SlovakNHL.sk

Články

Provorov nie je sám: Brankár Sharks tiež odmietol nosiť „pride“ dres
19. 03. 2023 - Brankár San Jose Sharks, James Reimer, sa nezúčastnil predzápasového rozkorčuľovania pred sobotným duelom proti tímu New York Islanders z náboženských dôvodov.
NHL rozdávala pokuty: Útočníkovi Wild i trénerovi Sharks
09. 03. 2023 - NHL v stredu oznámila, že potrestala maximálnou možnou pokutou útočníka Minnesoty Ryana Hartmana. Pokutu však dostal aj hlavný tréner San Jose David Quinn.
Očakávania generálneho manažéra: Zostane Erik Karlsson v San Jose?
27. 02. 2023 - Hoci by bola jeho výmena pre vysoká cap-hit náročná, v tejto sezóne sa s ňou Erik Karlsson spájal pomerne často. Generálny manažér San Jose Sharks však neočakáva, že k nej pred piatkovou prestupovou uzávierkou dôjde.
Obrovská výmena v NHL! Meier sa stáva spoluhráčom Slováka
27. 02. 2023 - Súboj o služby útočníka Tima Meiera vyhral tím New Jersey Devils, ktorý sa so San Jose Sharks dohodol na obrovskej výmene zahŕňajúcej viacero hráčov i draftových volieb.
Sága okolo Tima Meiera sa blíži ku koncu. Zahrá si so Slovákom?
26. 02. 2023 - Zdá sa, že sága okolo výmeny Tima Meiera sa blíži ku koncu. Elliotte Friedman z televízie Sportsnet informuje, že tím San Jose Sharks je blízko k výmene svojho útočníka.
San Jose dnes vyradí prvé číslo svojho hráča v histórii
25. 02. 2023 - Tím San Jose Sharks pred sobotným zápasom proti Chicagu Blackhawks zažije v SAP Center historický moment – vyradí číslo prvému hráčovi vo svojej histórii.
Veľká ryba prestupového trhu sa vyrovnáva so zranením
20. 02. 2023 - Krídelník tímu San Jose Sharks, Timo Meier, sa vyrovnáva so zranením hornej časti tela. Corey Masisak z The Athletic informuje, že jeho stav sa posudzuje na dennej báze a je nejasné, či bude hrať v pondelok proti Seattlu Kraken.
Výmena Karlssona by mohla byť zložitejšia. Nájde sa tretí do partie?
16. 02. 2023 - Hviezdny obranca Erik Karlsson zažíva fantastický ročník a budú záujem na prestupovom trhu. Kameňom úrazu by však mohla byť jeho lukratívna zmluva, ktorá vynára otázku: Opustí skutočne pred 3. marcom San Jose?
Do boja o služby hviezdy Sharks vstúpili dva top tímy
15. 02. 2023 - Zdá sa, že záujem o útočníka tímu San Jose Sharks, Tima Meiera, sa s blížiacou prestupovou uzávierkou zväčšuje.
Vráti sa do Kanady? Sharks vedú diskusie o výmene Karlssona s týmto tímom
12. 02. 2023 - Zdá sa, že Ken Holland bol spokojný s tým, čo videl v zápase hviezd od Connora McDavida, Leona Draisaitla a Erika Karlssona. Generálny manažér tímu Edmonton Oilers by vraj posledného menovaného chcel pritiahnuť k svojím hviezdam.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/sharks/index.php(199): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4