SlovakNHL.sk

Novinky z tímu

03. 05. 2020
Veterán Joe Thornton sa so svojou dcérou Aylou postaral o kúzelnícky trik. Tím San Jose Sharks zdieľal video, na ktorom obaja stáli vedľa seba, pričom skúsený center sa na ňom objavil so svojou typickou dlhou bradou. Ayla následne kývla hlavou a brada bola razom preč:01. 04. 2020
Útočník San Jose, Evander Kane, si v hokeji vybudoval vizitku problémovej hviezdy a jeho životný štýl občas pripomínal život rapera. V čase domácej izolácie spôsobenej šírením koronavírusu sa však pochválil tým, ako v minulosti vzorne hrával na klavír. Takto mu to išlo v deviatich rokoch:18. 02. 2020
Útočník Logan Couture robí pokroky v zotavovaní sa zo zranenia členka a tento týždeň by sa mohol zapojiť do tréningového procesu San Jose Sharks. Kapitán tímu nehral od 7. januára a očakávalo sa, že vynechá šesť týždňov. Tie uplynú v utorok. „Ide to dobre. Korčuľujem. Posilňujem. V utorok mám vyšetrenie, na ktorom mi povedia, či budem môcť trénovať,“ poznamenal.

25. 01. 2020
O jeden z najzábavnejších momentov piatkových súťaží zručností NHL sa postaral český útočník San Jose Tomáš Hertl, ktorý si pred nájazdom proti Jordanovi Binningtonovi zo St. Louis dal na tvár masku s podobizňou populárneho speváka a známeho fanúšika hokeja Justina Biebera:20. 12. 2019
San Jose si z waiver listiny nechránených hráčov stiahlo útočníka Stefana Noesena, ktorého na ňu o deň skôr zapísal Pittsburgh. Dvadsaťšesťročný Američan si v šiestich zápasoch v drese Penguins pripísal jeden gól. Predtým hrával za Wilkes-Barre/Scranton v nižšej AHL. V 22 dueloch si udržiaval priemer bodu na zápas.

14. 12. 2019
Tím San Jose Sharks v piatok umiestnil na waiver listinu nechránených hráčov krídelníka Lukáša Radila. Dvadsaťdeväťročný Čech odohral v tomto ročníku 14 zápasov, v ktorých nedokázal bodovať. V priemere hrával deväť a pol minúty, pričom si pripísal tri mínusové body a osem trestných minút. V posledných desiatich dueloch bol len zdravým náhradníkom.

16. 11. 2019
Český útočník San Jose Tomáš Hertl má menšie zranenie kolena, ktorého stav sa posudzuje na dennej báze. Curtis Pashelka z denníka Mercury News informuje, že jeho štart v sobotnom zápase proti Detroitu je otázny. Dvadsaťšesťročný rodák z Prahy je najproduktívnejším hráčom Sharks, keď si v 20 zápasoch pripísal 21 bodov za 10 gólov a 11 asistencií.

11. 11. 2019
San Jose v nedeľu poslalo obrancu Daltona Prouta na kondičný pobyt do nižšej AHL. Dvadsaťdeväťročný rodák z Ontária zasiahol v tejto sezóne len do otváracieho zápasu proti Vegas, v ktorom nebodoval. Zvyšné zápasy vynechal pre zranenie v hornej časti tela. Táto sezóna je jeho prvá v organizácii Sharks.

05. 11. 2019
San Jose v pondelok poslalo na „farmu“ útočníka Jonnyho Brodzinskiho a povolalo z nej obrancu Radima Šimka, ktorý v nižšej AHL absolvoval kondičný pobyt. Dvadsaťsedemročný Čech je teraz pripravený na návrat do akcie aj v NHL po tom, čo úvod sezóny vynechal pre zranenie kolena. Vlani odohral za Sharks 41 zápasov so ziskom gólu a ôsmich asistencií.

29. 10. 2019
Český obranca Radim Šimek v tejto sezóne ešte nehral pre zranenie kolena, ktoré utrpel v prípravnom zápase. San Jose ho však v pondelok poslal na kondičný pobyt do nižšej AHL, čo by mohlo znamenať, že už by mal byť pripravený vrátiť sa do hry. Šimek vlani odohral 41 zápasov v drese Sharks, pričom si v nich pripísal gól a osem asistencií. V priemere odohral niečo cez 15 minút na zápas.

25. 10. 2019
Krídelník Dillon Hamaliuk podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu so San Jose, ktoré ho draftovalo v tomto roku z celkového 55. miesta. Osemnásťročný Kanaďan momentálne hráva za Kelownu v juniorskej WHL. V prvých 12 zápasoch nazbieral 10 bodov za päť gólov a päť asistencií. Vlani odohral 31 duelov za Seattle so ziskom 11 gólov a 15 asistencií.

10. 10. 2019
Krídelník Jonny Brodzinski v prvých dvoch zápasoch sezóny nebodoval, v ďalších dvoch bol len zdravým náhradníkom a teraz ho San Jose zapísalo na waiver listinu nechránených hráčov. Dvadsaťšesťročný Američan prišiel do organizácie v lete z Los Anheles. Zaň v minulom ročníku odohral 13 duelov so ziskom dvoch gólov a asistencie.

07. 09. 2019
Tím San Jose Sharks v piatok najal do svojho manažmentu zaujímavú postavu – niekdajšieho generálneho manažéra baseballového tímu Los Angeles Dodgers, Neda Collettiho. Pracovať bude ako profesionálny skaut, pričom jeho hlavnou zodpovednosťou bude sledovanie Americkej hokejovej ligy (AHL). Colletti v hokeji nikdy nepracoval, ale ako dieťa vyrastal v Chicagu, kde vraj „fanaticky“ navštevoval zápasy miestnych Blackhawks.

12. 07. 2019
San Jose podpísalo nový dvojročný kontrakt s útočníkom Dylanom Gambrellom a ročný s útočníkom Anttim Suomelom. Obaja vlani hrali aj v NHL. Gambrell v 11 zápasoch základnej časti nebodoval, ale z dvoch duelov play-off si odniesol gól. Suomela zaznamenal tri góly a päť asistencií v 27 zápasoch základnej časti. Nové zmluvy s tímom oficiálne podpísali aj ďalší traja obmedzení voľní hráči, ktorí hrávali vlani v AHL – obranca Nick DeSimone (2 roky), obranca Kyle Wood (1 rok) a útočník Maxim Letunov (1 rok).

03. 07. 2019
San Jose v utorok podpísalo trojročné nováčikovské zmluvy s dvoma útočníkmi – Artemijom Kňazevom a Zacharym Gallantom, ako aj obrancom Nikolajom Knižovom. Len prvý menovaný bol tímom draftovaný – v roku 2019 to 48. miesta. Osemnásťročný Kňazev má za sebou sezónu v QMJHL, kde zaznamenal 13 gólov a 21 asistencií v 55 stretnutiach. Dvadsaťjedenročný Knižov prichádza z Ruska, kde hrával za Petrohrad vo VHL. V 46 dueloch získal gól a štyri asistencie. Tri bezbodové duely odohral aj v KHL. Dvadsaťročný Gallant odohral 30 zápasov v OHL, pričom si pripísal 13 gólov a 12 asistencií. Štyri zápasy už odohral aj medzi mužmi v ECHL. Strelil gól a pridal tri asistencie.

01. 06. 2019
Brankár Zachary Emond podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu so San Jose, ktoré ho draftovalo v minulom roku zo 176. miesta. Osemnásťročný Kanaďan strávil poslednú sezónu v tíme Rouyn-Noranda Huskies z QMJHL. V 27 zápasoch si pripísal 24 výhier, pričom kryl 93,2 % striel a v priemere inkasoval 1,73 gólu na zápas.

30. 05. 2019
Krídelník Jeffrey Truchon-Viel podpísal ako nedraftovaný voľný hráč dvojročný vstupný kontrakt so San Jose. Dvadsaťdvaročný Kanaďan má za sebou prvú profesionálnu sezónu v kariére. Víťaz Memorial Cupu z minulého roka odohral 68 zápasov za San Jose v AHL. Pripísal si v nich 11 gólov a 11 asistencií.

30. 04. 2019
Obranca Mario Ferraro podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu so San Jose, ktoré ho draftovalo v roku 2017 z celkového 49. miesta. Dvadsaťročný rodák z Toronta má za sebou dve sezóny na Massachusettskej univerzite. V tej poslednej zaznamenal dva góly a 12 asistencií v 41 dueloch.

26. 04. 2019
Útočník Danil Jurtaikinom podpísal ako nedraftovaný voľný hráč dvojročný vstupný kontrakt so San Jose. Dvadsaťjedenročný Rus hrával v tejto sezóne za Lokomotiv Jaroslavľ v KHL. V 40 zápasoch si pripísal 10 gólov a 9 asistencií.

24. 04. 2019
Center Joel Kellman podpísal ako nedraftovaný voľný hráč jednoročný vstupný kontrakt so San Jose. Dvadsaťštyriročný rodák zo Švédska má za sebou sezónu v tíme Brynas IF zo švédskej SHL. V 45 zápasoch si pripísal 16 gólov a 18 asistencií.

1 / 13 > >>

 

Posledný zápas

11. 03. 2020
CHI 
-
 SJS

6:2

(0:1, 3:0, 3:1)

Nasledujúci zápas

Žiadne zápasy nie sú naplánované.

Novinky z tímu

03. 05. 2020 - Veterán Joe Thornton sa so svojou dcérou Aylou postaral o kúzelnícky trik. Tím San Jose Sharks zdieľal video, na ktorom obaja stáli vedľa seba, pričom skúsený center sa na ňom objavil so svojou typickou dlhou bradou. Ayla následne kývla hlavou a brada bola razom preč:

01. 04. 2020 - Útočník San Jose, Evander Kane, si v hokeji vybudoval vizitku problémovej hviezdy a jeho životný štýl občas pripomínal život rapera. V čase domácej izolácie spôsobenej šírením koronavírusu sa však pochválil tým, ako v minulosti vzorne hrával na klavír. Takto mu to išlo v deviatich rokoch:

18. 02. 2020 - Útočník Logan Couture robí pokroky v zotavovaní sa zo zranenia členka a tento týždeň by sa mohol zapojiť do tréningového procesu San Jose Sharks. Kapitán tímu nehral od 7. januára a očakávalo sa, že vynechá šesť týždňov. Tie uplynú v utorok. „Ide to dobre. Korčuľujem. Posilňujem. V utorok mám vyšetrenie, na ktorom mi povedia, či budem môcť trénovať,“ poznamenal.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: