Ale zdá sa mi, že niekde som o ňom niečo čítal niečo v tom zmysle, že potencionálna náhrada za Burnsa.
avatar
Nemyslím si že som väčší odborník ako ty a čo sa týka Wild tak rozhodne nie len Brent Burns hrá oveľa ofenzívnejšie ako Marco Scandella ktorý je v tomto jeho pravý opak aj keď v tejto sezóne by mal mať už aj viac úloh "v hre dopredu"
10.10.2011 - 10:59:33
avatar
Áno, Marco je defenzívny typ obrancu, ale ako hovoríš túto sezónu v druhom obrannom páre bude mať omnoho viac úloh dopredu, čiže uvidíme
10.10.2011 - 21:36:01
avatar
Škoda toho dnešného zápasu, prvá tretina ofenzívne bola nič moc, potom už Wild hrali dobre dopredu, ale Montoya zachytal vážne parádne a pochytal všetko čo sa len dalo a obrana Isles zahrala tiež dobre. Inač veľmi dobrý výkon dneska od nováčika Bulmera a taktiež Cullen zahral dobre
10.10.2011 - 21:43:00
avatar
vcelku dobrý zápas Wild, nebyť Montoyu a výbornej oslabovky Isles prehrajú a asi vysoko...keby Divosi neprespali prvú tretinu, víťazstvo majú vo vrecku...katastrofálne dve tretiny Isles, moje nervy úbohé...btw Koivu je fantastický, mal som pocit akoby bol na ľade aspoň polovicu zápasu...
10.10.2011 - 21:50:45
avatar
Ako vravíš, prvá tretina bola v podaní Wild dosť úbohá, 2 strely na bránku bola hanba...no a Montoya zachránil celý tím + tie oslabovky sa mi darili. A Tavares zahral tiež veľmi dobre
16.10.2011 - 09:04:24
avatar
Dneska nás síce Wings absolútne prestieľali (14-41) ale aj z tých pár striel sme dali 2 góly a dotiahli to do predĺženia. Harding dneska vynikajúco zachytal
16.10.2011 - 20:03:30
avatar
Wild:Greg Zanon v noci skóroval Nevieš prosím ťa po koľkých zápasoch keďže v minulej bol bez gólu
16.10.2011 - 20:25:40
avatar
Dal ho po 136 zápasoch, naposledy teda 12.12.09 a zároveň je to druhé najdlhšie obdobie bez gólu, víťazom tejto kategórie je zatiaľ Mattias Ohlund, ktorý nedal gól 141 zápasov
16.10.2011 - 20:38:16
avatar
Ďakujem Mattias Ohlund skóroval v poslednom PO neviem či si bral do úvahy len základnú časť či aj boje o Stanley cup ?

avatar
Pens toto neviem, na stránke Wild len píše, že lepší v tejto štatistike je Ohlund, ktorý nedal gól 141 zápasov.
16.10.2011 - 21:26:32
avatar
Kelly, za 6 sezón v NHL (túto nerátam) nazbieral dohromady 39 asistencií a nejako extra sa netešil, predsa len jeho práca je niečo celkom iné
20.10.2011 - 13:45:11
avatar
Na waiver listinu bol zapísaný Minnesotou obranca Drew Bagnall a taktiež útočník Calgary Raitis Ivanans.
20.10.2011 - 19:05:57
avatar
Samé velké mená
21.10.2011 - 06:02:12
avatar
Tak to si snad robia zo mna srandu, 0.5 sekundyy pred koncom daju gol ked mam podane na edmonton
21.10.2011 - 18:14:34
avatar
Tak to bolo veľké šťastie vyrovnať takto veľmi veľmi natesno, no Heatley mohol mať na svedomí obrovské zranenie Koiva. Mohlo to dopadnúť rovnako ako Zedník keď hral za Floridu a spoluhráč mu rozrezal krk korčuľou...našťastie to tak zle nedopadlo