SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk
»
07. 10.
kurzy
20:00info
NSH
SJS
08. 10.
kurzy
20:00info
SJS
NSH
09. 10.
kurzy
Žiadne zápasy
10. 10.
kurzy
Žiadne zápasy
11. 10.
kurzy
01:30info
NYR
TBL
04:00info
LAK
VGK
«

Komunita: Blogy

Gončarova reforma MS
LukeaskoAutor: Lukeasko, Publikované: 19. 09. 2021, Počet komentárov: 0
Ako ste sa mohli dočítať na športových stránkach o reforme majstrovstiev sveta (MS) od bieloruského funkcionára Sergeja Gončara. Ten chce zvýšiť počet tímov na MS zo 16 na 24 tímov. Okrem toho chce zmeniť formát skupinovej fázy turnaja z dvoch skupín po ôsmich na štyri skupiny po šiestich.
HFR - Čo sa deje v tábore Blackhawks a kto to je Brad Aldrich?
LongiSVKAutor: LongiSVK, Publikované: 10. 08. 2021, Počet komentárov: 0
"Vedenie NHL a tím Chicago Blackhawks sa ocitli v horúcich vodách po tom, čo sa vraj snažili ututlať údajné sexuálne napadnutie dvoch bývalých hráčov niekdajším trénerom Bradom Aldrichom". Tak znel nadpis na slovaknhl.sk spred niečo okolo 45 dní. Ako sa teda tento prípad vyvíja?
Samostatné nájazdy na majstrovstvách sveta
LukeaskoAutor: Lukeasko, Publikované: 11. 05. 2021, Počet komentárov: 0
Štatistika nájazdov od zlatých majstrovstiev sveta v roku 2002. Zahrnuté sú len nájazdy, ktoré rozhodujú o víťazovi stretnutia.
Zakliate semifinále - kto bol najúspešnejší na posledných desiatich šampionátoch?
tiperstorociaAutor: tiperstorocia, Publikované: 04. 03. 2021, Počet komentárov: 0
Môj dnešný blog sa bude opäť, ako tradične, týkať medzinárodného hokeja. Určite poteší najmä fanúšikov štatistík a tých, ktorí rovnako ako ja, majú turnaj Majstrovstiev sveta v hokeji vo veľkej obľube.
Prekvapivé hviezdy alebo, kto nás ťahal v útoku na hokejových šampionátoch? (1. časť)
tiperstorociaAutor: tiperstorocia, Publikované: 27. 02. 2021, Počet komentárov: 0
Časy, kedy Slovensko oplývalo množstvom hviezdnych mien NHL na súpiske počas MS v hokeji či ZOH, sú už nenávratne preč. V posledných rokoch sa musíme spoliehať na to, že niekto počas samotného turnaja takpovediac "vystrelí" a stane sa hviezdou. Preto som sa rozhodol s blížiacim sa svetovým šampionátom pozrieť na historické štatistiky našich útočných počinov od MS 2012. Príjemné čítanie prajem!
HFR - Zhrnutie prvých predčasných záverov, ktoré "určite nebudeme ľutovať"
LongiSVKAutor: LongiSVK, Publikované: 18. 01. 2021, Počet komentárov: 0
Pre fanúšika sa skončilo veľmi náročné obdobie abstinencie NHL, a už po prvých pár kolách sa nám črtá zopár zaujímavých bodov, na ktoré sa dá reagovať prudko a predčasne. A prečo by sme si ich teda nezhrnuli? Pozrime sa spolu na 5 unáhlených záverov, ktoré môžu (ale nemusia) nakoniec dopadnúť aj naozaj tak, ako vyzerajú na úvod sezóny. Lebo predsa od toho sme tu my, fanúšikovia.
WTF, on tam chytal? (brankársky špeciál)
Canucks 333Autor: Canucks 333, Publikované: 05. 09. 2020, Počet komentárov: 12
Predtým, než sa ponoríme do histórie bránkoviska Winnipegu Jets, som dostal nápad na špeciál. Momentálne sa nenachádzam v Átriových domoch v Mlynskej doline, ale v rodnej Žiline, kde som ihneď pocítil cenový rozdiel. Pijem lacnú kofolu, fajčím cigarety a ponáram sa do hľadania prekvapivých skutočností. Tento blog je zoznam niekoľkých brankárov, ktorí sú známi, dobre si ich pamätáme, ale prekvapivo sme zabudli na ich (zväčša krátke) pôsobenie v tíme NHL. Zahrajme si hru. Úprimne si pri každom brankárovi povedzte, či vás tento fakt prekvapil, ak áno urobte si čiarku. Kto bude mať najmenej čiarok vyhráva! (Neviem ako zobjektivizovať túto \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"hru\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", takže je to na vašom vlastnom svedomí).
Najlepší brankári tímov NHL III. - Atlanta Thrashers Pt. 1
Canucks 333Autor: Canucks 333, Publikované: 01. 08. 2020, Počet komentárov: 2
Na internátnej izbe v atriových domoch je stále extrémne horúco. Do stiesneného životného priestoru nám pribudol ventilátor a nieľko desiatok kníh. Napriek tomu som prechladol, čo považujem za paradoxný symptóm zanedbania tejto rubriky. Takže keď si človek nenájde čas, prechladnutie v tridsiatkových teplotách mu ho nájde za neho. Vítam vás pri ďalšom dieli série článkov, ktorá sa venuje bránkoviskám tímov NHL. Z histórie každého tímu, ktorý sa objavil v modernej histórii NHL (čiže od roku 1967) vyberám piatich najlepších brankárov, podľa štatistík, vplyvu na vývoj tímu a chtiac, nechtiac aj podľa môjho subjektívneho pohľadu. Zvolené poradie je zostupné na základe roku vstupu tímu do NHL. Po dvoch najmladších tímov (mimo Vegas Golden Knights) Columbus Blue Jackets a Minnesota Wild, sa časovo podivne vraciame bližšie k súčasnosti a zároveň ďalej do minulosti. Tretí diel rubriky, tak bude sám rozdelený do dvoch častí, ktoré sa týkajú rovnakej franchise, ale dvom odlišným tímom. Atlanta Thrashers a Winnipeg Jets, ktorý v roku 2011 zaujal jej miesto v NHL. Rozhodol som sa napokon tímy oddeliť a to najmä z dôvodu logiky, pretože chtiac-nechtiac je existencia týchto tímov NHL už presne hermeticky uzavretá, a teda najlepší brankári histórie Thrashers sú už nemenní a neprekonateľní.
Najlepší brankári tímov NHL II. - MINNESOTA WILD
Canucks 333Autor: Canucks 333, Publikované: 18. 07. 2020, Počet komentárov: 2
Večery v atriových domov v Bratislave sú horúce rovnako ako aj dni. Chladím sa písaním o hokeji, o brankároch, ktorí s mrazivou presnosťou zachraňujú puky. Vítam vás pri sérii článkov, ktoré sa budú venovať bránkoviskám tímov NHL. Z histórie každého tímu, ktorý sa objavil v modernej histórii NHL (čiže od roku 1967) vyberám piatich najlepších brankárov, podľa štatistík, vplyvu na vývoj tímu a chtiac, nechtiac aj podľa môjho subjektívneho pohľadu. Zvolené poradie je zostupné na základe roku vstupu tímu do NHL. Keďže Vegas Golden Knights ako tím v lige fungujú veľmi krátko a Winnipeg Jets radíme ako \\\\\\\\\\\\\\\"franchise\\\\\\\\\\\\\\\" Atlanty Thrashers, začneme dvojicou tímov, ktoré sú v lige najmladšie (Columbus Blue Jackets, Minnesota Wild).
Najlepší brankári tímov NHL I. - COLUMBUS BLUE JACKETS
Canucks 333Autor: Canucks 333, Publikované: 11. 07. 2020, Počet komentárov: 2
Vítam vás pri sérii článkov, ktoré sa budú venovať bránkoviskám tímov NHL. Z histórie každého tímu, ktorý sa objavil v modernej histórii NHL (čiže od roku 1967) vyberám piatich najlepších brankárov, podľa štatistík, vplyvu na vývoj tímu a chtiac, nechtiac aj podľa môjho subjektívneho pohľadu. Zvolené poradie je zostupné na základe roku vstupu tímu do NHL. Keďže Vegas Golden Knights ako tím v lige fungujú veľmi krátko a Winnipeg Jets radíme ako \\\\\\\\\\\\\\\"franchise\\\\\\\\\\\\\\\" Atlanty Thrashers, začneme dvojicou tímov, ktoré sú v lige najmladšie (Columbus Blue Jackets, Minnesota Wild).
Top 10+1 hokejových momentov 2019
krivcoAutor: krivco, Publikované: 04. 01. 2020, Počet komentárov: 0
Rok 2019 priniesol bol opäť zaujímavým rokom aj čo sa týka udalostí v hokeji. Priniesol víťazstvá, prehry, rekordy, míľniky no niekedy aj momenty, ktoré by sa radšej nemuseli stať. Spomedzi všetkých som vybral jedenásť, ktoré pokladám za kľúčové. Hlavným znakom tohto roka sú štedré zmluvy, na aké sme neboli zvyknutí. Hokej sa stáva pomaly takým biznisom ako futbal. Samozrejme v porovnaní s futbalom sú to stále malé sumy, no tento trend športu ako takému určite nepomáha. Ak by ste ešte niečo doplnili, rád si to prečítam v komentároch. V krásne hokejové momenty veríme aj v roku 2020. Príjemné čítanie.
10 rokov po: MSJ 2010
ky7k0Autor: ky7k0, Publikované: 29. 12. 2019, Počet komentárov: 0
Každý rok, sa na jeho konci, oči hokejového sveta upierajú na Majstrovstvá sveta Juniorov. Do hráčov hrajúcich na tomto prestížnom podujatí, sú vkladané nádeje, do budúcnosti hokeja v jednotlivých krajinách. Ako poznáme zo slovenskej histórie, na MSJ sa môže poskladať neskôr úspešná Zlatá generácia. Je to už 10 rokov od MSJ na prelome rokov 2009/10, a ja si myslím že je správny čas si pozrieť ako hráči, väčšinovo narodený v roku 1990, bojujú v hokejovom svete.
Najúspešnejšie kluby v európskych ligách
edkasAutor: edkas, Publikované: 15. 09. 2019, Počet komentárov: 1
V septembri štartujú európske ligy v ktorých sa mnohé kluby snažia získať vysnívaný titul. V zozname sú všetky hokejové aj menej hokejové krajiny a ich najvyššie súťaže. Okrem toho som pridal na porovnanie Ruskú Superligu a Česko-slovenskú ligu, ktoré už zanikli.
Hráči z málo hokejových krajín v slovenskej hokejovej lige
edkasAutor: edkas, Publikované: 11. 09. 2019, Počet komentárov: 0
Pred štartom sezóny slovenskej Tipsport ligy 2019/2020 sa v kádri nováčika z Michaloviec objavila nová posila z Holandska. V priebehu histórie slovenskej hokejovej ligy sa objavilo na klziskách celkovo 27 národností vrátane slovenskej. Sú medzi nimi hokejové národy: USA, Kanada, Rusko, Švédsko, Fínsko, Česko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Bielorusko, Rakúsko, Kazachstan, Francúzsko, Taliansko, Slovinsko, Maďarsko, Poľsko, Ukrajina. Ale aj málo hokejové: Chorvátsko, Rumunsko, Estónsko, Srbsko, Grécko, Litva a Izrael a Holandsko. Na tie sa pozrieme cez jednotlivých hráčov, ktorý ich reprezentujú.
Prečo sme horší, ako ostatné tímy druhého sledu? (1.časť)
tiperstorociaAutor: tiperstorocia, Publikované: 04. 05. 2019, Počet komentárov: 8
„Slováci by sa so Švajčiarskom a Nemeckom v hokeji už nemali vôbec porovnávať!\" Ja som si to predsa len dovolil urobiť a k nim som prihodil aj ďalšie tímy tzv. druhého sledu. Čo nás teda od týchto mužstiev najviac odlišuje a prečo sú v posledných rokoch úspešnejšie ako my?
Pozor, pozor! Hľadajú sa strelci pre slovenskú hokejovú reprezentáciu!
tiperstorociaAutor: tiperstorocia, Publikované: 27. 04. 2019, Počet komentárov: 4
O necelé dva týždne sa začnú domáce MS v hokeji a všetci triezvo zmýšľajúci fanúšikovia sa obávajú jediného, že opäť nebude mať kto strieľať góly. A keď sa pozrieme na štatistiky posledných veľkých turnajov podrobne, tak pochopíme, že tento problém je už naozaj alarmujúci!
Top 10+1 hokejových momentov 2018
krivcoAutor: krivco, Publikované: 02. 01. 2019, Počet komentárov: 4
Rok 2018 priniesol v hokeji veľa krásnych momentov, no našli sa aj tie smutné. Spomedzi všetkých udalostí som vybral 10 pre mňa tých najzaujímavejších, no hlavne najzásadnejších. A pridal som aj jednu navyše. Ak by ste ešte niečo doplnili, rád si to prečítam v komentároch. Nech nám aj rok 2019 prinesie veľa nezabudnuteľných okamihov v tomto najkrajšom športe. Príjemné čítanie.
10 Rokov po: MSJ 2009
ky7k0Autor: ky7k0, Publikované: 29. 12. 2018, Počet komentárov: 4
Na prelome rokov 2008/09 sa odohral turnaj, ktorý ostal v pamäti množstva Slovákov. Slovenský hokejisti do 20 rokov na Majstrovstvách sveta juniorov, nemuseli po 4 rokoch bojovať v baráži o zotrvanie, a dokonca prvýkrát od bronzových MSJ 1999, postúpili do semifinále. Do hráčov z ročníka 89 sa vkladali veľké nádeje. Od týchto MSJ uplynulo už 10 rokov. Koľkým vtedajším mladíkom sa splnil sen o NHL? Koľkí z nich sa stali reprezentantmi i v mužskej kategórií?
Preview pred sezónou 2018/2019
Martin_Brodeur_30Autor: Martin_Brodeur_30, Publikované: 25. 09. 2018, Počet komentárov: 0
Článok vyšiel oficiálne na newjerseydevils.eu a napadlo ma, že nikomu neublíži, ak ho dám aj sem. Okrem jedného odstavca je to moja práca, takže nekradnem nikoho prácu, len vlastnú posúvam aj do tejto komunity. Preview tímu New Jersey Devils pred sezónou 2018/2019. 3:)
Nová sezóna a chuť
Miska98Autor: Miska98, Publikované: 20. 09. 2018, Počet komentárov: 0
Ako som sa vrátila po siedmich rokoch do hokejového prostredia a čo nového Devils na sezónu 2018/2019?

  1 z 31   > >|

Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu