12 Chicago Blackhawks 59 26 25 8 60 23 176 188 12-12-4 14-13-4 3-5-2
13 San Jose Sharks 59 26 29 4 56 24 155 194 14-15-1 12-14-3 5-5-0
14 Anaheim Ducks 59 24 28 7 55 19 155 186 12-11-3 12-17-4 5-3-2
15 Los Angeles Kings 59 21 33 5 47 21 145 187 12-12-1 9-21-4 3-7-0

Z - odohrané zápasy, V - víťazstvá, P - prehry, PP - prehry po predĺžení, BODY - body, GF - strelené góly, GA - inkasované góly, Doma - štatistika zápasov hraných doma, Vonku - štatistika zápasov hraných vonku, Posl.10 - bilancia v posledných 10 zápasoch, Séria - aktuálna séria(V(výhra)/P(prehra) N-krát po sebe)

Novinky z tímu

19. 01. 2020 - Ak by bol Andrej Sekera v inom drese, bola by to pekná gólová akcia. Kevin Fiala poslal puk Jasonovi Zuckerovi, ten ho posielal cez priestor pred bránou Mattovi Dumbovi. Slovenský obranca sa ho snažil zastaviť, ale nakoniec sa od jeho čepele odrazil pomedzi nohy Antona Chudobina. Minnesota vďaka tomu zvýšila svoje vedenie proti Dallasu na 3:0.

17. 01. 2020 - Obranca Stephen Johns bol vo štvrtok povolaný Dallasom z kondičného pobytu v AHL, ktorý absolvoval po tom, čo doterajší priebeh sezóny vynechal pre zranenie hlavy. Dvadsaťsedemročný Američan odohral ta Texas dva zápasy so ziskom gólu a troch asistencií. Do zostavy Dallasu by sa mohol vrátiť v sobotnom zápase proti Minnesote.
30. 11. 2019 - Tím Dallas Stars umiestnil v piatok na waiver listinu nechránených hráčov obrancu Joela Hanleyho. Dvadsaťosemročný Kanaďan strávil posledných osem zápasov na tribúne ako zdravý náhradník. Predtým odohral osem zápasov z 18 a pripísal si nich dve asistencie a šesť trestných minút. V priemere hrával 11 minút a 21 sekúnd na zápas.

Vújtek (03.10.2016 - 08:14:40):
môze byt Brigant nie, napr. Jakubech áno ... ale vzdy si to Hapal logicky obháji a hned sa k tomu aj musel v médiach vyjadrovat zatial čo Ernie by musel vzdy obhajovat tak 1/4 zostavy minimálne a ked sa ho na to niekto z tých pár novinárov opýta tak ešte sa cíti podráždený, akoby nemali ani právo.... na druhu stranu aspon sa nám tu kazdý rok stará o hlavnu tému. Fakt sa teším uz o mesiac na turnaj do Norska koho zoberie. :-D

peto10 (03.10.2016 - 01:29:04):
Ale páni už dosť!!! Toto je téma o MSJ a nie o futbale, našej lige alebo o projekte. O tom môžte diskutovať v príslušných témach. Toto je téma čisto o nomináciách a o samotných majstrovstvách.