03.08.2010 - 17:35:02
Čo myslíte ako dopadne nová sezóna?

20.04.2012 - 04:24:57
avatar
Bol to vyrovnaný zápas...az kým sme nezacali korculovat ako na rozkorculovaní! Marty dnes chytal perfektne,a dá sa povedat,ze vám vychytal zápas;ved uz v prvej tretine sme mohli ist do dvojgolového vedenia...a ked uz bol prekonaný,bola tam "dobre nastavená"tycka .Sklamaný som len z tej hry v záverecnej casti...Kazdopádne;bude to este zaujímavá séria!Stretneme sa v sobotu,v Sunrise!
30.04.2012 - 16:59:08
avatar
Hm, takže Flyers vedú 1:0 v sérií, čo sa ale môže obbrátiť a pevne v to verím.
30.04.2012 - 18:08:29
avatar
Včera bolo vidieť , že sme po 1.tretine akoby nevládali.. 1.tretina čisto naša , potom sa Flyers rozohrali. Dúfam že si uhlídajú Girouxa , lebo ten tam robil vietor..
Nechcem hovoriť , že vyhráme , ale bolo by dobré , kebyže vyhráme. Aspoň jeden u nich a dúfam , že aspon to domace prostredie pomože.
30.04.2012 - 18:10:39
avatar
ale musím pochváliť Martyho za jeho unbelievable saves. V niektorých chvílach akoby mal 20 rokov. Akoby sa vrátil naspäť a roky na ňom neboli poznať. obdvujem ho , proste niektoré saves síce s náhodou , ale tak aj to treba. Škoda , že sme sa v OT nedostali skoro k ich bránke. Škoda zbytočných oslaboviek.
30.04.2012 - 19:19:07
avatar
Musíme dúfať, že sa z tej "unavenosti" ako to ty vravíš zobudia a zabojujú o postup do finále Východnej konferencie.
30.04.2012 - 19:34:03
avatar
Prečo nehráva v play off Adam Larsson ?
30.04.2012 - 20:26:14
avatar
vy ste mavali casto dobre prve tretiny ked ste prestrlielali supera. flyers napak snad pol roka zacinaju hrat az od 15 miunuty cca, popripade aj od desiatej ale to uz prehravaju aspon 2-0 a lav musel zobrat time out a to co sa dialo od druhej tretiny tak to uz je klasika aj takto hrame vzdy. Nejde tu o to ze to bol len vcerajsi zapas alebo nieco take. proste tak hrame 9z10 zapasov s akymkolvek superomm akykolvek zapas. Ale ta slabina su nase prve tretiny. Tam ked nam narubete dostatok golov tak nemusime stihat otocit, marty nie je fleury, ten osem nedostane. Aj v sezone tak bolo ked ste vyhravali 6-0 po prvej tretine a to sme nestihli otocit...takze vidim to tak ze bude vzdy rozhodovat, kolko golov padne v prvej tretine. a este bude zalezat od toho ci bude marty chytat tak ako vcera, to on spravil z toho zapasu dramu
30.04.2012 - 22:03:58
avatar
chytal ako blázon, to je jedna pravda, ale nebyť jednej pokazenej prihrávky od neho.. ďalej už len bla bla bla.. chápeš..
30.04.2012 - 22:17:56
avatar
tak to bola trochu konina pri tej rozohravke ale na druhu stranu to potom viac krat odcinil
01.05.2012 - 09:25:22
avatar
Pens: Larsson bol zraneny. Zatial hral za 1.tim Harrold a ten sa ukazal vo velmi dobrej forme. Deboer mu veri a tak je v time on namiesto Adama.
01.05.2012 - 15:36:16
avatar
Martin_Brodeur_30: Ďakujem Viem že bol zranený ale už by mal byť fit tak preto tá otázka
01.05.2012 - 17:58:15
avatar
V dnešnom druhom zápase semifinále konferencie nenastúpi Ilya Kovalchuk.
Peter Harrold nastúpi na pravom krídle vo štvrtej formacií s Giontom a Carterom.
Vracia se Adam Larsson, hrať bude vo dvojici s Antonom Volchenkovom.
Pens: Larsson is back.
01.05.2012 - 18:33:56
avatar
Takto by mali vyzerat formacie na dnes bez Kovyho
01.05.2012 - 18:36:25
avatar
lower body injury.. predsalen mu dačo je..
01.05.2012 - 18:40:27
avatar
Na to , že hral so zranenim hral dobre. V obrane bol velmi dobry , škoda toho..
Inak ten Harrold je nejaký univerzal typ ?
01.05.2012 - 19:40:38
avatar
Áno je Už keď pôsobil v L.A. Kings tak sa objavil v pár zápasoch na pravom krídle a tak isto aj za Devils v tejto sezóne V prvom rade je to však obranca