Komunita: Diskusia > Toronto Maple Leafs

Tému založil:
10.01.2013 - 08:58:58

22.01.2013 - 11:46:45
avatar
..ma skoro šlak trafil ...Leafs zase uškodil ceremonial ale Metallica sa dobre počuvala ...ten zaver škoda ho.Inak Kostka ma už u Fans tieš miesto ako som si všimol a suprovu "A" s matchu
22.01.2013 - 15:19:23
avatar
dnes smola na našej strane, dvakrát u Millera zvonilo, boli sme lepší ale prehrali sme, 35 striel a len jeden gól je málo
24.01.2013 - 13:12:45
avatar
výborne ďalšie víťazstvo, navyše proti Pittsburghu JVR vstrelil svoje prvé góly za Leafs, Reimer bol trochu neistý ale podržal, za 3 zápasy sme inkasovali len 5 gólov takže dúfam, že už nikto nebude spochybňovať našu brankársku dvojicu, čo sa týka presiloviek tak tie treba zlepšiť, naopak oslabenia hráme celkom slušne, čo bolo po minulé roky nezvyk dnes potvrdiť výhru na domácom ľade proti Isles!
24.01.2013 - 14:25:25
avatar
Velke vitazstvo pre vas, a Lupul je velka strata, a bude vas boliet. Time for JVR to step up...
24.01.2013 - 14:27:05
avatar
to s Reimerom myslíš vážne?
24.01.2013 - 15:16:17
avatar
tak leafs to s tym play off myslia vazne?? vidime sa tam...a Sens vyhraju...ked nie bude sa mi cela komunita smiat
24.01.2013 - 15:19:11
avatar
pravda Shini, Lupul je citeľná strata, dúfam že to nebude nič vážne..Reimer pri jednej z akcií nemal tušenia kde je puk, konkrétne keď Dupuis obkorčuľoval bránku a mohol kľudne zasunúť do odkrytej časti lebo Reimer bol na druhej strane ale puk mu skĺzol z hokejky, z následnej dorážky puk trafil Reimerov betón, ktorý opäť nevedel kde je puk, čiže šťastie stálo vtedy na našej strane

krivco : jasné že to myslíme vážne buď sa bude celá komunita smiať tebe alebo mne
hodnost .
24.01.2013 - 18:44:59
avatar
Nazem Kadri bodoval v treťom zápase po sebe ...Čo sa týka Reimera, tak to bol jeho myslím prvý súťažný zápas po minulej sezóne, takže skončil na výbornú
24.01.2013 - 18:47:34
avatar
Namiesto zraneného Lupula povolaný Matt Frattin
hodnost .
24.01.2013 - 19:05:01
avatar
Frattin dostane šancu pravdepodobne po boku Kadriho, tak ako hrali spolu u Marlies...útok Van Riemsdyk-Grabovski-Kulemin, vôbec nevyzerá špatne
24.01.2013 - 19:41:03
avatar
tak Nazem Kadri dokazuje, že jednoznačne už patrí do NHL dnes pravdepodobne v bráne opäť Ben
hodnost .
24.01.2013 - 20:00:28
avatar
James si na pôsobenie v bránkovisku na domácej pôde ešte chvíľu počká ale aj tak vychytal tučniakov perfektne, nepočítal som, že jeho štatistika skončí okolo 93,5%
24.01.2013 - 20:12:35
avatar
myslím, že sa budú viac-menej pravidelne striedať, a zatiaľ chytajú obaja parádne takže sa nie je načo sťažovať
25.01.2013 - 03:53:41
avatar
och, 7 kúskov pri všetkej úcte k Islanders je trochu moc..po prvej tretine to vyzeralo na hladké víťazstvo lenže potom totálny výbuch a katastrofa z našej strany asi som zariekol že sme inkasovali málo gólov, no nič teraz skúsiť prekvapiť Rangers, pozitíva jedine v tom, že Frattin bol povolaný a hneď 1+2 a Kadri si udržuje slušnú formu, naopak Kessel má zatiaľ slepé náboje..
25.01.2013 - 06:46:05
avatar
ML, chcel by som veľa, keby Ťa poprosím o stručný report? hovadá z Telekomu mali nočný výpadok, tak som hodinu a pol čumel na blbých Rangers a takmer neaktualizovaný teletext, kým som to vzdal...
25.01.2013 - 12:39:18
avatar
no kuwo čudoval som sa že kde si k zápasu : pre nezainteresovaného diváka to bola pekná podívaná s množstvom gólov, pre mňa to bolo sklamanie, pretože sme začali veľmi dobre a prvú tretinu sme dominovali, skóre otvoril Gunnarsson, Moulson následne vyrovnal, ale to bolo tak všetko z vašej strany v prvej tretine, my sme pridali ešte dva góly a nič nenaznačovalo, že by sme si nepripísali dvy body za výhru, lenže do druhej tretiny nstúpili tímy ako vymenené, všetko začalo podľa mňa nezmyselným vylúčením Grabovkseho, presilovku využil Streit a o minútu a pol už bolo vyrovnané, to vás posadilo na koňa a my sme mali problém vyprodukovať nejakú slušnú akciu, zlomiť stav sa podarilo Grabnerovi s Aucoinom na začiatku tretej tretiny, vtedy mi už bolo jasné, že zrejme prehráme, šiesty pridal Moulson, po celkom zaujímavej situácii, keď Phaneuf tvrdo a podľa sudího čisto narazil Tavaresa na zadný mantinel, John ostal trochu otrasený, ale hra pokračovala ďalej, naša obrana bola rozháraná, dvaja hráči sa pokúšali oplatiť bodyček Phaneufovi, ktorý sa nesústredil na hru a využil to Moulson, keď prekonal vtedy už Reimera. Akú takú iskierku nádeje vystrúhal Frattin, ktorý znižoval na 4:6 a keď asi o minútu sa puk kĺzal po vašej bránkovej čiare mohlo byť 5:6, zachraňoval Aucoin..hrali sme aj powerplay a k tomu aj presilovku, lenže neskórovali sme, naopak Grabner poistil víťazstvo gólom do opustenej brány, potom sme ešte hrali presilovku o dvoch hráčov k tomu sme ešte odvolali brankára, ale už sa nepodarilo ani znížiť. Zápas to bol veľmi zaujímavý, len pre mňa s nešťastným koncom aj keď musím priznať, že Islanders zaslúžene vyhrali no dúfam, že to stačí čo som napísal a že si si to tak nejak predstavoval