Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa
»
19. 03.
kurzy
00:30info
NJD
WSH
00:00info
NYI
BOS
00:00info
NYR
DET
00:00info
PHI
MTL
NHL live
00:00info
CAR
PIT
01:00info
STL
EDM
01:00info
NSH
TOR
01:00info
MIN
COL
01:30info
DAL
FLA
02:00info
CGY
CBJ
NHL live
20. 03.
kurzy
00:00info
BUF
TOR
NHL live
00:30info
WSH
TBL
03:00info
VAN
OTT
NHL live
03:00info
ANA
WPG
«

Komunita: Blog užívateľa LukasPN

Olympijský rok 2018 - prehľad

Publikované: 26. 12. 2017, Autor: LukasPN   Zobraziť články autora »
Zdravím čitateľov,
v tomto príspevku si môžete spraviť prehľad o tom kde, kedy a s kým si naši chlapci zmerajú sily na nasledujúcich troch veľkých medzinárodných hokejových podujatiach ako sú
Majstrovstvá sveta 20-ročných (Buffalo, USA), Zimné Olympijské Hry (Pchjongčang)
a tradičných MS v hokeji A-kategórie (Dánsko).

Pevne verím, že či už pracujúcim, alebo aj študentom tento prehľad trochu napomôže si lepšie rozvrhnúť voľno a povinnosti tak, aby ste si mohli nerušene užiť aj tieto hokejové sviatky ;-)


V prípade záujmu môžete pod blog napísať aj svoje tipy na umiestnenie našich reprezentantov na všetkých troch podujatiach a na jar uvidíme komu tipy vyšli a kto naopak veril, či neveril. Takže?


Ako príklad uvediem moje pre niekoho možno optimistickejšie tipy :-)
U20 - 7.miesto
ZOH - 7.miesto
MS - 8.miesto


x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



MS V HOKEJI 2018, KATEGÓRIA 20-ROČNÝCH - BUFFALO, USA
(26.12.2017 - 05.01.2018)


Zostava SR´20 na MS juniorov 2018:
brankári:
Roman Durný, Dávid Hrenák, Jakub Kostelný
obrancovia:
Martin Bodák, Martin Fehérváry, Samuel Fereta, Tomáš Hedera
Michal Ivan, Marek Korenčik, Dávid Matejovič, Vojtech Zeleňák
útočníci:
Samuel Buček, Viliam Čacho, Miloš Kelemen, Filip Krivošík,
Peter Kundrik, Adam Liška, Miloš Roman, Adam Ružička,
Erik Smolka, Samuel Solenský, Marián Studenič, Alex Tamáši


Zloženie základných skupín:
A-skupina: USA, Kanada, Fínsko, Slovensko, Dánsko
B-skupina: Švédsko, Rusko, Česko, Bielorusko, Švajčiarsko

Program SR v A-skupine:
streda 27. decembra: Slovensko - Kanada (01:00 h SEČ)
štvrtok 28. decembra: USA - Slovensko (02:00h SEČ)
sobota 30. decembra: Fínsko - Slovensko (22:00 SEČ)
nedeľa 31. decembra: Slovensko - Dánsko (24:00 SEČ)


Kompletný program:
Utorok 26.12.
A-skupina: 22:00h Kanada - Fínsko (KeyBank Center),
A-skupina: 02:00h Dánsko - USA (KeyBank Center) - 27.12. ráno
B-skupina: 18.00h Česko - Rusko (KeyBank Center),
B-skupina: 20:00h Bielorusko - Švédsko (HarborCenter)

Streda 27.12.
A-skupina: 01:00h Slovensko - Kanada (KeyBank Center) - 28.12. ráno
B-skupina: 21:00h Švajčiarsko - Bielorusko (KeyBank Center)

Štvrtok 28.12.
A-skupina: 18.00h Fínsko - Dánsko (KeyBank Center),
A-skupina: 02.00h USA - Slovensko (KeyBank Center) - 29.12. ráno
B-skupina: 20.00h Rusko - Švajčiarsko (HarborCenter),
B-skupina: 22.00h Švédsko - Česko (KeyBank Center)

Piatok 29.12.
A-skupina: 21.00h Kanada - USA (New Era Field)
B-skupina: 18.00h Bielorusko - Rusko (HarborCenter)

Sobota 30.12.
A-skupina: 22.00h Fínsko - Slovensko (KeyBank Center),
A-skupina: 02:00h Dánsko - Kanada (KeyBank Center) - 31.12. ráno
B-skupina: 18.00h Česko - Bielorusko (KeyBank Center),
B-skupina: 20.00h Švédsko - Švajčiarsko (HarborCenter)

Nedeľa 31.12.
A-skupina: 22:00h USA - Fínsko (KeyBank Center),
A-skupina: 24.00h Slovensko - Dánsko (HarborCenter)
B-skupina: 18.00h Švajčiarsko - Česko (KeyBank Center),
B-skupina: 02.00h Rusko - Švédsko (KeyBank Center) - 1.1. ráno

Utorok 02.01.
18:00h Štvrťfinále 1 (KeyBank Center)
20:00h 1.zápas o zotrvanie (HarborCenter)
22.00h Štvrťfinále 2 (KeyBank Center)
24:00h Štvrťfinále 3 (HarborCenter)
02.00h Štvrťfinále 4 (KeyBank Center) - 3.1. ráno

Štvrtok 04.01.
18:00h 2.zápas o zotrvanie (KeyBank Center)
22.00h Semifinále 1 (KeyBank Center)
02.00h Semifinále 2 (KeyBank Center) - 5.1. ráno

Piatok 05.01.
18:00h 3.zápas o zotrvanie (KeyBank Center) - len ak bude potrebný
22:00h o 3. miesto (KeyBank Center)
02:00h Finále (KeyBank Center) - 6.1. ráno



x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



ZOH 2018, OLYMPIJSKÝ HOKEJOVÝ TURNAJ, A-KATEGÓRIA - PCHJONGČANG
(14.02.2018 - 25.02.2018)

Zloženie základných skupín:
A-skupina: Kanada, Česko, Švajčiarsko, Južná Kórea
B-skupina: Rusko, USA, Slovensko, Slovinsko
C-skupina: Švédsko, Fínsko, Nemecko, Nórsko

Program SR v B-skupine:
streda 14. februára: Slovensko - Rusko (13:10h SEČ)
piatok 16. februára: USA - Slovensko (04:10h SEČ)
sobota 17. februára: Slovinsko - Slovensko (13:10h SEČ)


Kompletný program:
Streda 14.02.
B-skupina: 13:10h Slovensko - Rusko (hala Kangnung)
B-skupina: 13:10h USA - Slovinsko (hala Kwantong)

Štvrtok 15.02.
A-skupina: 13:10h Česko - Kórea (Kangnung)
A-skupina: 13:10h Švajčiarsko - Kanada (Kwantong)
C-skupina: 04:10h Fínsko - Nemecko (Kangnung)
C-skupina: 08:40h Nórsko - Švédsko (Kangnung)

Piatok 16.02.
B-skupina: 04:10h USA - Slovensko (Kangnung)
B-skupina: 08:40h Rusko - Slovinsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Fínsko - Nórsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Švédsko - Nemecko (Kwantong)

Sobota 17.02.
A-skupina: 04:10h Kanada - Česko (Kangnung)
A-skupina: 08:40h Kórea - Švajčiarsko (Kangnung)
B-skupina: 13:10h Rusko - USA (Kangnung)
B-skupina: 13:10h Slovensko - Slovinsko (Kwantong)

Nedeľa 18.02.
A-skupina: 08:40h Česko - Švajčiarsko (Kangnung)
A-skupina: 13:10h Kanada - Kórea (Kangnung)
C-skupina: 04:10h Nemecko - Nórsko (Kangnung)
C-skupina: 13:10h Švédsko - Fínsko (Kwantong)

Utorok 20.02.
04:10h Kvalifikácia play-off 1 (Kangnung)
08:40h Kvalifikácia play-off 2 (Kangnung)
13:10h Kvalifikácia play-off 3 (Kangnung)
13:10h Kvalifikácia play-off 4 (Kwantong)

Streda 21.02.
04:10h Štvrťfinále 1 (Kangnung)
08:40h Štvrťfinále 2 (Kangnung)
13:10h Štvrťfinále 3 (Kangnung)
13:10h Štvrťfinále 4 (Kwantong)

Piatok 23.02.
08:40h Semifinále 1 (Kangnung)
13:10h Semifinále 2 (Kangnung)

Sobota 24.02.
13:10h o 3.miesto (Kangnung)

Nedeľa 25.02.
05:10h Finále (Kangnung)



x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x - x



MS V HOKEJI 2018, A-KATEGÓRIA - DÁNSKO
(04.05.2018 - 20.05.2018)

Zloženie základných skupín:
A-skupina (Kodaň - Royal Arena):
Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Slovensko, Francúzsko, Rakúsko
B-skupina (Herning - Jyske Bank Boxen Arena):
Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Program SR v A-skupine:
sobota 5. mája: Česko - Slovensko (20:15h SEČ)
nedeľa 6. mája: Slovensko - Švajčiarsko (20:15h SEČ)
utorok 8. mája: Rakúsko - Slovensko (16:15h SEČ)
štvrtok 10. mája: Slovensko - Francúzsko (16:15h SEČ)
sobota 12. mája: Slovensko - Švédsko (12:15h SEČ)
pondelok 14. mája: Rusko - Slovensko (16:15h SEČ)
utorok 15. mája: Bielorusko - Slovensko (16:15h SEČ)


Kompletný program:
Piatok 04.05.
A-skupina: 16:15h Rusko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Bielorusko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nemecko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 05.05.
A-skupina: 12:15h Švajčiarsko - Rakúsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Slovensko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Nórsko - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Fínsko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Dánsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)

Nedeľa 06.05.
A-skupina: 12:15h Rakúsko - Rusko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Švédsko - Česko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Slovensko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h J.Kórea - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Nemecko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Lotyšsko - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Pondelok 07.05.
A-skupina: 16:15h Bielorusko - Rusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Francúzsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Utorok 08.05.
A-skupina: 16:15h Rakúsko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h J.Kórea - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Fínsko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Streda 09.05.
A-skupina: 16:15h Švajčiarsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švédsko - Rakúsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h Nemecko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Fínsko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Štvrtok 10.05.
A-skupina: 16:15h Slovensko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Rusko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h USA - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nórsko - Kanada (Jyske Bank Boxen Arena)

Piatok 11.05.
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Rakúsko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Bielorusko - Česko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h Dánsko - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h USA - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 12.05.
A-skupina: 12:15h Slovensko - Švédsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Rakúsko - Bielorusko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Rusko - Švajčiarsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Lotyšsko - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Dánsko - J.Kórea (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Nedeľa 13.05.
A-skupina: 16:15h Francúzsko - Česko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Švajčiarsko - Švédsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Nórsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Nemecko - Fínsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Pondelok 14.05.
A-skupina: 16:15h Rusko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Česko - Rakúsko (Royal Arena)
B-skupina: 16:15h J.Kórea - Nórsko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Kanada - Lotyšsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Utorok 15.05.
A-skupina: 12:15h Švajčiarsko - Francúzsko (Royal Arena)
A-skupina: 16:15h Bielorusko - Slovensko (Royal Arena)
A-skupina: 20:15h Rusko - Švédsko (Royal Arena)
B-skupina: 12:15h Fínsko - USA (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 16:15h Kanada - Nemecko (Jyske Bank Boxen Arena)
B-skupina: 20:15h Lotyšsko - Dánsko (Jyske Bank Boxen Arena)

Štvrtok 17.05.
16:15h Štvrťfinále 1 (Royal Arena)
20:15h Štvrťfinále 2 (Royal Arena)
16:15h Štvrťfinále 3 (Jyske Bank Boxen Arena)
20:15h Štvrťfinále 4 (Jyske Bank Boxen Arena)

Sobota 19.05.
15:15h Semifinále 1 (Royal Arena)
20:15h Semifinále 2 (Royal Arena)

Nedeľa 20.05.
15:45h o 3.miesto (Royal Arena)
20:15h Finále (Royal Arena)


Zdieľať článok na Facebooku
Hodnotenie: +4.67
Na hodnotenie musíte byť prihlásený!
Komentáre k príspevku
29. 12. 2017 - 13:13
vďaka za súhrn Lukáš
moje tipy:
U20 - 6.miesto
ZOH - 8.miesto
MS - 6.miesto
30. 12. 2017 - 16:52
Ďakujem
24. 01. 2018 - 17:59
moje tipy:
U20 sme tuším skončili 7.
ZOH - 5.miesto
MS - 7.miesto
Pridať komentár
Ak chcete prispiet do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
Krátke správy
Tipovacia súťaž
Najnovšie články
Černák ako prvý Slovák s Prezidentovou trofejou od roku 2014: Je to skvelý pocitTýždeň v AHL: Daňo skokanom týždňa, Studenič sa trápi, Húska vyhralPánik bodoval, Černák sa teší z Prezidentovej trofejeLightning veľmi rýchlo siahli na Prezidentovu trofej. Prvú vo svojej históriiQuenneville sa chce vrátiť do NHL, ale neponáhľa saBoston by sa mal už tento týždeň dočkať veľkej posilyPettersson si zvýšil šance na Calderovu trofej prekonaním Bureho rekorduGauthier utrpel zranenie, Kapanen by sa mal už vrátiťNeal urobil veľký krok v ceste za návratom. Na play-off sa tešíSan Jose sa zranil kapitán, šancu dostane RadilAbdelkader si už v tejto sezóne nezahráWatson sa môže znovu pripojiť k PredatorsToronto by malo čoskoro podpísať novú zmluvu s nedávnou akvizíciouVideo: Kyle Clifford vs. Nathan Beaulieu (bitka) Video: Efektné spomalené zábery z 23. týždňa sezónyMcDavid medzi hviezdami týždňa. Predbehli ho však dvaja hráčiVie si Chára predstaviť súboj v klietke proti McGregorovi? + videoTýždeň v CHL: Ružička a Faško-Rudaš zažiarili, slovenský súboj v play-off! + série 1. kolaChára na koniec kariéry nemyslí: Do konca sezóny chce splniť sľub, ktorý dal otcoviUSHL a NCAA: Spodniak skóroval, Hrenák vychytal postup, Pospíšil späť v akciiSekera nebodoval pri prehre v Las Vegas, Calgary má postup už vo vreckuČo odďaľuje dohodu medzi Sabres a Skinnerom?Chudobin sa postaral o kontroverzný zákrok pri trestnom strieľaní + videoMalkin bude chýbať Pittsburghu niekoľko týždňov + videoMarc-Andre Fleury sa vyrovnáva so zranenímViac článkov
Aktuálne v diskusii
To najlepšie z blogov
Uspech.MNE.sk
https://www.autodielyexpert.sk/diely-online
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Webdesign and Internet media - Streftec Facebook   Twitter   RSS
© 2005 - 2019 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   Kontakt & o nás   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies   |   Vytvorené v Partizánskom

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Dobrý spánok  |  Úspech - osobný rozvoj