Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa
Víkendová akcia! Použite zľavový kód SNHL092019 pri nákupe na Fanda-NHL.sk a ušetrite 10 %. Prejsť do obchodu »

Komunita: Diskusia > Mladé slovenské talenty

Tému založil: mathis
28.03.2011 - 17:10:02
Nemá niekto nejaké informácie o našich najväščích talentoch,napr. Marka Dana,Tomasa Mikusa,Petra Čerešnáka,Filipa Nemceka,Patrika Koyša,Bezucha,Straucha,martina rewaya atd prípadne dalších hračov za všetky info dakujem

03.09.2019 - 15:16:03
avatar
Ján Hunor,(2003), Matúš Hadušovský (2003) -> USPHL16U
03.09.2019 - 15:29:07
avatar
Reakcia na: Expert, 03.09.2019 - 11:22:42
Priam až neuveriteľné, koľko slovákov zo Slovenska odchádza. To bude \"brutálna\" kvalita súťaží u nás. :s05:
∧ skryť ∧
Číslo 50, ktoré som tu pred časom spomenul, čo sa týka odchodov, bude azda aj málo... a po nasledujúcej sezóne pôjdu von ďalší.
04.09.2019 - 21:20:20
avatar
Doteraz registrovaných "novoodídencov" pre túto sezónu podľa Matriky SZĽH je k dneskajšku 58 (chýba Hunor a Hadašovský) a sú to títo:
1 Dubovecký Alex 2000 24816 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Juniori HC SLOVAN Bratislava, a.s. TuTo Turku, FIN 
2 Martiška Jakub 2000 23550 HK DUKLA Trenčín, a.s. Juniori HK DUKLA Trenčín, a.s. Jukurit Mikkeli, FIN 
3 Martiška Marcel 2000 24079 HC TOPOĽČANY Juniori HC TOPOĽČANY  HC Kometa Group, CZE 
4 Vojvoda Michal 2000 24000 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Juniori HC SLOVAN Bratislava, a.s. TuTo Turku, FIN 
5 Ganz Michal 2001 24508 HC ‘05 Banská Bystrica Juniori HC ‘05 Banská Bystrica  TuTo Turku, FIN 
6 Kotvan Branislav 2001 24384 Juniori MHKM Skalica, n.o.  IFK Osteraker, SWE
7 Kozel Patrik 2001 25813 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Juniori MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Sport Vaasa, FIN 
8 Valigura Adrián 2001 25474 HK ŠKP POPRAD Juniori HK ŠKP POPRAD  Rouyn-Noranda Huskies, CAN 
9 Bartek Richard 2002 29671 HK Spartak Bánovce Dorastenci HK Spartak Bánovce  HC Lvi Břeclav, CZE 
10 Faith Roman 2002 27430 HC Košice s.r.o. Dorastenci HC Košice s.r.o.  Sport Vaasa, FIN 
11 Gašpar Samuel 2002 28704 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA 
12 Hajnik Dávid 2002 27706 HK Mládež Michalovce Dorastenci HK Mládež Michalovce  Sport Vaasa, FIN 
13 Hašto Martin 2002 25970 Mestský mládežnícky HK Nitra Dorastenci Mestský mládežnícky HK Nitra AIK Harnosand, SWE
14 Jamrich Mário 2002 26671 HC ‘05 Banská Bystrica Dorastenci HC ‘05 Banská Bystrica  HPK Hameenlinna, FIN 
15 Jombík Adam 2002 29945 HKM Zvolen - mládež Dorastenci HKM Zvolen - mládež  PoKLi Kuovala, FIN
16 Krajč Samuel 2002 25299 HK DUKLA Trenčín, a.s. Dorastenci HK DUKLA Trenčín, a.s. Calgary Hitmen, CAN 
17 Latkóczy Šimon 2002 26240 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o. Madison Capitols USHL, USA 
18 Lipiansky Lukáš 2002 25419 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Dorastenci HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Oceláři Třinec, CZE 
19 Petras Mojmir 2002 26010 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA 
20 Stránský Adam 2002 26251 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o.  HK Kometa Group, CZE 
21 Ščasník Daniel 2002 27724 HK ‘95 Považská Bystrica Dorastenci HK ‘95 Považská Bystrica AIK Harnosand, SWE 
22 Tabák Aaron 2002 39447 Dorastenci HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. FC Barcelona, ESP
23 Bovan Dominik 2003 26399 HC SLOVAN Bratislava - mládež Dorastenci HC SLOVAN Bratislava - mládež USA Hockey Youth Club, USA 
24 Guderna Alexander 2003 27732 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  EHC Lions, AUT 
25 Janoštiak Filip 2003 28098 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  HC Lvi Breclav, CZE 
26 Juhás Dominik 2003 26608 MHK Dubnica nad Váhom Dorastenci MHK Dubnica nad Váhom HC Asiago Junior 1935, ITA 
27 Korbíni Ivan 2003 26371 Dorastenci HOBA Bratislava  VSK Technika Brno, CZE
28 Matzenauer Oliver 2003 30469 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  Skien IK, NOR 
29 Migila Andrej 2003 29280 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o. Assat Pori, FIN 
30 Rajzík Filip 2003 26929 Dorastenci HC SLOVAN Bratislava - mládež VSK Technika Brno, CZE
31 Volko Andrej 2003 26743 MHA MARTIN Dorastenci MHA MARTIN  AIK Harnosand, SWE 
32 Baláži František 2004 30118 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo Kadeti HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo TuTo Turku, FIN 
33 Bartakovics Alex René 2004 27133 Kadeti MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HC Plzeň, CZE
34 Domanič Jakub 2004 30297 MŠKM TREBIŠOV Kadeti MŠKM TREBIŠOV  SK Prostejov1913, CZE 
35 Frajt Norbert 2004 32185 HC Petržalka 2010 Bratislava Kadeti HC Petržalka 2010 Bratislava HC Lvi Breclav, CZE 
36 Gedeon Matúš 2004 28528 HC KOŠICE Kadeti HC KOŠICE  Junior Pelicans Lahti, FIN 
37 Hyža Patrik 2004 27031 Kadeti MHKM Skalica, n.o.  HC Zubr Přerov, CZE
38 Jonáš Matúš 2004 27257 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež Youth, CAN 
39 Karajoš Radoslav 2004 28572 Kadeti HC KOŠICE  EHC Lions, AUT
40 Korec Ján 2004 27152 HOBA Bratislava Kadeti HOBA Bratislava  Skien IK, NOR
41 Magál Gregor 2004 29243 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež HC Okanagan Europe, AUT 
42 Patzelt Richard 2004 26545 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež Bili Tygri Liberec, CZE
43 Yakovlev Bogdan 2004 25653 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež TuTo Turku, FIN 
44 Žlnka Adam 2004 26294 MHK BLESKY Detva Kadeti MHK BLESKY Detva  Assat Pori, FIN 
45 Bobík Jakub 2005 30768 MHK Dubnica nad Váhom Starší žiaci (8. trieda) MHK Dubnica nad Váhom HC Brumov Bylnice, CZE 
46 Císar Peter 2005 28616 HOBA Bratislava Kadeti HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA 
47 Kašša Jakub 2005 27026 MHK Dubnica nad Váhom Starší žiaci (8. trieda) MHK Dubnica nad Váhom HC Brumov Bylnice, CZE 
48 Majerčík Dávid 2005 28768 Kadeti HK Lokomotíva Nové Zámky ICE DRAGONS Telč, CZE
49 Strýček Jozef 2005 Starší žiaci (7. trieda) ZR-hráč bez klubovej príslušnosti HC Černí vlci, CZE
50 Žurek Sebastián 2005 28026 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež TuTo Turku, FIN 
51 Beňo Martin 2006 29446 Starší žiaci (8. trieda) HC SLOVAN Bratislava - mládež HC Hviezda Praha, CZE
52 Chalupa Juraj 2006 39360 HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21 Starší žiaci (7. trieda) HC ŠKP Bratislava  HC Uhersky Ostroh, CZE 
53 Očkaik Ľubomír 2006 29788 HC KOŠICE Starší žiaci (8. trieda) HC KOŠICE  HK MD Šumperk, CRO
54 Šťastný Michal 2006 30124 Starší žiaci (8. trieda) HC SLOVAN Bratislava - mládež Skien IK, NOR
55 Volk Richard 2006 33631 Starší žiaci (7. trieda) HK ŠKP POPRAD  HK MD Sumperk, CZE
56 Žúrek Matúš 2006 30888 Starší žiaci (7. trieda) HK 91 Senica  SHKM Hodonín, CZE
57 Lisý Matúš 2007 31668 HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21 Starší žiaci (7. trieda) HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21  HCM Warrior Brno, CZE 
