Tatar

Tomáš Tatar
Montreal Canadiens

Dátum narodenia: 01. 12. 1990
Miesto narodenia: Dubnica, SVK
Výška: 175 cm
Váha: 81 kg
Draft: Detroit, 2009 (60. miesto)
SlovakNHL.sk

Najnovšie články

Bojovník Tatar otvára oči: Už má viac bodov ako v drese Vegas
Keď Montreal vymieňal Maxa Paciorettyho do Vegas, dôraz kládol na devätnásťročného nádejného útočníka Nicka Suzukiho. Slovenský útočník Tomáš Tatar však v úvode sezóny dokazuje, že nie je len nejaký doplnok výmeny.

Tatar hviezdou zápasu aj proti Detroitu, ktorý zažíva najhorší štart v histórii
V pondelok sa odohrali štyri zápasy a ukázali sa v nich dvaja Slováci. Obaja sa tešili z víťazstiev, ale Tomáš Tatar súboj proti svojmu niekdajšiemu tímu okorenil aj niekoľkobodovým výkonom, za ktorý získal post hviezdy zápasu.

Tomáš Tatar: Nie len náš útok prispel k výhre + video
Slovenský útočník Tomáš Tatar si v sobotu rozšíril svoje konto o tri body a strelil svoje prvé dva góly v drese Montrealu, aby pomohol k výhre 4:3 nad Pittsburghom, o ktorej rozhodli až nájazdy.

Tatar žiaril, Budaj chytal, Jaroš prvýkrát bodoval v NHL
V sobotu bolo v akcii až 28 tímov NHL. V 14 zápasoch aj piati Slováci, z ktorých dvaja bodovali. Christián Jaroš získal prvý bod v NHL, kým Tomáš Tatar zažiaril troma bodmi a stal sa prvou hviezdou duelu. Peter Budaj si prvýkrát v sezóne zachytal.

Tatar a Pánik ostreľovali bránu. Bodoval však len jeden
V sobotu sa v NHL odohralo dvanásť zápasov, no iba s dvojicou Slovákov. Obaja boli najaktívnejšími strelcami ich duelov, pričom Tomáš Tatar bodoval a tešil sa aj z výhry. Videl sme tiež jedno čisté konto a prvý hetrik sezóny.

© 2018 SlovakNHL.sk | Osobné údaje a cookies