SlovakNHL.sk

Novinky z tímu

03. 11. 2020
Tím San Jose Sharks a útočník Kurtis Gabriel, ktorý bol neobmedzeným voľným hráčom, sa dohodli na jednoročnej, dvojcestnej zmluve v hodnote 700 000 amerických dolárov. V nižšej lige je jej hodnota 175 000 dolárov. Dvadsaťsedemročný Kanaďan strávil minulý ročník na „farme“ Philadephie v Lehigh Valley. V 53 dueloch si pripísal päť gólov a štyri asistencie. V NHL v minulosti odohral 38 zápasov za Minnesotu a New Jersey. Pripísal si v nich dva góly a tri asistencie. Wild ho draftovali v roku 2013 z celkového 81. miesta.

06. 10. 2020
Tím San Jose Sharks podpísal v pondelok nové zmluvy so štvoricou hráčov. Jednoročné podpísali obranca Nicolas Meloche a center Maxim Letunov, dvojročné krídelník Jayden Halbgewachs a obranca Jacob Middleton. V minulej sezóne sa z nich v NHL predstavili len Middleton, ktorý si v 10 dueloch pripísal dve asistencie, a Letunov, ktorý v troch zápasoch strelil jeden gól. Zvyšný dvaja ešte na svoj debut medzi elitou čakajú.

21. 08. 2020
Obranca San Jose Tim Heed sa po tejto sezóne stane neobmedzeným voľným hráčom, no už teraz má jasno v tom, kde bude pôsobiť v budúcej sezóne. Dvadsaťdeväťročný Švéd sa dohodol na spolupráci s tímom HC Lugano zo švajčiarskej NLA. V tejto sezóne odohral 38 zápasov, v ktorých zaznamenal gól, štyri asistencie a 10 mínusových bodov. V priemere hrával 13 minút na zápas. V organizácii Sharks pôsobil od ročníka 2016/17.

03. 05. 2020
Veterán Joe Thornton sa so svojou dcérou Aylou postaral o kúzelnícky trik. Tím San Jose Sharks zdieľal video, na ktorom obaja stáli vedľa seba, pričom skúsený center sa na ňom objavil so svojou typickou dlhou bradou. Ayla následne kývla hlavou a brada bola razom preč:01. 04. 2020
Útočník San Jose, Evander Kane, si v hokeji vybudoval vizitku problémovej hviezdy a jeho životný štýl občas pripomínal život rapera. V čase domácej izolácie spôsobenej šírením koronavírusu sa však pochválil tým, ako v minulosti vzorne hrával na klavír. Takto mu to išlo v deviatich rokoch:18. 02. 2020
Útočník Logan Couture robí pokroky v zotavovaní sa zo zranenia členka a tento týždeň by sa mohol zapojiť do tréningového procesu San Jose Sharks. Kapitán tímu nehral od 7. januára a očakávalo sa, že vynechá šesť týždňov. Tie uplynú v utorok. „Ide to dobre. Korčuľujem. Posilňujem. V utorok mám vyšetrenie, na ktorom mi povedia, či budem môcť trénovať,“ poznamenal.

25. 01. 2020
O jeden z najzábavnejších momentov piatkových súťaží zručností NHL sa postaral český útočník San Jose Tomáš Hertl, ktorý si pred nájazdom proti Jordanovi Binningtonovi zo St. Louis dal na tvár masku s podobizňou populárneho speváka a známeho fanúšika hokeja Justina Biebera:20. 12. 2019
San Jose si z waiver listiny nechránených hráčov stiahlo útočníka Stefana Noesena, ktorého na ňu o deň skôr zapísal Pittsburgh. Dvadsaťšesťročný Američan si v šiestich zápasoch v drese Penguins pripísal jeden gól. Predtým hrával za Wilkes-Barre/Scranton v nižšej AHL. V 22 dueloch si udržiaval priemer bodu na zápas.

14. 12. 2019
Tím San Jose Sharks v piatok umiestnil na waiver listinu nechránených hráčov krídelníka Lukáša Radila. Dvadsaťdeväťročný Čech odohral v tomto ročníku 14 zápasov, v ktorých nedokázal bodovať. V priemere hrával deväť a pol minúty, pričom si pripísal tri mínusové body a osem trestných minút. V posledných desiatich dueloch bol len zdravým náhradníkom.

16. 11. 2019
Český útočník San Jose Tomáš Hertl má menšie zranenie kolena, ktorého stav sa posudzuje na dennej báze. Curtis Pashelka z denníka Mercury News informuje, že jeho štart v sobotnom zápase proti Detroitu je otázny. Dvadsaťšesťročný rodák z Prahy je najproduktívnejším hráčom Sharks, keď si v 20 zápasoch pripísal 21 bodov za 10 gólov a 11 asistencií.

11. 11. 2019
San Jose v nedeľu poslalo obrancu Daltona Prouta na kondičný pobyt do nižšej AHL. Dvadsaťdeväťročný rodák z Ontária zasiahol v tejto sezóne len do otváracieho zápasu proti Vegas, v ktorom nebodoval. Zvyšné zápasy vynechal pre zranenie v hornej časti tela. Táto sezóna je jeho prvá v organizácii Sharks.

05. 11. 2019
San Jose v pondelok poslalo na „farmu“ útočníka Jonnyho Brodzinskiho a povolalo z nej obrancu Radima Šimka, ktorý v nižšej AHL absolvoval kondičný pobyt. Dvadsaťsedemročný Čech je teraz pripravený na návrat do akcie aj v NHL po tom, čo úvod sezóny vynechal pre zranenie kolena. Vlani odohral za Sharks 41 zápasov so ziskom gólu a ôsmich asistencií.

29. 10. 2019
Český obranca Radim Šimek v tejto sezóne ešte nehral pre zranenie kolena, ktoré utrpel v prípravnom zápase. San Jose ho však v pondelok poslal na kondičný pobyt do nižšej AHL, čo by mohlo znamenať, že už by mal byť pripravený vrátiť sa do hry. Šimek vlani odohral 41 zápasov v drese Sharks, pričom si v nich pripísal gól a osem asistencií. V priemere odohral niečo cez 15 minút na zápas.

25. 10. 2019
Krídelník Dillon Hamaliuk podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu so San Jose, ktoré ho draftovalo v tomto roku z celkového 55. miesta. Osemnásťročný Kanaďan momentálne hráva za Kelownu v juniorskej WHL. V prvých 12 zápasoch nazbieral 10 bodov za päť gólov a päť asistencií. Vlani odohral 31 duelov za Seattle so ziskom 11 gólov a 15 asistencií.

10. 10. 2019
Krídelník Jonny Brodzinski v prvých dvoch zápasoch sezóny nebodoval, v ďalších dvoch bol len zdravým náhradníkom a teraz ho San Jose zapísalo na waiver listinu nechránených hráčov. Dvadsaťšesťročný Američan prišiel do organizácie v lete z Los Anheles. Zaň v minulom ročníku odohral 13 duelov so ziskom dvoch gólov a asistencie.

07. 09. 2019
Tím San Jose Sharks v piatok najal do svojho manažmentu zaujímavú postavu – niekdajšieho generálneho manažéra baseballového tímu Los Angeles Dodgers, Neda Collettiho. Pracovať bude ako profesionálny skaut, pričom jeho hlavnou zodpovednosťou bude sledovanie Americkej hokejovej ligy (AHL). Colletti v hokeji nikdy nepracoval, ale ako dieťa vyrastal v Chicagu, kde vraj „fanaticky“ navštevoval zápasy miestnych Blackhawks.

12. 07. 2019
San Jose podpísalo nový dvojročný kontrakt s útočníkom Dylanom Gambrellom a ročný s útočníkom Anttim Suomelom. Obaja vlani hrali aj v NHL. Gambrell v 11 zápasoch základnej časti nebodoval, ale z dvoch duelov play-off si odniesol gól. Suomela zaznamenal tri góly a päť asistencií v 27 zápasoch základnej časti. Nové zmluvy s tímom oficiálne podpísali aj ďalší traja obmedzení voľní hráči, ktorí hrávali vlani v AHL – obranca Nick DeSimone (2 roky), obranca Kyle Wood (1 rok) a útočník Maxim Letunov (1 rok).

03. 07. 2019
San Jose v utorok podpísalo trojročné nováčikovské zmluvy s dvoma útočníkmi – Artemijom Kňazevom a Zacharym Gallantom, ako aj obrancom Nikolajom Knižovom. Len prvý menovaný bol tímom draftovaný – v roku 2019 to 48. miesta. Osemnásťročný Kňazev má za sebou sezónu v QMJHL, kde zaznamenal 13 gólov a 21 asistencií v 55 stretnutiach. Dvadsaťjedenročný Knižov prichádza z Ruska, kde hrával za Petrohrad vo VHL. V 46 dueloch získal gól a štyri asistencie. Tri bezbodové duely odohral aj v KHL. Dvadsaťročný Gallant odohral 30 zápasov v OHL, pričom si pripísal 13 gólov a 12 asistencií. Štyri zápasy už odohral aj medzi mužmi v ECHL. Strelil gól a pridal tri asistencie.

01. 06. 2019
Brankár Zachary Emond podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu so San Jose, ktoré ho draftovalo v minulom roku zo 176. miesta. Osemnásťročný Kanaďan strávil poslednú sezónu v tíme Rouyn-Noranda Huskies z QMJHL. V 27 zápasoch si pripísal 24 výhier, pričom kryl 93,2 % striel a v priemere inkasoval 1,73 gólu na zápas.

30. 05. 2019
Krídelník Jeffrey Truchon-Viel podpísal ako nedraftovaný voľný hráč dvojročný vstupný kontrakt so San Jose. Dvadsaťdvaročný Kanaďan má za sebou prvú profesionálnu sezónu v kariére. Víťaz Memorial Cupu z minulého roka odohral 68 zápasov za San Jose v AHL. Pripísal si v nich 11 gólov a 11 asistencií.

1 / 13 > >>

 

Posledný zápas

11. 03. 2020
CHI 
-
 SJS

6:2

(0:1, 3:0, 3:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

03. 11. 2020 - Tím San Jose Sharks a útočník Kurtis Gabriel, ktorý bol neobmedzeným voľným hráčom, sa dohodli na jednoročnej, dvojcestnej zmluve v hodnote 700 000 amerických dolárov. V nižšej lige je jej hodnota 175 000 dolárov. Dvadsaťsedemročný Kanaďan strávil minulý ročník na „farme“ Philadephie v Lehigh Valley. V 53 dueloch si pripísal päť gólov a štyri asistencie. V NHL v minulosti odohral 38 zápasov za Minnesotu a New Jersey. Pripísal si v nich dva góly a tri asistencie. Wild ho draftovali v roku 2013 z celkového 81. miesta.
06. 10. 2020 - Tím San Jose Sharks podpísal v pondelok nové zmluvy so štvoricou hráčov. Jednoročné podpísali obranca Nicolas Meloche a center Maxim Letunov, dvojročné krídelník Jayden Halbgewachs a obranca Jacob Middleton. V minulej sezóne sa z nich v NHL predstavili len Middleton, ktorý si v 10 dueloch pripísal dve asistencie, a Letunov, ktorý v troch zápasoch strelil jeden gól. Zvyšný dvaja ešte na svoj debut medzi elitou čakajú.
21. 08. 2020 - Obranca San Jose Tim Heed sa po tejto sezóne stane neobmedzeným voľným hráčom, no už teraz má jasno v tom, kde bude pôsobiť v budúcej sezóne. Dvadsaťdeväťročný Švéd sa dohodol na spolupráci s tímom HC Lugano zo švajčiarskej NLA. V tejto sezóne odohral 38 zápasov, v ktorých zaznamenal gól, štyri asistencie a 10 mínusových bodov. V priemere hrával 13 minút na zápas. V organizácii Sharks pôsobil od ročníka 2016/17.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: