Komunita: Diskusia > ZOH 2030 - Francúzske Alpy
Tému založil: Melon
22.02.2026 - 00:17:35
Načase otvoriť nový olympíjsky cyklus.
04.06.2026 - 12:02:24 |
Tu je moja zostava ktorú som robil v Apríli, vypni si adblock predtým ako to pojdeš kukať ![]() https://youtu.be/zYq8wHic5KU |
04.06.2026 - 16:58:44 |
No predpovedať čo bude za 4 roky je takmer nemožne, hlavne pokiaľ ide o mladých hráčov. Vieme akí sú. Možu rýchlo napredovať ale aj pekne stagnovať. Netreba zabúdať že v 2030 bude mať po drafte aj Melicherík. Takže pokiaľ nebustne (čo dúfame že nie) a keď si k tomu prihodíme že to je center (ktorých nemáme) tak je takmer isté že tam bude. |
1 2
Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.


