SlovakNHL.sk

Články

Sharks by mohli nechať Burnsa napospas Seattlu. Koho by mohli stratiť Leafs?
30. 06. 2020 - Tím San Jose Sharks má pred sebou náročnú situáciu s kontraktmi svojich hráčov, ktorá by mohla viesť až k tomu, že by sa hviezdny obranca Brent Burns mohol stať súčasťou novej organizácie v Seattli.
Marleau je na ceste za rekordom NHL: Potichu ohrozuje Howea
29. 06. 2020 - Nie je síce najstarší v NHL, ale Patrick Marleau hrával v NHL už v sezóne 1997/98, a tak niekdajší kapitán San Jose Sharks pôsobí v kanadsko-americkej lige dlhšie, ako ktokoľvek iný. Dokonca potichu útočí na ligový rekord, ktorý drží Gordie Howe.
Títo hráči by mali opustiť Sharks. Bude medzi nimi aj Thornton?
08. 06. 2020 - Kevin Kurz z The Athletic sa pozrel na niektoré z mien hráčov San Jose Sharks, ktoré by mohli v kalifornskom tíme zotrvať a ktoré by ho naopak mohli opustiť. Medzi spomínanými nemohol chýbať ani veterán Joe Thornton.
San Jose by v lete mohlo vymeniť trénera, nevylučuje Wilson
27. 05. 2020 - Bob Boughner neodviedol ako hlavný tréner zlú prácu, ale napriek tomu nemá garantované, že sa v budúcej sezóne vráti na lavičku tímu San Jose Sharks v rovnakej úlohe. V utorok to povedal generálny manažér Doug Wilson.
Mohli by Sharks vymeniť útočníkov so zvučnými menami?
24. 05. 2020 - Nedávno sa Kevin Kurz z The Athletic zaoberal možnosťou toho, či by tím San Jose Sharks nemohol vymeniť kľúčových útočníkov Tomáša Hertla alebo Kevina Labanca.
San Jose podpísalo zmluvu s mladým ruským krídelníkom
12. 05. 2020 - Ľavý krídelník Timur Ibragimov v pondelok podpísal trojročnú nováčikovskú zmluvu s tímom San Jose Sharks. Potvrdil to aj generálny manažér Doug Wilson.
Sharks si upísali talentovaného brankára z KHL a centra zo Švédska
05. 05. 2020 - Tím San Jose Sharks podpísal v pondelok dvojročný vstupný kontrakt s brankárom Alexejom Melničukom a jednoročný vstupný kontrakt s centrom Fredrikom Händemarkom. Obaja boli nedraftovanými voľnými hráčmi.
Kane: NHL by mala ukázať, akí sú hráči v skutočnosti
03. 05. 2020 - Útočník tímu San Jose Sharks, Evander Kane, dúfa, že keď sa situácia upokojí a NHL sa vráti k svojmu bežnému životu, tak vedenie súťaže a jej hráči budú robiť lepšiu prácu v tom, aby ukázali to, v čom je hokej oproti iným športom mimoriadny.
Sharks sú favoritmi na zisk mladého ruského brankára
02. 05. 2020 - Pierre LeBrun z kanadskej športovej televízie TSN tvrdí, že favoritom na zisk služieb brankára Alexeja Melničuka je tím San Jose Sharks.
Želal by si viac, ale radí sa medzi šťastlivcov. Ward končí
28. 04. 2020 - Útočník Joel Ward v pondelok oznámil, že po 11 sezónach v Národnej hokejovej lige končí svoju aktívnu hráčsku kariéru.

1 / 76 > >>

 

Posledný zápas

11. 03. 2020
CHI 
-
 SJS

6:2

(0:1, 3:0, 3:1)

Nasledujúci zápas

STL 
-
 SJS
13. 03. 2020 -

Novinky z tímu

03. 05. 2020 - Veterán Joe Thornton sa so svojou dcérou Aylou postaral o kúzelnícky trik. Tím San Jose Sharks zdieľal video, na ktorom obaja stáli vedľa seba, pričom skúsený center sa na ňom objavil so svojou typickou dlhou bradou. Ayla následne kývla hlavou a brada bola razom preč:

01. 04. 2020 - Útočník San Jose, Evander Kane, si v hokeji vybudoval vizitku problémovej hviezdy a jeho životný štýl občas pripomínal život rapera. V čase domácej izolácie spôsobenej šírením koronavírusu sa však pochválil tým, ako v minulosti vzorne hrával na klavír. Takto mu to išlo v deviatich rokoch:

18. 02. 2020 - Útočník Logan Couture robí pokroky v zotavovaní sa zo zranenia členka a tento týždeň by sa mohol zapojiť do tréningového procesu San Jose Sharks. Kapitán tímu nehral od 7. januára a očakávalo sa, že vynechá šesť týždňov. Tie uplynú v utorok. „Ide to dobre. Korčuľujem. Posilňujem. V utorok mám vyšetrenie, na ktorom mi povedia, či budem môcť trénovať,“ poznamenal.

Aktuálne v diskusii


Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.

Slováci v tíme

Reklama

O tíme v kocke

Vznik:
Aréna: (kapacita: )
Adresa:
Oficiálny web:
Farma(AHL):
Najväčšie úspechy:
Vyradené čísla:
Slováci v tíme: