Peter Budaj Marko Daňo Marián Gáborík Jaroslav Halák Marián Hossa Zdeno Chára Tomáš Jurčo Martin Marinčin Richard Pánik Andrej Sekera Tomáš Tatar

Video

Nick Bjugstad zaznamenal prvý hetrik v kariére! + video

Marián Masaryk | 07.03.2018   VIDEO
Fanshop tímu Florida Panthers - tričká, šiltovky a dresy »
Ani jeho prvý hetrik v NHL nestačil na výhru. Nick Bjugstad strelil tri zo štyroch gólov Floridy, no tá v štátnom derby napriek tomu podľahla Tampe Bay 4:5 po predĺžení.

Dvadsaťpäťročný americký center skóroval raz v každej tretine. Najskôr znižoval stav na 1:2, potom na 2:3 a napokon na 3:4. Rozšíril si konto na 14 gólov a 38 bodov v 64 dueloch sezóny. S 24 prihrávkami si už vytvoril osobné maximum.

„Bol to jeden zo zápasov, v ktorých puk nachádzal moju hokejku. Je to dobrý pocit, ale lepší by bol po víťazstve. Máme tu však dobrý tím,“ povedal po zápase Bjugstad, jeho druhá hviezda.

ikona  Páľte tuky, budujte svaly, žite zdravo so SlovakFitness.sk » Nahlásiť chybu