviezdny umelec
07. 05. 2023 - Bruce Garrioch z denníka Ottawa Sun informuje, že medzi potvrdenými záujemcami o kúpu organizácie Ottawa Senators je ďalší známy umelec – kanadský hudobník The Weeknd.
Záujem o kúpu tímu NHL má aj Snoop Dogg
02. 05. 2023 - Známy reper Snoop Dogg je súčasťou skupiny, ktorá sa snaží kúpiť organizáciu Ottawa Senators. Informuje o tom Ian Mendes z The Athletic.
Ottawa má štyri možnosti: Čo urobí s hviezdnym strelcom?
29. 04. 2023 - Tím Ottawa Senators sa zviditeľnil, keď na minuloročnom drafte získal Alexa DeBrincata zo Chicaga. Otázne však je, či hviezdneho útočníka čaká v hlavnom meste Kanady dlhšia budúcnosť.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/senators/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4