58 Šťastný Branislav 2007 32174 Starší žiaci (7. trieda) HK 91 Senica  HC Lvi Breclav, CZE
04.09.2019 - 22:20:29
avatar
Reakcia na: ivanosk, 04.09.2019 - 21:20:20
Doteraz registrovaných \"novoodídencov\" pre túto sezónu podľa Matriky SZĽH je k dneskajšku 58 (chýba Hunor a Hadašovský) a sú to títo: 1 Dubovecký Alex 2000 24816 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Juniori HC SLOVAN Bratislava, a.s. TuTo Turku, FIN  2 Martiška Jakub 2000 23550 HK DUKLA Trenčín, a.s. Juniori HK DUKLA Trenčín, a.s. Jukurit Mikkeli, FIN  3 Martiška Marcel 2000 24079 HC TOPOĽČANY Juniori HC TOPOĽČANY  HC Kometa Group, CZE  4 Vojvoda Michal 2000 24000 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Juniori HC SLOVAN Bratislava, a.s. TuTo Turku, FIN  5 Ganz Michal 2001 24508 HC ‘05 Banská Bystrica Juniori HC ‘05 Banská Bystrica  TuTo Turku, FIN  6 Kotvan Branislav 2001 24384 Juniori MHKM Skalica, n.o.  IFK Osteraker, SWE 7 Kozel Patrik 2001 25813 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Juniori MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Sport Vaasa, FIN  8 Valigura Adrián 2001 25474 HK ŠKP POPRAD Juniori HK ŠKP POPRAD  Rouyn-Noranda Huskies, CAN  9 Bartek Richard 2002 29671 HK Spartak Bánovce Dorastenci HK Spartak Bánovce  HC Lvi Břeclav, CZE  10 Faith Roman 2002 27430 HC Košice s.r.o. Dorastenci HC Košice s.r.o.  Sport Vaasa, FIN  11 Gašpar Samuel 2002 28704 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA  12 Hajnik Dávid 2002 27706 HK Mládež Michalovce Dorastenci HK Mládež Michalovce  Sport Vaasa, FIN  13 Hašto Martin 2002 25970 Mestský mládežnícky HK Nitra Dorastenci Mestský mládežnícky HK Nitra AIK Harnosand, SWE 14 Jamrich Mário 2002 26671 HC ‘05 Banská Bystrica Dorastenci HC ‘05 Banská Bystrica  HPK Hameenlinna, FIN  15 Jombík Adam 2002 29945 HKM Zvolen - mládež Dorastenci HKM Zvolen - mládež  PoKLi Kuovala, FIN 16 Krajč Samuel 2002 25299 HK DUKLA Trenčín, a.s. Dorastenci HK DUKLA Trenčín, a.s. Calgary Hitmen, CAN  17 Latkóczy Šimon 2002 26240 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o. Madison Capitols USHL, USA  18 Lipiansky Lukáš 2002 25419 HC SLOVAN Bratislava, a.s. Dorastenci HC SLOVAN Bratislava, a.s. HC Oceláři Třinec, CZE  19 Petras Mojmir 2002 26010 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA  20 Stránský Adam 2002 26251 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o.  HK Kometa Group, CZE  21 Ščasník Daniel 2002 27724 HK ‘95 Považská Bystrica Dorastenci HK ‘95 Považská Bystrica AIK Harnosand, SWE  22 Tabák Aaron 2002 39447 Dorastenci HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. FC Barcelona, ESP 23 Bovan Dominik 2003 26399 HC SLOVAN Bratislava - mládež Dorastenci HC SLOVAN Bratislava - mládež USA Hockey Youth Club, USA  24 Guderna Alexander 2003 27732 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  EHC Lions, AUT  25 Janoštiak Filip 2003 28098 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  HC Lvi Breclav, CZE  26 Juhás Dominik 2003 26608 MHK Dubnica nad Váhom Dorastenci MHK Dubnica nad Váhom HC Asiago Junior 1935, ITA  27 Korbíni Ivan 2003 26371 Dorastenci HOBA Bratislava  VSK Technika Brno, CZE 28 Matzenauer Oliver 2003 30469 HOBA Bratislava Dorastenci HOBA Bratislava  Skien IK, NOR  29 Migila Andrej 2003 29280 HK DUKLA Trenčín n.o. Dorastenci HK DUKLA Trenčín n.o. Assat Pori, FIN  30 Rajzík Filip 2003 26929 Dorastenci HC SLOVAN Bratislava - mládež VSK Technika Brno, CZE 31 Volko Andrej 2003 26743 MHA MARTIN Dorastenci MHA MARTIN  AIK Harnosand, SWE  32 Baláži František 2004 30118 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo Kadeti HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo TuTo Turku, FIN  33 Bartakovics Alex René 2004 27133 Kadeti MŠHK - mládež Prievidza, n.o. HC Plzeň, CZE 34 Domanič Jakub 2004 30297 MŠKM TREBIŠOV Kadeti MŠKM TREBIŠOV  SK Prostejov1913, CZE  35 Frajt Norbert 2004 32185 HC Petržalka 2010 Bratislava Kadeti HC Petržalka 2010 Bratislava HC Lvi Breclav, CZE  36 Gedeon Matúš 2004 28528 HC KOŠICE Kadeti HC KOŠICE  Junior Pelicans Lahti, FIN  37 Hyža Patrik 2004 27031 Kadeti MHKM Skalica, n.o.  HC Zubr Přerov, CZE 38 Jonáš Matúš 2004 27257 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež Youth, CAN  39 Karajoš Radoslav 2004 28572 Kadeti HC KOŠICE  EHC Lions, AUT 40 Korec Ján 2004 27152 HOBA Bratislava Kadeti HOBA Bratislava  Skien IK, NOR 41 Magál Gregor 2004 29243 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež HC Okanagan Europe, AUT  42 Patzelt Richard 2004 26545 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež Bili Tygri Liberec, CZE 43 Yakovlev Bogdan 2004 25653 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež TuTo Turku, FIN  44 Žlnka Adam 2004 26294 MHK BLESKY Detva Kadeti MHK BLESKY Detva  Assat Pori, FIN  45 Bobík Jakub 2005 30768 MHK Dubnica nad Váhom Starší žiaci (8. trieda) MHK Dubnica nad Váhom HC Brumov Bylnice, CZE  46 Císar Peter 2005 28616 HOBA Bratislava Kadeti HOBA Bratislava  USA Hockey Youth Club, USA  47 Kašša Jakub 2005 27026 MHK Dubnica nad Váhom Starší žiaci (8. trieda) MHK Dubnica nad Váhom HC Brumov Bylnice, CZE  48 Majerčík Dávid 2005 28768 Kadeti HK Lokomotíva Nové Zámky ICE DRAGONS Telč, CZE 49 Strýček Jozef 2005 Starší žiaci (7. trieda) ZR-hráč bez klubovej príslušnosti HC Černí vlci, CZE 50 Žurek Sebastián 2005 28026 HC SLOVAN Bratislava - mládež Kadeti HC SLOVAN Bratislava - mládež TuTo Turku, FIN  51 Beňo Martin 2006 29446 Starší žiaci (8. trieda) HC SLOVAN Bratislava - mládež HC Hviezda Praha, CZE 52 Chalupa Juraj 2006 39360 HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21 Starší žiaci (7. trieda) HC ŠKP Bratislava  HC Uhersky Ostroh, CZE  53 Očkaik Ľubomír 2006 29788 HC KOŠICE Starší žiaci (8. trieda) HC KOŠICE  HK MD Šumperk, CRO 54 Šťastný Michal 2006 30124 Starší žiaci (8. trieda) HC SLOVAN Bratislava - mládež Skien IK, NOR 55 Volk Richard 2006 33631 Starší žiaci (7. trieda) HK ŠKP POPRAD  HK MD Sumperk, CZE 56 Žúrek Matúš 2006 30888 Starší žiaci (7. trieda) HK 91 Senica  SHKM Hodonín, CZE 57 Lisý Matúš 2007 31668 HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21 Starší žiaci (7. trieda) HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21  HCM Warrior Brno, CZE  58 Šťastný Branislav 2007 32174 Starší žiaci (7. trieda) HK 91 Senica  HC Lvi Breclav, CZE
∧ skryť ∧
Parádny prehľad. Vďaka. Pevne verím, že sa mnohým otvorili oči. Poďme sa teda ďalej biť do pŕs akí sme dobrí, poďme lámať rekordy (však pán Štefanka z NR), 15 ročných chlapcov pchajme do mužov, 14 ročných do juniorky a 13 ročných do dorastu. Veď ako inak, keď nie je kvalita, musia sa takto dopľňať počty.
04.09.2019 - 22:31:42
avatar
Reakcia na: TinoMT, 04.09.2019 - 22:20:29
Parádny prehľad. Vďaka. Pevne verím, že sa mnohým otvorili oči. Poďme sa teda ďalej biť do pŕs akí sme dobrí, poďme lámať rekordy (však pán Štefanka z NR), 15 ročných chlapcov pchajme do mužov, 14 ročných do juniorky a 13 ročných do dorastu. Veď ako inak, keď nie je kvalita, musia sa takto dopľňať počty.
∧ skryť ∧
Podľa mna to nebude konečné cislo..
06.09.2019 - 20:19:51
avatar
Fínsko
U18:
Jámrich 1+0

U16:
Sisík 1+0
07.09.2019 - 07:01:17
avatar
Zastavme ten odchod hráčov.Možno je to aj tým,že chlapci z kadetov nemajú kde hrať.Dorastenecké ligi majú menej klubov ako kadeti a tí maju menej klubov ako 8maci.
Viem že odchádzajú aj menej kvalitní hráči,ale problem je,že odchádzajú aj kvalitní,ktorí by ligu pozdvihli.A kvalitná liga vyprodukuje kvalitných hráčov.Samozrejme aj servis v kluboch je zanedbaný,na tom treba popracovať.
07.09.2019 - 15:07:08
avatar
Fínsko

U20:
Mudrák 1+0
Kňažko 0+1
Regenda 0+2

U18:
Faith 0+4

U16:
Mišiak 1+1
Sisík 2+0
Žlnka 0+1
07.09.2019 - 17:12:47
avatar
Dnes hrá Alex Bartakovics za MMHK Nitra U18, tak bohvie ako to je s tou Plzňou, či kde to má/mal ísť?
08.09.2019 - 01:55:07
avatar
https://www.youtube.com/watch?v=TQKUC31A8M4 Sisíkove 2 goly. 59:45, 2:00:20
08.09.2019 - 08:34:57
avatar
Reakcia na: Lukas737SVK, 07.09.2019 - 17:12:47
Dnes hrá Alex Bartakovics za MMHK Nitra U18, tak bohvie ako to je s tou Plzňou, či kde to má/mal ísť?
∧ skryť ∧
Asi neuspel na try-oute.
08.09.2019 - 15:23:04
avatar
Fínsko

U18:
Slafkovský 1+2
Faith 0+2
Hajnik 1+0

U16:
Mišiak 0+1
08.09.2019 - 19:44:15
avatar
Matúš Gedeon vo Fínsku, vie o ňom niekto niečo? Dnes som pozeral livestream a prišlo mi že hrá celkom dobre.
09.09.2019 - 01:01:31
avatar
akurát pozerám, že Slafkovský s Faithom už vedú bodovanie vo svojich tímoch... inak v našej juniorke ma zaujalo, že Peter Melcher strelil počas víkendu 5 zo 6 gólov Martina a priestor v juniorke dostávajú aj 2004-ky... v doraste bol tento víkend najproduktívnejší Bartakovics a 2 góly strelil Roman Kukumberg, ktorý je ročník narodenia 2005
09.09.2019 - 08:57:29
avatar
Reakcia na: PwPIETRO, 09.09.2019 - 01:01:31
akurát pozerám, že Slafkovský s Faithom už vedú bodovanie vo svojich tímoch... inak v našej juniorke ma zaujalo, že Peter Melcher strelil počas víkendu 5 zo 6 gólov Martina a priestor v juniorke dostávajú aj 2004-ky... v doraste bol tento víkend najproduktívnejší Bartakovics a 2 góly strelil Roman Kukumberg, ktorý je ročník narodenia 2005
∧ skryť ∧
Ondrej Molnar tiež ako 2005-ka 1+2 v doraste
09.09.2019 - 09:22:22
avatar
Čím to asi bude, že v juniorke hrávajú pomaly 14 roční a v doraste 13 roční hráči.......
09.09.2019 - 09:57:28
avatar
Reakcia na: HockeyAgent, 09.09.2019 - 09:22:22
Čím to asi bude, že v juniorke hrávajú pomaly 14 roční a v doraste 13 roční hráči....... :CRY:
∧ skryť ∧
To je ako s tou infláciou vo Venezuele...
09.09.2019 - 11:25:27
avatar
Reakcia na: Jakub86, 08.09.2019 - 19:44:15
Matúš Gedeon vo Fínsku, vie o ňom niekto niečo? Dnes som pozeral livestream a prišlo mi že hrá celkom dobre.
∧ skryť ∧
https://www.hockeyslovakia.sk/sk/players/detail/213815

https://www.eliteprospects.com/player/642633/matus-gedeon

10.09.2019 - 12:44:27
avatar
http://hokej.ktknet.cz/rozpis.php?soutez=4#akt hc slovakia talents skúsia českú súťaž
10.09.2019 - 22:04:18
avatar
Prehľad Slovákov a Čechov vo Švédsku, časť 1 - súťaž J18 Elit :
region Sever
Andrej Volko, 2003, AIK Harnosand,
Martin Hasto 2002, AIK Harnosand
Daniel Scasnik 2002, AIK Harnosand
Marek Brada CZE 2003, IF Bjorkloven
Marcel Stefancik 2003, Lulea HF
Daniel Chovaniak 2003, Lulea HF
region Juh
Jakub Kanka CZE, 2002, Boras HC
Matej Kaslik 2002, Malmo Redhawks
Adam Srdinko CZE 2003, Rogle BK
Libor Nemec, 2003, Tingsryds AIF
Jakub Huzevka, 2003, Tingsryds AIF
region Vychod
Josef Nemecek CZE 2002, Lidingo Vikings
Jakub Hamsik CZE 2002, Lidingo Vikings
Adam Nedelka CZE 2002, Lidingo Vikings
Filip Sindelek CZE 2002, Lidingo Vikings
Jakub Altrichter CZE 2003, Lidingo Vikings
Simon Marha CZE 2003, Lidingo Vikings
Petr Ton CZE 2002, Lidingo Vikings
Jakub Zajicek CZE 2002, Lidingo Vikings
J18 Elit hra 48 tímov v 4 regiónoch, po základnej časti postúpi ďalej 20 tímov v 2 skupinách do nadstavby - J18 Alsvenskan. Potom sa hrá playoff.

< 1 ... 425 426 427 428 429 430 431 432 >

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Krátke správy
Prípravné zápasy
20.09.2019
TOR - BUF 3:0
NJD - NYR 4:2
TBL - NSH 3:1
DET - NYI 3:4 PP
WPG - STL 3:4 PP
EDM - CGY 6:2
21.09.2019
CBJ - PIT -:-
MIN - COL -:-
BUF - TOR -:-
OTT - MTL -:-
WSH - CAR -:-
NJD - NYI -:-
PHI - NYR -:-
NSH - TBL -:-
SJS - VGK -:-
DAL - FLA -:-
CHI - BOS -:-
LAK - VAN -:-
ARI - ANA -:-

Základná časť štartuje 2.10.2019
Prípravné obdobie
Bodovanie Slovákov:  Z G A B
1. T. Jurčo (EDM) 2 1 1 2
2. R. Pánik (WSH) 1 1 0 1
2. P. Cehlárik (BOS) 1 1 0 1
4. A. Ružička (CGY) 2 1 0 1
5. M. Pospíšil (CGY) 1 0 1 1
6. A. Sekera (DAL) 1 0 0 0
6. M. Fehérváry (WSH) 1 0 0 0
6. T. Tatar (MTL) 1 0 0 0
6. Ch. Jaroš (OTT) 1 0 0 0
6. R. Lantoši (BOS) 1 0 0 0
6. M. Daňo (CBJ) 1 0 0 0
12. M. Marinčin (TOR) 2 0 0 0
12. M. Studenič (NJD) 2 0 0 0

Brankári:  Z V %
1. J. Halák (DET) 1 1 94,1%
2 A. Húska (NYR) 1 0 93,8%
-. R. Durný (ANA) 0 0 100%

Boj o miesto:*
Cehlárik (BOS)
Černák (TBL)
Daňo (CBJ)
Fehérváry (WSH)
Húska (NYR)
Jaroš (OTT)
Pospíšil (CGY)
Ružička (CGY)
Studenič (NJD)

 
Boj o zmluvu:
Roman (CGY)
Čajkovič (TBL)
Durný (ANA)
Lantoši (BOS)

* - hráči s dvojcestnou zmluvou
Aktuálne v diskusii
To najlepšie z blogov
Uspech.MNE.sk
Autodielyexpert.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Webdesign and Internet media - Streftec Facebook   Twitter   RSS
© 2005 - 2019 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   Kontakt & o nás   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies   |   Vytvorené v Partizánskom

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu