Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
22.04.2026 - 08:29:34 |
Fandim chalanom. Realizacnemu timu nie, za to co predvedli so Stankovenom ! Povazujem to za totalne svinstvo uceloveho charakteru. A tiez nechapem nominaciu Melicherika. Chalan ma cas. Na co je toto dobre. |
21.04.2026 - 06:46:22 |
No a posledny tam chyba. Ako hovorim. Zahada, umysel ? |
20.04.2026 - 21:25:25 |
No tazko povedat. Trener finska skola so skoro 2 patkami so slavneho zahranicia a s fakt slusnymi supermi dopadneme takto. Ja neviem pochopit tie nominacie do realizacnych timov celkovo. Mladeznicki treneri makaju a robia v podmienkach ake tu su prve posledne lebo aj taki su a za odmenu mame v jednom metodika co ide naberat skusenosti lebo tak to zvaz oficialne vysvetlil a v druhom pri vsetkej ucte najvyssieho cloveka Slovanu ktory neviem ci sa zabava ale realne s mladezou ako trener do kontaktu podla mna v zivote neprisiel a pri muzoch ako to raz povedal v telke p. Rusnak urobil jednu sezonu uspech a odvtedy vyborne naraba so svojim menom. Tak aj dopadne. Vsetci riesia “protekcie” pri detoch. Ale ako sa hovori pod lampou je najvacsia tma. Tam nech sa pozru co sa deje na zvaze. To by bolo na dlhe pisanie. Tak aj dopadneme. |
20.04.2026 - 18:01:57 |
Ani po cca 24 hodinach nie je na zvazovom webe informacia o poslednej prehre u17. Celkom by ma zaujimal dovod preco ma tato kategoria pod vedenim tychto trenerov tolko vynimiek. Aky na to maju dovod ? Aby si to media nevsimli ? Alebo preco ? Ak by vyhrali co sa asi cakalo ako “pozitivne” ukoncenie “nevydareneho” turnaja tak by to tam bolo do hodiny po zapase. Zvlastne funguje ten nas zvaz. |
19.04.2026 - 22:46:23 |
Dnes hrali 17:30 so Svajciarmi. Asi na zvaze hladaju synonymum na “neprijemne” lebo nie je zverejnena prehra 2:8. |
18.04.2026 - 06:33:40 |
Vyhra proti tejto finskej u16 bola skor povinnost. Nemaju dobry rocnik. Nie su fini ako fini |
18.04.2026 - 06:15:05 |
Pekny clanok. Opat su ti cesi pred nami aj v informovanosti o mladezi. U nas jedna veta ze sme “neprijemne” prehrali. 1:8. Zaujmava formulacia titulku. |
17.04.2026 - 19:53:38 |
Hm…tak s cechmi tiez dost vysoka prehra 1:8. Radsej na web este nedali. |
16.04.2026 - 22:29:17 |
Reakcia na: mathew1, 16.04.2026 - 08:47:58 [url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sedemnastka-s-vysokou-prehrou-na-uvod-turnaja-v-sinajoki [/url]
Tak toto bol riadny fínsky valec. Nám z r.2009 chýbali Ozogány, Válek, Selič a Botka. Fínsku chýbali Santala, Kuukasjarvi, Syrjalainen, Fugleberg,Karjalahti. Jediné pozitívum vidím v tom, že tento valec zažili aj dve 2010ky Šušoliak a Kohút a takéto padnutie na hubu im snáď pomôže, resp. im ukáže, kde sa nachádza svetová špička. Chýba mi vyjadrenie trénera To chyba viacerym. Asi nejaka vynimka ze on nemusi za urcitych okolnosti. Nie je to prvy krat. ∧ skryť ∧ |
16.04.2026 - 22:27:21 |
Mame tam kvalitneho metodika s dlhorocnymi skusenostami, tak im to isto fundovane vysvetli. |
09.11.2025 - 17:18:19 |
Hm…tak velka slava ze vyhrali. Ale si polozme otazku proti akym superom hrali vsakze ???? krive zrkadlo si nastavujeme…velmi krive. |
26.08.2025 - 08:48:07 |
Reprezentácia do 16 rokov vo svojom druhom zápase na pozývacom turnaji piatich tímov v Salzburgu nestačila na výber Česka, ktorému podľahla 2:5. O slovenské góly sa postarali kapitán Patrik Šušoliak a Alex Bartovič. Dnes hraju proti domácim EC Red Bull Salzburg |
11.08.2025 - 06:44:48 |
Reakcia na: mathew1, 10.08.2025 - 08:16:11 [url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sedemnastka-napriek-dominantnemu-zaveru-podlahla-svajciarom-po-najazdoch [/url]
[url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sedemnastka-s-vitaznou-bodkou-v-plymouthe-skoncila-tretia [/url]
Tak turnaj U17 za nami. Hlavne ten prvý útok ukázal potenciál do budúcna, Váleka na ďalšej akcií snáď už uvidíme v repre U18. Teraz bude dôležité,aby mali chalani dobrú sezónu, hlavne Válek a Selič v ČR. Lebo tam sa naši ťažšie presadzujú a ani s ich ostaršovaním to tam nie je vždy uspokojivé. Túto sezónu to už u týchto dvoch bude snáď juniorka a nič menej. Pisarčík a spol budú v tých AAA ligách v zamorí pod radarom a progres bude otázny, uvidíme ako na tom budú na konci sezóny resp. možno až o rok pred HGcupom. Obrana tam to môže vystreliť na obe strany, chalani ako Botka,Ferreira či Lichnovský nejaký potenciál majú, no takých už bolo takže to necháme otvorené. O brankára Husára sa trochu bojím, lebo v Košiciach to je s mládežou katastrofálne, tam im všetko schopné čo má nohy,ruky a krvný obeh utečie ešte pred dosiahnutím dospelosti a to o tom klube dosť vypovedá. Chalanom držím palce a teším sa na ďalšiu akciu, tam už snáď aj s nejakými 2010kami, lebo jeden produktívny útok na silné mužstvá nestačí.
Valek by si zasluzil u18 tak uvidime. Kazdopadne on hral juniorku aj cely minuly rok v Slovane. Tak uvidime ako sa mu bude darit v CZ. Sikovny hrac. ∧ skryť ∧ |
07.08.2025 - 14:03:09 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 05.08.2025 - 12:40:39 Tak dúfam, že máte nepravdivé informácie, alebo ak aj sú pravdivé, tak si to ešte rodičia a samotný hráč poriadne rozmyslia.
Pripomínam, že Taliga po zmene reprezentačného dresu, odohral za Česko iba štyri zápasy a už sa ani neobjavuje v nomináciách.
Príde mi zvláštne, že by sa niekto rozhodol zmeniť krajinu, ktorú bude reprezentovať, po tom, čo tam odohrá jednu sezónu, a ešte k tomu v tak mladom veku. Neviem, či je to jeho vlastné presvedčenie, alebo skôr tlak rodičov, prípadne agenta.
Chalanovi držím palce, nech sa rozhodne akokoľvek.
Samozrejme, dúfam, že ho Slovenský zväz naďalej bude oslovovať a možno sa ho podarí presvedčiť.
Asi ten Taliga az taky talent nebude. Ale hlavne ze z toho urazeni rodicia a agenti urobili kauzu vsade v mediach. Lebo oni asi vidia nieco ine ako nasi treneri. Kazda minca ma dve strany len tu sa pozeralo len na jednu. ∧ skryť ∧ |
07.08.2025 - 13:58:56 |
Reakcia na: AgentHockey, 16.07.2025 - 08:53:17 Je mi ľúto chalanov pod hlavným trénerom,ktorý je nekompetentný. Snáď im ten rok rýchlo ubehne. Preco nekompetentny ? Ako to povedal zvaz ? Ide ziskavat prax. A rovno pri repre. Co by za to ini dali co roky robia pre mladez prve posledne. Hm…asi maju vela praxe. To je len u nas mozne toto. ∧ skryť ∧ |
04.08.2025 - 10:03:44 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 15.07.2025 - 19:35:42 Aspon je koniec tomu nezmyselnemu zakazu z minulej sezony. Prekvapilo ma ze Jakub Milanic figuruje len ako nahradnik na telefone. A to ste kde vzali ze je koniec zakazu ktory “oficialne” vlastne nebol ? Uvidime pocas roka. ∧ skryť ∧ |
03.05.2025 - 07:08:46 |
Viete niekto co je s Patrikom Rusznyakom ? Ak by sa zranil Radivojevic je toho plny internet. Jeden z nasich najlepsich obrancov a ziadne info. Aj ked ja to vidim asi na vaznejsie zranenie kedze uz nehral |
23.04.2025 - 18:21:58 |
Reakcia na: , 20.04.2025 - 09:48:06 Chlapci robíte to tu trošku neprehľadné. Tak však založte tému pre U15 repre výber keď chcete. Alebo súhrn . Suhlas. Iba to pletie. ∧ skryť ∧ |
16.04.2025 - 21:09:30 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 02.04.2025 - 18:23:03 Prva U15 nominacia:
BARANI Banská Bystrica: Jakub BODNÁR, Lukáš LAPIN
BARANI Banská Bystrica/HC 07 Detva: Branko PETROVIČ
HC SLOVAN Bratislava-mládež: Alexander ORBAN, Martin PÚROK
HK RUŽINOV´99 Bratislava: Dominik Martin BIČKOŠ
HOBA Bratislava: Maxim BOLLA
HC Košice: Viliam GAZDAG, Oliver MIČIAN, Andrej TÓTH
mládež MHK 32 Liptovský Mikuláš/MHK Kežmarok: Lukáš PALAJ
MMHK Nitra: Adam BOJŇANSKÝ, Maxim GUZMAN, Leonard ŠVAJDA
MMHK Nitra/HK Levice: Michal LABAJ
MMHK Nitra/HK Lokomotíva Nové Zámky: Lukáš LIPOVSKÝ
HK ŠKP Poprad: Tomáš OLEKŠÁK
HK´95 Považská Bystrica/MŠK Púchov: Ľubomír BIEL
HK Spišská Nová Ves: Jakub VAŠKO
HK DUKLA Trenčín: Šimon ZÁMEČNÍK
HKM Zvolen-mládež: Nikolas Pavel RYBA
HOKEJOVÁ AKADÉMIA ZDENA CÍGERA 21: Lukáš POTOČKA
Toto je ale tema k U16 nie U15. ∧ skryť ∧ |
13.02.2025 - 18:18:47 |
Nikto a ani ja netvrdi ze ak je dieta v zahranici ze je lepsie alebo je horsie. Vstupuje tam samozrejme viac premennych. Kde hra a aku ligu. Nie je liga ako liga. Niektore finske, americke su kvalitativne nizsie ako nasa dorastenecka o jednu az dve kategorie. Kazdopadne je to skor o tom, ze ked doma nemame zodpovedajucu kvalitu na repre treba na to zareagovat. Zdrava konkurencia este nikdy nikomu neublizila. A ked uz ani za svet zo zahranicia preco nie mladsi ktory je lepsi. Ja to proste neviem pochopit. |
1 2

