Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
06.06.2026 - 14:41:00 |
Dovolím si navrhnúť: LeBlond coffey pens krivco mike24 amarilda ky7ko jakub homola reese dano rebbels canucks 666 mantis_x64 wild qucoboy sulinkoo shini dany laik jam benn islas maple Jake tiperstorocia peto10 lukaspn bertty islas wild maple castfan optimista kuwo mato kreator lapointe dexterko lecavalier pasha sku.mavka ranger92 ejo mathew svk01 pwpietro! milanlucis17 majohaas misho182 mirec Ben_Biskup sodom panzerschrack sheldon miropo Pato penguin89 Gtoso Melon nanuk mato979 jose350 miki-det saskin speedtrash johan1232 dubnican dc man detoan dali27 slovak ithilon zidan harold Suvereno M1mo kvazar Mark biBo paciente sulibander marek113 sel&nne Ducks cualcuier matro Stačí? |
03.06.2026 - 21:20:13 |
Reakcia na: mathew1, 03.06.2026 - 17:58:27 Od starého chlapa, ktorý sa mentálne zasekol niekde pred pubertou toto beriem Bráško prečo hneď osobné útoky, no ták. Veď si to bol ty, čo tu vytiahol archaizmy. Spoločné mimosezónne sústredenia, veď to tu už bolo dávno, a efekt? Vďaka za hru, žrádlo a chlast, ale myslím, že tesne pred MS sa zraním, sorry. Ja chápem, že väčšina športovcov sú jednoduchší, ale nemyslím si, že ich treba presviedčať argumentom, že ak uhráme dobrý výsledok na MS, tak nemusíme hrať kvaldu, toľko si asi ešte zrátať vedia. Ten cveng som, priznám sa, nepochopil. ∧ skryť ∧ |
03.06.2026 - 17:43:40 |
Reakcia na: mathew1, 02.06.2026 - 18:16:20 Dúfam, že počas tohto leta bude snaha zo strany zväzu stretnúť sa so širšou skupinou našich reprezentantov a vysvetliť im, že MS 2027 budú posledný turnaj, kde sa dá priamo kvalifikovať na ZOH 2030. Týka sa to hlavne našich zámorských hráčov, keďže Mirko Šatan nepovažuje za potrebné chodiť cez sezónu za nimi. Ale bolo by fajn, keby sa spravila nejaká akcia kde by boli všetci naši potencionálni reprezentanti, aj tí z Európy. Nejaký golfový víkend alebo niečo. Určite je pre väčšinu hráčov lepšie ísť hneď po sezóne zabojovať o olympiádu, ako si potom niekedy v auguste kaziť leto nejakou kvalifikáciou. Navyše, keď sa spraví dobrý výsledok na MS, ktorý nás ešte ku tomu aj priamo dostane na ZOH , tak to má väčší cveng, ako keď sa vyhrá nejaká letná kvalifikácia. Verím, že Šatan s Országhom to hráčom aj takto odkomunikujú. Dáme si golfový víkend, aby sme sa zocelili, alebo môžme ísť rovno aj na koncert lejdy gaga, a všetci si spoločne zaspievame ako jeden tím. Plus im tam rovno vysvetlíme, že je lepšie nehrať kvaldu ako hrať. Najlepšie bude keď im to aj nakreslíme. Bože toľko drístov na jednej kope. ∧ skryť ∧ |
17.05.2026 - 12:30:29 |
Na margo tvojho príspevku, odkaz pre Pensa: hokejové dáta nič nehovoria, len zavádzajú :klobukdole: |
16.05.2026 - 20:13:08 |
feromotyka týždeň dozadu: Snáď príde hlavne Mešár, to by bola väčšia posila pre repre než Chromiak. |
29.01.2026 - 23:50:46 |
Keďže už väčšina super užívateľov tam je, navrhujem Samu21. |
27.01.2026 - 13:30:51 |
Proste to dajte tomu Pensovi už, a vec vybavená :klobukdole: |
25.01.2026 - 14:18:31 |
Pozerám, že sieň slávy sa začína meniť na menoslov užívateľov. Vyhlásenie kedy, nech si viem nahlásiť dovolenku :1fae2: |
21.01.2026 - 21:22:14 |
Reakcia na: johan1232, 21.01.2026 - 20:26:50 A ja som kde? Som tu skoro 15 rokov… nomináciu by som si zaslúžil nie? :slimak: nominované sú tu kadejaké nové účty… Jakub Homoľa tpč :D nižšie ani nejdem Užívatelia s obľúbeným klubom Michalovce boli automaticky vyradený z nominácie. ∧ skryť ∧ |
21.01.2026 - 13:17:23 |
Teda až na tú poslednú vetu |
21.01.2026 - 13:03:12 |
Reakcia na: gtoso, 21.01.2026 - 12:43:55 Ja som sa prvýkrát objavil na SlovakNHL.sk niekedy počas sezóny 2006/07, potom som tu nejako pravidelne nechodil, skôr si len prečítať diskusie počas seniorských a mládežníckych šampionátov, až som si v 2013 konečne založil účet, zúčastnil sa aj jedného ročníka NHL 09 ligy, potom som tu už chodil častejšie. Ale na nejakej dennodennej báze som sem začal chodiť až cca v 2018. Navyše, som hokejový laik, nikdy som ho nehral a na korčuliach som stál naposledy pred 20 rokmi a ani mi to veľmi nešlo :1f600: takže sa nemôžem považovať za legendu :01: ∧ skryť ∧ prečo je pri tomto príspevku napísaný gtoso. Na 92,45% by som to v mojom prípade nemohol napísať inak. |
07.01.2026 - 18:53:22 |
Reakcia na: Slovfan, 07.01.2026 - 16:51:40 Údajne Liška pôjde na olympiádu, čakal z vás niekto toto meno v nominácii? Áno, minimálne K33 ho tam čakal ∧ skryť ∧ |
26.12.2025 - 13:42:03 |
Reakcia na: ky7k0, 22.12.2025 - 12:12:28 Kedže U20 šampionát často priťahuje aj ľudí čo nejak detailnejšie nesleduju mladých hráčov alebo sú primárne NHL zameraný tak som natočil tri videa k týmto MS
Top 10 najdôležitejších Slovákov na MS U20!
https://youtu.be/6e27VkSPDUc
Postúpime do Štvrťfinále? A-Skupina MS U20 2026
https://youtu.be/L2abrVRxtHY
Ďalšia medaila pre Česko? B- Skupina MS U20 2026
https://youtu.be/j-mWKSHLKzw
Hymy ak ti vadí takáto selfreklama tak sa neurazím ak to zmažeš. Ja len že aj tak je v tejto diskusií mŕtvo a to začína turnaj o pár dní. V pohode bude stačiť ak do videa nejako zakomponuješ SlovakNHL.sk a budete si kvit. :1f37b: ∧ skryť ∧ |
02.03.2025 - 22:49:01 |
Hlavička témy jak z výtvarného krúžku prvého stupňa ZŠ. Už keď zakladáš tému, tak si daj aspoň trošičku záležať na tom. Vďaka. Mier s tebou. |
07.01.2025 - 01:42:31 |
Reakcia na: Terminatoir, 06.01.2025 - 19:15:12 Pochybujem, ze hraci budu hrat naplno. Nikto sa nebude chciet nechat zranit ci znicit pred play off, najma ked vacsina ligy bude dovolenkovat na plazi. Toto nie je Olympiada, kde sa hra o cenne medaily.
Ak budú miliónové prajzmany, nikdy nevieš. ∧ skryť ∧ |
17.12.2024 - 20:26:43 |
Hymy prepáč, ale Pens nemá momentálne čas, tak ho suplujem. V texte hlavičky máš malú chybku. Miesto ,,prosím,, je ,,protim,,. Poprosím opraviť, kým sa vráti Pens, lebo mi to dá potom vyžrať. Ďakujem. |
12.11.2024 - 22:25:03 |
A zmeň si okamžite nick. Podkopávaš autoritu môjho kamoša, ktorému som celú minulú sezónu liezol do zadku, len aby ma dával pravidelne za hviezdu. |
12.11.2024 - 22:18:20 |
Nespoznávam ťa, asi ťa už do toho ignore nevrátim. Keď chceš, vieš. Vlastne si mi potvrdil, čo som si aj myslel. Berieme do repre hráčov podľa mena. Nie kvality. Tento síce pi.ču hrá v klube ale u nás je legenda, šup s ním do top6. Máme síce za neho mladích perspektívnich hráčov, ale žiaľ top6 je už plná legiend a hráčov, ktorí už niečo za repre odohrali (nevadí že v klube sú do počtu) a do Bot6 predsa musíme dať nejaké hovada, čo nemusia dať góla ale za to sa hádžu do striel, a hlavne! hlavne! poznajú ten náš zkurvene sofistikovaný systém, ktorý sa naučí prvák zdš keď práve blicuje. A práve preto sme v takých obrovských sračkách nie len na repre úrovni ale aj klubovej, kde sa na mladých zvysoka sere. |
12.11.2024 - 21:33:30 |
Reakcia na: , 12.11.2024 - 20:43:23 Minca má dve strany. Tá druhá, je, že odhliadnuc od talentu Dvorskeho, v bottom6 hrajú hráči inak.
A hlavne musia byť pripravení na to čo majú robiť. Nieje to vôbec jednoduché. Keď v NHL máme 5 a pol hráča , navyše generačnú medzeru, netreba sa čudovať RT , že hľadia do budúcna aj zároveň sa snažia zapracovať EU hráčov.
A keď nie si MC Kinnon či Paštrnák tak proste musíš mať inú hru a prínos pre tim
.
Tak to proste je. Ale tiež sa mi nepáči , že sa vyhovárajú na systém, keď sa jasne povedalo , že všetky repre od u16 možno U17 po. Acko majú ten systém rovnaký. Dnes máš šťastný deň, nakoľko som bol odhlásený, a ukázalo mi tvoj príspevok, aj keď si v ignore. Potom mi vysvetli, Dali by Tatara v repre do Bot6, alebo keby sa nezmestil do top6 by mu povedali, že nám nepasuješ do systému, tak ťa neberieme. Pretože v klube hra celú sezónu, až na dva tri zápasy Bot6. V NHL. Im to asi nevadí. Alebo tam má defenzívne úlohy a nútia ho hrať inak ako on vie, len preto že hrá bot6? Druhý hráč, Pospíšil. Hrá nepríjemný fyzický hokej, málo boduje. Keby nebol Slovák, pozrieš jeho stats a povieš si, typický bot6 hráč, ktorého by každý typický slovenský tréner uznávajúci dve+dve formácie bral všetkými desiatimi. Lenže čo to, v klube, v NHL!! hrá temer celú sezónu top6. V repre hrá top6. V skutku zaujímavé. ∧ skryť ∧ |
12.11.2024 - 20:27:18 |
Včera bolo krásne vidieť prečo má Slaf samé áčka a Selfo len jednu. Prvý gól Selfina -> Slaf celú PP zamrdaný pred bránou, jediná strela na teč tam nejde. Na sekundu sa tam presunie Selfo (inak večne priklincovaný v streleckej pozícii) a v momente tam ide strela na teč. Druhý gól Selfina -> de facto rovnaká situácia ako pri jeho prvom góle. Strela od modrej, Selfo minie teč, puk sa odrazil od zadného rovno na Slafkovu palicu. A teraz nastáva ten bod zlomu. Keby bol v Jurovej pozícii Selfo, bez najmenšieho zaváhania páli, hoci by tá strela skončila na betóne alebo na hrudi brankára. Šanca na gól tam bola malá. Lenže bol tam Slaf a ten ešte nemá (fakt pevne verím, že raz bude mať) ten strelecký inštinkt, s veľkým prehľadom a rozumom to poslal cez bránkovisko, kde Selfo zasúval do prázdnej. Tým chcem povedať, že ísť brejk Slaf a Selfo, tak Slaf 99% nahrá, Selfo 99% vystrelí. Preto je jeden 1+10 a druhý 12+1. Druhú vec som tým chcel povedať, že Slaf tým že nestrieľal ale nahrával de facto rozhodol zápas. |

prečo je pri tomto príspevku napísaný gtoso. Na 92,45% by som to v mojom prípade nemohol napísať inak.
