SlovakNHL.sk

Články

Hertl a Karlsson predbiehajú plán. Osud Boughnera stále nejasný
03. 04. 2020 - Generálny manažér tímu San Jose Sharks, Doug Wison, povedal Kevinovi Kurzovi z The Athletic, že útočník Tomáš Hertl a obranca Erik Karlsson sa zotavujú rýchlejšie, ako sa čakalo. Bez problémov by mali stihnúť štart budúcej sezóny.
Sharks si upísali dve vysokoškolské hviezdy
01. 04. 2020 - Tím San Jose Sharks si v utorok zaistil služby dvoch vysokoškolských hviezd, s ktorými podpísal dvojročné vstupné kontrakty. Týka sa to útočníka Johna Leonarda a obrancu Brinsona Pasichnuka.
Vráti sa Boughner na lavičku Sharks?
20. 03. 2020 - Bob Boughner si myslí, že ukázal toho dostatočne veľa, aby si zaslúži príležitosť vrátiť sa na lavičku tímu San Jose Sharks v pozícii hlavného trénera aj v budúcej sezóne.
Joe Thornton by mal hrať aj v budúcej sezóne
18. 03. 2020 - Kariéru Joea Thorntona neukončí koronavírus. Skúsený center tímu San Jose Sharks plánuje pokračovať v hraní hokeja aj v budúcej sezóne.
V organizácii Sharks hlásia nákazu koronavírusom
13. 03. 2020 - Tím San Jose Sharks vo štvrtok oznámil, že jeho zamestnanec pracujúci na čiastočný úväzok v SAP Center bol pozitívne testovaný na nový koronavírus COVID-19.
Sharks odohrajú zápasy bez divákov. Urobí tak aj ďalší tím
12. 03. 2020 - Tím San Jose Sharks sa rozhodol, že najbližšie tri domáce zápasy neodohrá na neutrálnej pôde a ani sa neodložia na iný termín. Uskutočnia sa podľa plánu v SAP Center.
Thornton: Hrať bez divákov by bolo divné
11. 03. 2020 - Deň po tom, čo zástupcovia Santa Clara County zaviedli trojtýždňový zákaz zhromaždení s viac ako 1000 ľuďmi, sa niektoré hráči San Jose Sharks vyjadrili k možnosti hrania domácich zápasov bez účasti divákov.
Sharks by mohli byť nútení hrať pred prázdnym hľadiskom
10. 03. 2020 - Zástupcovia Santa Clara County zaviedli povinný zákaz usporiadania všetkých hromadných akcií v nasledujúcich troch týždňoch v snahe dostať pod kontrolu šírenie koronavírusu. Dotknúť by sa to malo aj tímu San Jose Sharks.
Český obranca podpísal so Sharks novú viacročnú zmluvu
10. 03. 2020 - Obranca Radim Šimek v pondelok podpísal so San Jose Sharks novú štvorročnú zmluvu, ktorá mu vynesie 2,25 milióna amerických dolárov ročne.
Thorntona sklamalo, že nebol vymenený
26. 02. 2020 - Skúsený útočník tímu San Jose Sharks, Joe Thronton, v utorok priznal, že by v pondelok privítal, ak by bol vymenený do tímu, ktorý by mu dal ďalšiu šancu na zisk Stanleyho pohára.

1 / 75 > >>

 

Posledný zápas

11. 03. 2020
CHI 
-
 SJS

6:2

(0:1, 3:0, 3:1)

Nasledujúci zápas

STL 
-
 SJS
13. 03. 2020 -

Novinky z tímu

01. 04. 2020 - Útočník San Jose, Evander Kane, si v hokeji vybudoval vizitku problémovej hviezdy a jeho životný štýl občas pripomínal život rapera. V čase domácej izolácie spôsobenej šírením koronavírusu sa však pochválil tým, ako v minulosti vzorne hrával na klavír. Takto mu to išlo v deviatich rokoch:

18. 02. 2020 - Útočník Logan Couture robí pokroky v zotavovaní sa zo zranenia členka a tento týždeň by sa mohol zapojiť do tréningového procesu San Jose Sharks. Kapitán tímu nehral od 7. januára a očakávalo sa, že vynechá šesť týždňov. Tie uplynú v utorok. „Ide to dobre. Korčuľujem. Posilňujem. V utorok mám vyšetrenie, na ktorom mi povedia, či budem môcť trénovať,“ poznamenal.
25. 01. 2020 - O jeden z najzábavnejších momentov piatkových súťaží zručností NHL sa postaral český útočník San Jose Tomáš Hertl, ktorý si pred nájazdom proti Jordanovi Binningtonovi zo St. Louis dal na tvár masku s podobizňou populárneho speváka a známeho fanúšika hokeja Justina Biebera:

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: