SlovakNHL.sk

Claude Lemieux sa vracia do NHL

SAN JOSE - Claude Lemieux podp├şsal sk├║┼íobn├Ż kontrakt s t├şmom NHL San Jose Sharks. 43-ro─Źn├Ż Lemieux, ktor├Ż vyhral ┼ítyrikr├ít Stanleyov poh├ír, sa vr├íti do NHL po piatich rokoch. ├Üspe┼ín├Ż veter├ín dostal ┼íancu op├Ą┼ą ├║─Źinkova┼ą v NHL od svojho dlhoro─Źn├ęho priate─ża, gener├ílneho mana┼ż├ęra Sharks Douga Wilsona. Ten je zn├ímy podporovan├şm veter├ínov vo svojom klube. V minulej sez├│ne dal mo┼żnos┼ą obrancovi Sandisovi Ozolinshovi, ktor├Ż odohral za San Jose 38 z├ípasov.

// Publikovan├ę: 25. 11. 2008
 

Posledný zápas

25. 02. 2021
SJS 
-
 VGK

ODL

()

Nasledujúci zápas

SJS 
-
 STL
27. 02. 2021 -

Novinky z t├şmu

16. 02. 2021 - Obranca Erik Karlsson vynechal pondelkov├Ż z├ípas San Jose proti Anaheimu pre zranenie dolnej ─Źasti tela, ktor├ę utrpel v sobotnom z├ípase proti Los Angeles. Jeho stav sa bude posudzova┼ą na dennej b├íze. In├Ż obranca, Radim ┼áimek, utrpel v rovnakom z├ípase zranenie hornej ─Źasti tela. On v┼íak bol zap├şsan├Ż na listinu zranen├Żch hr├í─Źov.
08. 02. 2021 - Obranca t├şmu San Jose Sharks, Radim ┼áimek, dostal od Oddelenia hr├í─Źskej bezpe─Źnosti NHL pokutu vo v├Ż┼íke 5000 americk├Żch dol├írov, ktor├í je maxim├ílna mo┼żn├í pod─ża podmienok kolekt├şvnej zmluvy, za pichnutie hokejkou do ├║to─Źn├şka Adama Henriquea v sobotnom z├ípase proti Anaheimu. Peniaze poputuj├║ na ├║─Źet hr├í─Źskeho rezervn├ęho fondu.
01. 02. 2021 - Po piatich t├Ż┼żd┼łoch, ktor├ę str├ívili mimo domova, sa hr├í─Źi San Jose Sharks vr├ítili domov a v nede─żu absolvovali prv├Ż tr├ęning vo svojom be┼żnom tr├ęningovom zariaden├ş. Sharks pre opatrenia v Santa Clara County, ktor├ę sa medzi─Źasom uvo─żnili, absolvovali tr├ęningov├Ż kemp v arizonskom Glendale, kde mali odohra┼ą aj prv├ę dva dom├íce z├ípasy. Tie sa v┼íak odlo┼żili pre ┼í├şrenie n├íkazy v t├şme Vegas Golden Knights. Prv├ę dom├íce z├ípasy by tak mali odohra┼ą vo svojom skuto─Źnom domove, v SAP Center. Pl├ínovan├ę s├║ na 13. a 15. febru├íra proti Anaheimu.

Aktuálne v diskusii


V├║jtek (03.10.2016 - 08:14:40):
m├┤ze byt Brigant nie, napr. Jakubech ├íno ... ale vzdy si to Hapal logicky obh├íji a hned sa k tomu aj musel v m├ędiach vyjadrovat zatial ─Źo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minim├ílne a ked sa ho na to niekto z t├Żch p├ír novin├írov op├Żta tak e┼íte sa c├şti podr├í┼żden├Ż, akoby nemali ani pr├ívo.... na druhu stranu aspon sa n├ím tu kazd├Ż rok star├í o hlavnu t├ęmu. Fakt sa te┼í├şm uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale p├íni u┼ż dos┼ą!!! Toto je t├ęma o MSJ a nie o futbale, na┼íej lige alebo o projekte. O tom m├┤┼żte diskutova┼ą v pr├şslu┼ín├Żch t├ęmach. Toto je t├ęma ─Źisto o nomin├íci├ích a o samotn├Żch majstrovstv├ích.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Ar├ęna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najv├Ą─Ź┼íie ├║spechy:
Vyraden├ę ─Ź├şsla:
Slov├íci v t├şme: