Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
Finále SC
  Florida 3
  Edmonton 1
18. 06.
kurzy
02:00info
FLA
EDM
NHL live
«

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

12.05.2024 - 13:02:21
avatar
Reakcia na: Czechprospects, 08.05.2024 - 14:16:40
Reichel príde nemcom až piatok, pravdepodobne nestíha hrsť proti nám bude hrať až ďalší zápas
∧ skryť ∧
Preto lebo túto ospravedlnenku že bottom 6 musia hrať drevení hráči, vymyslel Ernest Bokroš aby mohol zobrať na MS dve lajny platiacich divákov
08.05.2024 - 09:28:49
avatar
Typický príklad slovenskej žurnalistiky …..

https://tvnoviny.sk/sport/clanok/893985-vycnieval-tak-ze-mu-pre-istotu-spravili-testy-na-doping-o-kapitana-slovakov-sa-v-nhl-budu-bit?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMQABHfcf6XQZfwJa4JYn30ewXcjD4SOjdojsvabYHFuEbsswkHleIuvz8GY7ug_aem_ARu4FG0Ii23UqPJy7pA6vdO4thdfaTg7gUkzbQd7mYSvL9P83UcbaxUggEh4wbBo3MPN9_QMDmkfsuhxnx11of5d#Echobox=1715150287-1
07.05.2024 - 18:44:57
avatar
Reakcia na: petoo, 07.05.2024 - 18:19:26
Nemyslím si že Pobežal je dáky ,,level”. Mne osobne sa nepáči, možno sa mýlim. Napr. Gašo, Feranec, Tomka, Lašš
∧ skryť ∧
Tak zas Pobezala porovnať s Gašom no tak to asi je dva levely rozdiel ….. Feranec detto , Tomka je jazdec bez hlavy navyše 07 …. A Lašš no to asi najbližšie , ale Lašš a korčuľovanie si žiaľ nepotykali. Pobežal je naopak korčuliar
07.05.2024 - 18:03:48
avatar
Reakcia na: Memphis96, 07.05.2024 - 15:27:44
prosim menovite hracov v juniorke level pobezal, diky.
∧ skryť ∧
Až by sa chcelo opýtať to je aký level ? …. Ale tak zas neni to až take zlé …. Pobežal ide mat zlomovu sezónu. To buď bude čistá katastrofa alebo sa v CHL chytí a vystrelí ….. najhoršia vec pre hráča pred draftom a pár rokov po drafte je stagnácia….. zatiaľ to vyzerá že Pobežal už svoj strop dosiahol minulý rok … progres minimálny. Má obrovské šťastie že je late 06-tka, inak by tento rok draftom možno ani neprešiel. Tak ako píšem zatiaľ to vyzerá to na Chromiakovu trajektóriu. Ďalším mínusom je výška okolo 175-6 cm …. Plusom prečo ja mu dávam nádej na draft je jeho detsky hokej a taky sa hrá v CHL … on má prednosti presne na to aby sa vedel v tejto lige kde sa absolútne nebráni presadiť ….. OHL je stavaná na menších šikovných rýchlych útočníkov, ktorí hrajú len dopredu , väčšinu času ostavaju visieť na červenej čiare … a brejk za brejkom….
Ak ale trafí zlý tím mám obavy.

Ani ho neskúšam porovnávať s Mešarom …. Mesar hral v sezóne s dvoma top hráčmi a strelil “len” 23 myslím gólov …. Čo na OHL je priemer a na to v akej formáci hral je to podpriemer. Zachránili ho asistencie. Zopakujem hral v Top mužstve ktoré podľa mna malo hrať o titul ….. mesar aj dvorsky boli v dvoch najlepších útokoch OHL . Nemyslím si že Pobezala stretne takéto “šťastie”
06.05.2024 - 19:18:25
avatar
Reakcia na: Islas, 06.05.2024 - 06:42:44
ja som videl našich bohužial len v tých skupinových zápasoch ked ťahali riadne za kratší koniec :-( ostatné už časovo nevyšlo a len tak z mobilu priebeh stretnutí :D ano aj ja mám zmiešané pocity a trochu mi to pripomína Bokrošovske obdobie s 20 tkou ked všetko prehrali a len ten jeden jediný v skupine dokázali zahrať ako bo...ia :D veľmi ma potešila výhra nad ČR :s04: ale to bolo asi všetko a ocenené trio hviezd teda Luka, Pobežal a Tomík boli asi jediní čo mňa oslovili :sr: ;-) z iných tímov USA a Kanada ukázali na turnaji a aj v samotnom dramatickom finále , kde je momentálne kvalita juniorského hokeja a samozrejme hned v závese Švédi :s20: McKenna a Hagens zatial asi jasne jednotky nasledujúcich draftov 2025 a 2026 :s04:
∧ skryť ∧
Tomík - má dlhodobo konzistentné dobré výkony …. To je devíza … keď neni hráč na hojdačke. Má výšku , trochu ešte chýbajú kila, ale to je veľmi potencionalny hráč.

Pobežal- nevyčnieval tak ako by sa čakalo od hráča z našej extraligy.

Radivojevic - nepoviem že zle to nie, ale čakal som ešte dominantnejší výkon po tom čo som videl na U20. Neviem či rám nebola dlha choroba pred Ms
05.05.2024 - 19:55:37
avatar
Reakcia na: Kámen, 05.05.2024 - 17:51:23
Čo si inak myslíš o tom třetím útoku okolo satana? Tam sa asi čakalo o dosť viac od všetkých troch. Chovan mi miestami prišiel ako vymenený oproti sezóne,jemu nevyšlo vôbec nič. Nebolo by vhodnejšie dať Satana na krídlo a na Centri hrať chovana? Alebo skôr takto sa spýtam,niesu všetci traja skôr krídla ako Centri? Všetci traja hrali počas kariéru väčšinou na centri.
∧ skryť ∧
V Chovanovi som dlhodobo videl najväčší potenciál z tohoto ročníka 2007.
Samozrejme že tej lajne mal centrovať on … prečo nebol na centri všetci vieme, … áno aj to malo vplyv na jeho výkon ale nebol to rozhodujuci element .
Musím povedať že on bol pre mňa asi najväčšie sklamanie, vo vzťahu k mojim očakávaniam. Začínam mať obavy. Jeho hrozné korčuľovanie som pripisoval tomu že extrémne narástol behom minulého roka, to znamená že časom by sa to korčuľovanie malo zlepšiť, ale nestalo sa. Skôr mi prišlo že korčuľuje ešte horšie ako pred rokom. Neviem aký má IT a rolu v Tappara vo fínskej U20, ale zrejme to neni dostatočné. A bolo to vidieť… podľa mna tam je zlý development, pôsobil strašne unavene strhane, ťahal nohy za sebou. S tým čo som videl ja si každý skaut pri jeho mene urobil niekoľko otáznikov. Na druhú stranu treba priznať, že hrať so Šatanom tiež neni terno. Naopak taký Chrenko s Nemcom boli minuly rok tragickí, kde v reprezentácii sa nevedeli celú sezónu presadiť a ich progres dnes je dosť významný a veľmi výrazný. V lige hrajú cez 25 minút, všetky herne situácie, obaja majú kľúčovú rolu v tíme,,, kde 15 hráčov hra na nich. Hrajú cez tri ročníky a to sa muselo prejaviť. Musím povedať že z k ich nominácii som bol kriticky a skepticky, ale prekvapili.
Od Šatana som čakal že ovládne brankovisko a cez teče a doražky “šťastkársky”naboduje… žiaľ veľké sklamanie. Hráč ktorý nemá kvalitu a hlavne bol navyše z formy, keďže po novom roku toho veľa nenahral a šiel na ms.

Svrček - tak tam ja nemám čo povedať . Keby bol hokej individuálny šport máme majstra sveta. To tvrdím dlhodobo. Štýl zober puk a utekaj už od dorastu môže hrať iba Mc David. Inak aj Pobežal má podobný herný prejav. No a ten tiež urobil viac menej body iba proti kuželom z nórska. Hockey sense majú obaja veľmi slabo rozvinutý… obaja hrajú Selfish Hockey.
Asi najlepšie hokejové myslenie čo som videl má Nemec… čo sa týka výberu miesta pre skórovanie. Ten gól keď držal smer do brány a nakoniec ho tam našla nahrávka z rohu a z nulového uhla … 90 percent hráčov by už točilo oblúk od brány .. on stale s hokejkou na ľade držal smer do brány. … za mňa v tomto taky Okuliar , akurát takisto mi vadí to strašné korčuľovanie.

Možno to dnes vyznie divne, ale ja som tam v našom time nevidel hráča NHL. Draftom prejdu 3-4 hráči, ale každému niečo chýba. Väčšine však výška. Radivojevic má tak 175 cm maximálne a pochybujem že narastie. Naopak taký kupec , keby nebol zabudnutý v Topoľčanoch tak mohol byt veľmi solídny bek.
Celkovo tam bolo viac hráčov ktorí už sa nemajú kam rozvíjať … Kalman napríklad tá nominacia mna napríklad prekvapila. To bol doslova Český dorastenecký hokej.
Belusko - strašne mi pripomina Sersena, no a to je ten problém, že mi pripomina 43 ročného hráča.
05.05.2024 - 17:25:45
avatar
Reakcia na: Kámen, 05.05.2024 - 16:22:57
Tak čo aké sú vaše pocity po turnaji. Za mňa riadne zmiešané,kopec veľkých negatív ale aj veľa pozitív. Dokonca musím uznať že výborne odkoucovany zápas,aj button o tom hovořil. Už stiahnutie lendaka a šetrenie top hráčov proti USA v momente keď bolo jasné že to nemá význam bolo správne rozhodnutie ktoré napríklad taký fenes neurobí nikdy. 06 zvládli úlohu a pridali ešte naviac,aj keď hlavne vďaka mladším. Pitka a Šatan pôjdu podľa mňa v neskorších kolách. Ličko bude jedného dňa výborný obranca v našej lige,Maruna zas útočník. Lendak by mohol ísť skúsiť za more. Teším sa,lebo najbližšie minimálne 4 ročníky majú podľa mňa na to aby urobili nejaký úspech.
∧ skryť ∧
Maruna dnes ťaží s veľkosti a vyspelosti, v seniorskom hokeji to tak max 4 lajna v našej extralige

Satan - čakal som viac , najmä v predbránkovom priestore
Ale možno ho niekto vezme v spodných kolách

Pitka - v rannom veku veľká nádej Popradu, stretlo sa tam viac negatívnych okolností - nevedel sa dohodnúť s Popradom, chvíľu dokonca hosťoval v Mikuláši ako žiak, následne príliš skoro odišiel do USHL a tam nehrával. A práve v USA sa mu v tom čase rozvinula ťažká cukrovka, s takou diagnózou a vecami s tým spojenými aj tak klobúk dole ako to dáva . Nebyť týchto skutočnosti chlapec mal nábeh na slušnú kariéru.
05.05.2024 - 13:37:36
avatar
Reakcia na: AgentHockey, 04.05.2024 - 21:59:11
Najhoršie je uveriť niečomu,čo nie je. Vypadá to tak, že je to aj tvoj pripad. Však sa kľudne búchajme do pŕs ako to dobre robime. Už nadchádzajúci draft ťa vyvedie z omylu. Áno, konečný výsledok je fajn, som prekvapený, čo mladíci dokázali, ale bič bude plieskať v najbližších rokoch. Tam sa ukáže kto z tohto tímu bude hrať hokej mimo republiky.
∧ skryť ∧
Mám podobný názor , výhra s Čechmi je pyrhovo víťazstvo. … teraz príde tlapkanie po pleciach ako dobre to robíme. Psy štekajú karavána ide ďalej
27.04.2024 - 14:14:18
avatar
Od kedy vznikli sociálne siete a “lajky” drvivá väčšina novinárov sa zmenila na influencerov… “zberačov lajkov” a servilných pisálkov idúcich s davom.

Vytratila sa anonymita čitateľov , novinári si vytvárajú svoje bubliny ba sociálnych sieťach. Vytratila sa odbornosť novinárov, hľadanie pravdy a kultúra. Úplne bežne že si prečítate bombasticky titulok a v článku o tej téme z titulku nič.

Najnovšie sa istá skupina športových “novinárov” mení na politickú úderku, kádrovákov, ktorí nechutným až hnusným spôsobom vnucujú svoju pravdu druhej polovici spoločnosti. Najnovšie sa menia na televíznych moderátorov, v akýchsi silenych podcastoch, ktorým chyba štava, odbornosť…. ktorú supluju nikoho nezaujimajucimi štatistikami.

Doba keď novinár bol nestranný objektívny žurnalista , je dávno preč. Toto sú influenceri , politický agitátori poväčšinou samorasty okolo 30 rokov ktorým chýba nadhľad, skúsenosti, objektivita a odvaha klásť nepríjemné otázky. Veď čo ak by mu po nepríjemnej otázke dotyčný už rozhovor nedal ……

27.04.2024 - 13:58:39
avatar
Reakcia na: mathew1, 26.04.2024 - 19:46:14
V našich podmienkach by boli dva projekty veľa. Mali by sme tu dve nefungujúce veci ktoré žerú peniaze,namiesto jednej. Po vzoru američanov to nikdy nespravíme, nám sa v kategórii U18 nepodarí v projekte udržať tých najlepších, tí v draftovej sezóne budú vždy buď v zámorí, v Škandinávii, alebo v ideálnom prípade v extralige. Čo aj chápem, šanca na draft z našej SHL je takmer nulová. Z tohto dôvodu je podľa mňa lepší projekt U17,ak by ovšem fungoval ako mal, čo je v našej banánovej republike diskutabilné. Pôsobili by tam mladšie ročníky a z nich najlepší hráči, individuality ktoré majú šancu na draft, či profesionálny hokej v top ligách. Po odchode z projektu by už mali byť pripravení na extraligu, prípadne CHL/USHL/NCAA spôsobom, ktorý by im zaručil draft. Súčasný projekt U18 totiž nedokáže nič z toho, nevie ich adekvátne pripraviť ani len na MSU18. Vyhodené peniaze. Súhlasím s tým,že pri repre U20 a kľudne aj U18 by mali byť zahraniční tréneri s absolútnymi kompetenciami. No to je opäť neuskutočniteľná vec v našom hokeji, to nemá ani C. Ramsay pri áčku. Pri súčasnom vedení utópia
∧ skryť ∧
To je pravda že z projektu nedraftuju nikoho, ale to neznamená že tam musia byť striktne hráči v draftovom ročníku … naopak, ale bez nich by tí mladí boli každý zápas na kolotoči … tento rok bol napríklad vyvážený, veľa 07
čiek.

Dovolím si tvrdiť že keby sme mali aj 17-tku projekt tak by minimálne polovica šikovných neušla príliš skoro do zahraničia. Peniaze projekt síce žerie ale oproti tomu čo sa “stratí” v korupčnom systéme je to nič.
26.04.2024 - 18:48:01
avatar
Reakcia na: mathew1, 26.04.2024 - 16:10:27
[url] https://www.iihf.com/en/events/2024/wm18/news/60168/svk-lat [/url] Po prehre s Lotyšskom sa natíska otázka,je projekt U18 naozaj potrebný? Keď už,nebolo by lepšie mať projekt U17? Tento rok až na pár výnimiek tam hrali prevažne 2006ky,ktoré buď na MSU18 ani nehrajú alebo ich hra je nulová. Takéto fungovanie projektu je zbytočné a asi to nestojí málo peňazí.
∧ skryť ∧
Tak zmysel by to malo keby boli obidva … 17 tka by hrala U20 a 18 tka by hrala 1.SNL.
Tak to majú v USA … oba tímy NTDP hrajú kvalitnú USHL. Akurát že tam je to česť a prestíž a každý hráč sa tam chce dostať … na 90 percent je to reprezentácia. Malo hráčov chodí do tímu z von … z iných klubov

U nas je projekt žiaľ znouzecnost … odkladisko pre synov bývalých hráčov, synov kamarátov, … a nekalé protekčne prostredie skôr odrádza ako láka.

Je to v podstate jednoduché, stačí vyčistiť chliev a pozametať schody a fungovalo by to inak. To znamená rozpustiť cely mládežnícky štáb. Od Feneša cez sykoru Dendisa až dole. Trénera U20 možno už U18 dotiahnuť zvon a dať mu absolútne kompetencie.

Tu však chyba spoločensky tlak, naši športoví novinári majú iné “klikbajtové” témy … radšej riešia KHL … Sykorov TikTok, Mešárovu a Dvorskeho neúčasť. Ved komu by sa chcelo kydat hnoj a zašpiniť si boty.

Ruku na srdce … Kto tu z nás kedy čítal nejaký odborný článok v mainstreame o tom čo treba zlepšiť , analýzu prečo sme tam alebo tam neuspeli , niečo o zlepšení systému atd …. To už nehovorím o odbornej diskusii.
Si tu nejaká samozvaná skupinka bačuje na zväze, podchvíľou ich idu síce pozatvárať pre ukradnuté milióny za hokejky a mantinely, ale nikoho ho netrápi.
24.03.2024 - 10:25:17
avatar
Reakcia na: AgentHockey, 07.03.2024 - 09:56:20
Nie je pre Pobežala až tak dôležité,že bude Kitechener slabším tímom. Naopak,práve rebuild mu môže dať šancu chopiť sa príležitosti a dostať sa do prvých dvoch formácií.Najproduktívnejší hráči Kitcheneru ako Rehkopf,Sop,Brustewicz,Mešár,Swick odídu a práve preto vzniká dostatok herného priestoru,so Šalém môžu kľudne budúcu sezónu v tíme dominovať aj keď sa tím bude pohybovať v dolnej polovici tabuľky.
∧ skryť ∧
To je pravda že má šancu na Top 6 …. V slabom tíme mu to ale veľkú produktivitu neprinesie. Spojenie so Šalem by nebolo príliš šťastné. Šale vyslovene koncový hráč ktorý potrebuje okolo seba dvoch robotníkov. Ktorý mu musia nabíjať a on so svojou strelou z toho vie ťažiť.
Pobežal má podobný herný prejav. Slabší v súbojoch, dozadu málo ak vôbec. So Šalem nedokáže hrať Mešar … myslím že Pobežal by sa popri ňom trápil ešte viac.
07.03.2024 - 08:22:43
avatar
Reakcia na: Fandasvk, 05.02.2024 - 15:09:15
Určite že je skoro hodnotiť ročník 09 ale stotožňujem sa s vašim názorom Halaš myslím že už budúci rok bude mať veľký problém ak bude hrať dorast v ČR ako ste spomínali tych chýb je tam veľa keby človek nepozeral zápas ale počúval tak presne vie kedy dostane puk neustále miešanie ďalšia vec hlava dole atd…. Selič to sa zhodneme že tomu ešte treba čas ale za mňa zatiaľ áno. Ešte by ma zaujímal váš názor na Lazovskeho videli ste ho hrať v poslednej dobe ??? Za mňa momentálne asi Top hráč stých čo hrajú v ČR s 09 sú tam stále chyby ale vidím tam progres a hlavne jediný hral dorast a nestratil sa
∧ skryť ∧
Tak zas ja si myslím že mládežnícke kategórie Halaš problém mať nebude … v doraste bude dominantný…, skôr prechod dorast - juniorka a hlavne juniorský a seniorský hokej bude asi najväčší problém. Teda zatiaľ podľa napozeraného…
07.03.2024 - 08:14:40
avatar
Reakcia na: Zámčan, 18.02.2024 - 18:08:24
Tomáš Chrenko za 2 zápasy v juniorke 4+4. Dnes strelil hetrik. Dokopy 21g 40a (61b) v 38 zápasoch. Stále má len 16. Adam Nemec dnes opäť nehral.
∧ skryť ∧
Chrenko je veľmi šikovný hráč, ktorého by som ja chcel niekedy vidieť aj niekde inde hrať ako v Nitre. Čo sa minimálne dva roky nestane.
Nemec je za mna ale
perspektivnejsi hrac s väčším potenciálom. Aj keď tam je roboty ešte ako na kostole, ale z hľadiska potenciálu je na tom lepšie ako Chrenko.
07.03.2024 - 08:09:41
avatar
Reakcia na: Zidan., 01.02.2024 - 16:05:46
Pobezal v prvom kole je extremne nepravdepodobne. Dnes to vyzera tak ze moze skoncit naozaj hocikde medzi 2-5 kolom.. Vsetko to bude zalezat na jeho buducej sezone v Kitcheneri
∧ skryť ∧
Trena zvážiť aj ten fakt že kitchener ide tento rok po titule a to znamená že s najväčšou pravdepodobnosťou to bude buduci rok veľmi slabučký tím v rebuilde v ktorom sa bude veľmi ťažké bodovo presadzovať .
Aby sme neboli prekvapený keď ostane v Nitre .
07.03.2024 - 08:04:40
avatar
Reakcia na: Advisor, 07.03.2024 - 07:58:56
V tomto prípade platí že kvantita nenahradí kvalitu . Pri tréningovom procese by sa ešte dalo polemizovať či navýšenie tréningových jednotiek v kvalitatívne nedostatočnom kolektíve prinesie kvalitnejšiemu jednotlivcovi výrazný efekt zlepšenia , ale pri zápasoch si dovolym tvrdiť že ak by sa navýšil počet zápasov na 3-4 tak by to v našich slabučkých súťažiach neprinieslo výrazný efekt. Pre väčší výkonnostný rast jednotlivca by bolo asi lepšie keby sa navýšil počet Tj ale mimo materského klubu, napr. individuálne tréningy. A takisto navýšenie počtu zápasov aby prinieslo vyšší efekt je žiadúce aby jednotlivec štartoval vo vyššej vekovej kategórii ako tie dva povinne zápasy v kategórii ktorú hráva … tam vyššie samozrejme musí dostať rolu a adekvátny priestor.
∧ skryť ∧
Nevýhodou je že všetky mládežnícke súťaže sa hrajú cez víkend , či značne eliminuje to aby hráč mal možnosť štartovať za viac kategórii …..myslím že regule povoľujú do dorastu 3 zápasy týždenne a od juniorov 4 …. Žiak a Dorastenec pokial nemá možnosť hrať seniorský hokej ktorý sa hra aj v týždni nemá tým pádom ako navýšiť počet zápasov ….
07.03.2024 - 07:58:56
avatar
V tomto prípade platí že kvantita nenahradí kvalitu . Pri tréningovom procese by sa ešte dalo polemizovať či navýšenie tréningových jednotiek v kvalitatívne nedostatočnom kolektíve prinesie kvalitnejšiemu jednotlivcovi výrazný efekt zlepšenia , ale pri zápasoch si dovolym tvrdiť že ak by sa navýšil počet zápasov na 3-4 tak by to v našich slabučkých súťažiach neprinieslo výrazný efekt. Pre väčší výkonnostný rast jednotlivca by bolo asi lepšie keby sa navýšil počet Tj ale mimo materského klubu, napr. individuálne tréningy. A takisto navýšenie počtu zápasov aby prinieslo vyšší efekt je žiadúce aby jednotlivec štartoval vo vyššej vekovej kategórii ako tie dva povinne zápasy v kategórii ktorú hráva … tam vyššie samozrejme musí dostať rolu a adekvátny priestor.
03.02.2024 - 19:14:37
avatar
Reakcia na: SVKProspect, 02.02.2024 - 10:51:28
Na jednej strane dávajú logiku takéto vyhlásenia, že tí čo hrajú doma budú preferovaní, ale samozrejme je to blbosť prekrytá hlúpym konštatovaním, že legionári sú slabší... napriek tomu že ralizačný tím ich v zahraničných ligách hraž nikdy nevidel. Klasický slovenský argumentačný nezmysel.
∧ skryť ∧
Som si pozrel nominácie spätne, všetci zahraniční dostali šancu v reprezentácii.
Vyjadrenie je od repre trénera nešťastné s tým súhlasím. Na druhu stranu polovica hráčov hrajúcich v zahraničí sú priemerní až podpriemerní hráči.
Na hokej portály bol článok prehľad tohoto ročníka v repre , počet zápasov bodovanie atd atd …. Skúsim to nájsť

A otázka je , kto mal byt nominovaný a neni ?!
03.02.2024 - 18:49:11
avatar
Reakcia na: Zidan., 01.02.2024 - 16:05:46
Pobezal v prvom kole je extremne nepravdepodobne. Dnes to vyzera tak ze moze skoncit naozaj hocikde medzi 2-5 kolom.. Vsetko to bude zalezat na jeho buducej sezone v Kitcheneri
∧ skryť ∧
Pobežal ma veľké šťastie že je overager, inak by bol tento rok na drafte veľmi nízko ak vôbec ,,, ja nevidím jedinú činnosť pre ktorú má byť zaujímavý pre NHL. Akonáhle skúsil mužský hokej je viac zranený ako zdravý , prasknutý stavec atd atd …. To sú zranenia prameniace z toho že má 175 cm a nemá stavbu na seniorský hokej. To že nešiel do Kitcheneru tento rok, je veľmi dobré rozhodnutie. Kitchener ide jednoznačne na titul a Pobežal by si tam nezahral ani štvrtú lajnu. Rehkopf Mesar Šalé Sop Misaljevic Swick atd atd …. To sú trosku iní hráči. Jeho môže zachrániť iba budúca sezóna ak sa mu extrémne podari …. a tam je tak vela otáznikov … kitchener bude o rok najslabším tímom OHL, zostať v Nitre tiež nebude dobre lebo naozaj na seniorský hokej nemá. Takze tu som ja napríklad dosť skeptický k draftu NHL
03.02.2024 - 18:37:25
avatar
Reakcia na: AgentHockey, 01.02.2024 - 10:33:13
Adrien Bartovič odchádza naspäť do Švédska. WJC U18 žiaľ nestihne/ak by mal výkonnosť/ kvôli povoleniu hrať za SR ani v roku 2025. Otec Milan mohol premýšľať trochu skôr.
∧ skryť ∧
Tak treba veci pomenovať priamo … Bojím sa že otec Milan natlačil syna do do trenčianskeho Áčka len aby “nekríval” medzi ostatnými 07čkami … veľmi silený počin . Keby hral na Slovensku tak by sa dali privrieť oči , ale aby si český reprezentant odskočil zo švédskeho dorastu na 2 zápasy do slovenskej seniorskej Extraligy kole oči aj nevidomým. Najmä keď údajná skúška bolo vlastne sedenie na lavičke. Na Eliteprospect to dobre vyzerá - úloha splnená.

1 2 3 4 5 6 7

Krátke správy
Najnovšie články
Ex-skauta potešil Slafkovský hlavne zlepšením v jednom aspekte. Na Celebriniho nemá Oilers by na tri top hviezdy mohli vynaložiť 40 miliónov dolárov Žiaden Nečas či Zegras: Mohli by sa Canadiens zamerať na zisk týchto útočníkov? Výmena na spadnutie? Senators zintenzívňujú diskusie s tímami „McPrecenený“ vytvoril nový rekord NHL. Necháva za sebou Gretzkého! + videoCanadiens podpísali zmluvu s fínskym útočníkom, ktorý sa zviditeľnil aj na MS Flyers zalovili vo švédskej SHL: Upísali si lotyšského reprezentantaV minulosti viedol Tampu a Ottawu, v Toronte vydržal ako asistent len rok Oilers vyhnali „Bobbyho“ z brány, McDavid vytvoril rekord NHL pri drvivej výhre! Aspoň, že má Kanada stále curling? Novinár sa obul aj do McDavida a „Dry-saitla“ NHL naživo: Vráti Edmonton sériu na Floridu? Tipnite si!Prejavuje sa „láska“ k letnému tréningu? Ovečkin je poriadny maco + foto Demek má na to, aby hral v budúcej sezóne za Golden Knights, verí expertSlafkovský tipuje, že Slovensko zažije na Eure úspech. Spoluhráč to vidí úplne inak Studenič má za sebou prvý finálový zápas. Je bližšie k tituluPanthers sú pred sobotou uvoľnení. Nie je to pre nás nič nové, hovorí trénerMáme na obrat, verí Skinner. Naše hviezdy nemôžu byť frustrované, tvrdí HymanČeskú hviezdu sleduje sedem tímov, vrátane Flames či Red Wings Bude pre Canucks lepšie, ak českého obrancu radšej vymenia?Zámorie opúšťajú traja hráči, vrátane českého obrancu Zobraziť viacArchív článkov
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies