SlovakNHL.sk

Články

Konečne: Veľký talent Wild bude môcť opäť začať korčuľovať
13. 05. 2021 - Talentovnaý útočník Marco Rossi zo systému tímu Minnesota Wild dostal od doktorov povolenie začať znovu korčuľovať a trénovať mimo ľadu po prekonaní komplikácií po nákaze koronavírusom.
Boj o Calderovu trofej je mimoriadne tesný: Kaprizovova ohrozuje Robertson
30. 04. 2021 - Menej ako tri týždne pred koncom základnej časti prebieha jeden zaujímavý boj – o to, kto sa tento rok stane držiteľom Calderovej trofeje. Ešte pred istým časom to vyzeralo tak, že najlepším nováčikom sezóny bude Kirill Kaprizov z Minnesoty. V ostatnom čase sa však o slovo prihlásil aj Jason Robertson z Dallasu.
Rossi o boji s nákazou: Som rád, že som stále nažive
28. 04. 2021 - Komplikácie, ktoré pociťoval po nakazení sa koronavírusom, takmer zobrali Marcovi Rossimu život. Nádejný útočník Minnesoty sa v utorok rozrozprával o svojom boji s nepríjemným ochorením.
Wild predĺžili o tri roky zmluvu s americkým útočníkom
23. 04. 2021 - Tím Minnesota Wild a útočník Ryan Hartman sa vo štvrtok dohodli na podpise novej trojročnej zmluvy v hodnote 1,7 milióna amerických dolárov ročne.
V Minnesote sa odložili profesionálne zápasy. NHL nebola výnimkou
13. 04. 2021 - V pondelok boli v Minnesote odložené zápasy profesionálnych klubov z úcty ku komunite po tom, čo polícia v nedeľu v minnesotskom Brooklyn Center zastrelila Daunteho Wrighta.
Hráči Wild dosiahli prvý gól i prvý hetrik v kariérach + video
08. 04. 2021 - Minnesota ukončila 15-zápasovú bodovú sériu Colorada, keď ho zdolala presvedčivo 8:3. Ruku k dielu pridali aj Luke Johnson a Kevin Fiala, ktorí zažili niečo po prvýkrát vo svojich kariérach.
Carolina a Minnesota zapísali na waiver listinu útočníkov
07. 04. 2021 - Na waiver listine nechránených hráčov sa v utorok ocitli útočník Jason Cotton z organizácie Carolina Hurricanes a útočník Kyle Rau z tímu Minnesota Wild.
Útočníci Blues a Wild skončili na waiver listine
05. 04. 2021 - Tím St. Louis Blues v nedeľu zapísal na waiver listinu nechránených hráčov útočníka Jacoba de la Roseho. Rovnaký krok urobil tím Minnesota Wild s útočníkom Lukeom Johnsonom.
Wild si upísali jednu z najväčších nádejí
31. 03. 2021 - Útočník Matt Boldy a tím Minnesota Wild podpísali v utorok trojročnú nováčikovskú zmluvu a jedna z najväčších nádejí organizácie teraz začne svoju profesionálnu kariéru v tíme Iowa Wild z nižšej AHL.
NHL suspendovala obrancu Minnesoty + video
18. 03. 2021 - Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL suspendovalo na jeden zápas bez platu obrancu Minnesoty Carsona Soucyho, pre ktorého ide o prvý disciplinárny trest.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_num_rows() in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php:4 Stack trace: #0 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/obsah.php(500): include() #1 /www/s/l/u4131/public_html/_sub/wild/index.php(42): include('/www/s/l/u4131/...') #2 {main} thrown in /www/s/l/u4131/public_html/_sub/_teams/listovanie.php on line 4