Celkom kruty priebeh zapasu. Dufam ze presvedcia Studenica, no po dnesku si nemyslim ze sa mu bude chciet
hodnost Ojo .
16.05.2022 - 19:13:00
avatar
Ťažko sa mi pozeralo na tento zápas. Škoda toho gólika na 4:1. Bohužiaľ, ten ide na plecia Adamovi Húskovi. Snáď ho ale strasie a bude sa sústrediť na ten fantastický výkon, ktorý podával 2 tretiny. Naša obrana nemá lídra... Čerešňák podáva vyslovene slabé výkony a Ivan s Grmanom to sami neutiahnu. Fehy bude neskutočná posila, aj keď nebude líder ako Sekera alebo Černák. Nemec zatiaľ strieľa len do ľuftu. Mrzí ma taktiež muška Krištofa a Slafka. Jemu by som ten gól veľmi doprial, aby to z neho opadlo a skúsil sa vrátiť na olympijskú vlnu.
16.05.2022 - 19:38:41
avatar
Mne sa veľmi páči Minárik - bojovnosť, zručnosť, dobrý na buly. A dnes aj Adam Sýkora hral dobre na debut.
hodnost K33 .
16.05.2022 - 19:54:57
avatar
Vôbec to nebolo zle bol tam kus smoli ...ideme ďalej ...mladé mužstvo a každopádne dôležité zápasy ktoré verím že zvládneme len prídu ...Nemecko Švajčiarsko to budú vyrovnane partie Kanada sme vedeli že bude asi nad naše sily aj keď tomu veľa nechýbalo a mohli sme niečo spraviť ...Kazachstan ,Taliansko,Dánsko to sú zápasy ktoré keď spravíme postúpime ...budeme musieť tvoriť ..ale ak budeme hrať rýchlo a nebudeme špekulovať vôbec sa nebojím že by sme to nespravili ...
avatar
Ja som dnes pozeral česko s rakuskom a prišlo mi to ako keby to sabotovali - HERTL, VRANA nehraju nič, to mi hlava nebere. Ako môžu mať zlý deň, že smola atd, ake takto hrať česko som ešte nevidel a to už hokej sledujem od roku 1996.
18.05.2022 - 01:17:02
avatar
Reakcia na: maresmo, 17.05.2022 - 21:27:17
∧ skryť ∧
Ako povedal Milan Antoš: "Je to hnus." Česko tieto roky naozaj prežíva presne tú krízu ako my. Nie je to ojedinelé, už roky majú problém so slabšími tímami - Nórsko, Dánsko (niekoľkokrát na MS či ZOH) či teraz Rakúsko, čo je korunovácia ich hrozných výkonov. Všimol som si to už v zápase proti Británii. Tak znudených a lenivých som ich ešte nikdy nevidel. Absolútne žiadny pohyb, korčuľovanie na úrovni Lotyšska a ani tie šance nič moc. Rakúsko bolo 58 minút úplne neviditeľné. Nevidel som takmer žiadnu vyloženú šancu či tlak. NIČ. A potom pri hre bez brankára vyrovnajú a dorazia ich v nájazdoch. No Česi si za to môžu sami svojou pasívnou hrou a bránením stavu 1:0 s RAKÚSKOM! Prvý útok bol jediný čo ako tak útočil. Ostatní sú v lese. Bol to naozaj hnus a pripomenulo mi to náš zápas s Nemeckom, kde to bolo podobne nudné.
18.05.2022 - 09:56:18
avatar
∧ skryť ∧
Poviem to takto, velmi som si vychutnal ten live kurz 9.5 v 57 minúte na remízu za drobné, vážne všetko tomu nasvedčovalo bránenie výsledku 1:0 proti Rakúsku je čistá šialenosť.
18.05.2022 - 15:58:37
avatar
Reakcia na: Zámčan, 18.05.2022 - 01:17:02
∧ skryť ∧
V CZ se šeptá že tam byl incident Simon-Hronek všichni to popírají tak to berte jako výmysl.Simon odjel z MS a už se nevrátí.Přijel Pastrňak a Kampf.Zápas SVK-GER měl ještě dobrou úroveň. AUT-CZE nebylo koukatelné.

18.05.2022 - 19:25:31
avatar
Preboha, dajte to Ceresnaka prec... drevo neschopne
18.05.2022 - 21:49:55
avatar
Včera mi bolo strašne ľúto Čechov ale pri našich dnes plačem v jednom kuse. 8 striel za 2 tretiny.... Hanba jedným slovom. Čerešňa rozprával somariny, že ešte nie je čas si sadnúť. Tu má, že netreba.
18.05.2022 - 21:56:54
avatar
Hlúpe rozhodnutia trénerov, hlúpo zahrané presilovky, prehra zaslúžená. Jedine Tatara ľutujem.
18.05.2022 - 22:02:29
avatar
Také nervy na našich ako dnes som už dlho nemal, otrasné presilovky, to je niečo neskutočné ako ich niekto môže mať tak zlé ako my. Čo viac chceme ako také presilovky ako na konci zápasu. Nemáme tam nikoho, kto by to zobral na seba a proste tam tie góly dal. Nemáme kreativitu v presilovkách a nevieme čo máme robiť. A ten timeout na konci ? Tak ten tento zápas úplne vystihol, čistý amaterizmus. A to som človek, ktorý sa bije za našich snáď všade možne, teraz už som však fakt vypenil.
18.05.2022 - 22:05:46
avatar
5 minút na konci zápasu hrať presilovku, z toho dve minúty 5:3 a premárniť túto šancu?! Hrali sme hovno celý zápas a napokon takáto šanca i na otočenie zápasu! Presilovky sú neskutočná KATASTROFA! Slabý výkon, slabá streľba, neskutočne veľa chýb. Na toto sú slová zbytočné... Takýmito výkonmi nepostupíme ani do 1/4 finále v tak hrateľnej skupine. Dobrú noc
18.05.2022 - 22:07:23
avatar
Po 2. tretine som chcel povedať, že to bol asi najlepší zápas, minimálne oku lahodiaci. ALE:

Hlúpe chyby v obrane, dostať 3 góly zo samostatných nájazdov, totálne zle zahrané presilovky a nevyužitie snáď toho najdokonalejšieho scenáru, aký len v hokeji môže existovať - 5 minútová presilovka 6 minút pred koncom a k tomu 2 minútová presilovka 5 na 3. Bez nápadu, bez hlavy a päty, spoliehanie sa akoby jeden na druhého, to bola čistá katastrofa. Keby sme tu získali čo i len bod, bol by absolútne nezaslúžený a nemal by v našej tabuľke čo hľadať. Naša obrana bola absolútne v keli. A to nebolo len dobrým pohybom Švajčiarov. Tí boli absolútne hrateľný, nebol to vôbec ale vôbec nemožný súper, ale naša obrana a presilovky boli nemožné...
18.05.2022 - 22:08:40
avatar
Reakcia na: Messje, 18.05.2022 - 22:02:29
∧ skryť ∧
Zdielam tvoje nazory. Ta fraska pri striedani - cisty amaterizmus. Nezasluzime si postupit. Hanba, obrovska hanba. 3 Svajciari nahanaju 5 Slovakov.. neskutocne. Som neskutocne nasraty.... Nemec, Ceresnak von. Hanba,hanba..
18.05.2022 - 22:17:50
avatar
Radsej sa pozeram na zapasy kde prehravame aj o 5 golov ale lietame po lade. Som sa znova ocitol v dobe ked mal repre na starost Ciger Celkovo to bol asi najskaredsi zapas aky som kedy videl. A este sa to vyvinulo tak ze sme mohli vyhrat. To uz by som bol fakt nasraty.
avatar
*Len by ma este zaujimalo co je za tymto vykonom. Takto odist cely tim naraz nemoze.
18.05.2022 - 22:27:16
avatar
Reakcia na: flector, 18.05.2022 - 22:17:50
∧ skryť ∧
Neviem... Aši by sme boli radi keby sme si našli podobný dôvod aký mali Česi. Bolo by na koho zhodiť to trápenie.
18.05.2022 - 22:31:53
avatar
No mna by zaujimalo co je s Ceresnakom. Top obranca CZ ligy aj v priprave super a tu katastrofa. Vobec nestriela na branu a to ma vybornu strelu. Neviem co s nim je.