Tatar

Tomáš Tatar
Vegas Golden Knights

Dátum narodenia: 01. 12. 1990
Miesto narodenia: Dubnica, SVK
Výška: 175 cm
Váha: 81 kg
Draft: Detroit, 2009 (60. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Tatar drie a čaká. Ak chce meno na Pohári, musí si ešte zahrať
Slovenského útočníka Tomáša Tatara neprekvapuje, ako ďaleko sa dostal tím Vegas Golden Knights vo svojej inauguračnej sezóne. Už krátko po výmene ho prekvapilo, aký bol tím zomknutý a odhodlaný. Teraz verí, že má na to, aby získal aj Stanleyho pohár.

Vegas už bez Tatara získalo finálový mečbal!
V piatok pokračovalo finále Západnej konferencie štvrtým zápasom hraným v Las Vegas. Nováčik NHL vyhral nad Winnipegom tretíkrát po sebe a už len jeden triumf ho delí od finále Stanleyho pohára.

Vegas otočilo stav série, Tatar nebodoval
V stredu pokračovalo finále Západnej konferencie prvým zápasom v Las Vegas. Nováčik NHL ho vyhral a otočil stav série s Winnipegom na 2:1 vo svoj prospech. V akcii bol opäť aj Slovák Tomáš Tatar.

Tatar sa chopil príležitosti: Gól ho potešil, víťazstvo ešte viac
Slovenský útočník Tomáš Tatar sa po trojzápasovom pobyte na tribúne vrátil do základnej zostavy Vegas. A v pondelok bol jedným zo strojcov víťazstva 3:1 nad Winnipegom, po ktorom je stav finále Západnej konferencie vyrovnaný 1:1.

Tatar skóroval pri návrate, Vegas vyrovnalo sériu
V pondelok pokračovalo finále Západnej konferencie druhým zápasom už aj so slovenskou účasťou. Tomáš Tatar pri návrate do zostavy dokonca skóroval a prispel k výhre Vegas 3:1, po ktorej vyrovnalo stav série s Winnipegom.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies