Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+
× MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

17.04.2026 - 11:45:51
avatar
Zobrať do brány hráča, ktorý nemože chytať ani za 9 ročník je smutné. Hanba a vizitka????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️trénerov. Rodičia si idú svoje cez mrtvoly. Máme kopec iných a kvalitnejších brankárov ako mladý Jaroš ????. Mali mu zbaliť vak a poslať ho konečne domov za tie výsledky. Ležať na pupku može doma a nie počas zápasu. Chlapec nevie kde je sever.
Inak zahraničné hviezdy tiež toho veľa neukázali. Chlapci bez nich v Chomutove prehrali so Švédskom,ale nie tak zahanbujúco vysoko.
29.12.2025 - 05:17:06
avatar
Hra s Orbanom ako za trest, robi vsetko mozne len aby neprihral spoluhracom. Dnes kludne mohli nad Cechmi vyhrat, no svojou sebeckostou timu vobec nepomohol.
27.12.2025 - 21:46:01
avatar
Tak Milanic dnes nic moc.Cicmanec mohol byt rad, ze ma pri sebe Vaska, ktory za neho vsetko hasil a Orban jedna katastrofa same nezmyselne vylucenia, zbytocne sa vozi sam a nevidi okolo seba nic len puk a branku????. Susoliak dnes na pana hral

1