Kaprizov tak 2 zápasy (zlý rus), Slafgolsky pokuta (dobrý slovák), tipujem oboch si disciplinárka zoberie na paškál
Hneď v prvom zápase ako si ho nechali dokázal že ešte nieje vyzrety na nhl. Ale držím palce nech sa poučí.
Nechali si ho preto, lebo prvych 9 zapasov ukazal, že je vyzrety na nhl. Ale hlupy človek či vzdy niečo najde, aby ukazal svoju hluposť. Neuveritelna dedukcia s tym prvym zapasom po tom ako si ho nechali
Užívateľovi Messje sa páči tento príspevok.
Užívateľovi iljic sa nepáči tento príspevok.
Pokuta obaja Dougtyho škrtla rukavica do brady tvári sa akoby prišiel o polku zubov.
Juro hold blbé miesto od mantinelu, Luff bol chrbtom a nemal stabilitu. Musí na to dávať pozor.
Užívateľovi zmajo47 sa páči tento príspevok.
U Slafka ocakavam trest a bude to zasluzene. Kaprizov by si tiez zasluzil ale kedze sa jedna o "hviezdu NHL" jemu daju max pokutu ako to u takychto hracov byva
Slafko toho stihol zatiaľ neúrekom, už len tá asistencia a bitka mu chýba.. každopádne hádam aj dobre že všetko stihol tak rýchlo (prvý zápas, prvý gól, prvé zranenie, a aj prvú suspendáciu ak bude..) no hádal sa z toho poučí do budúcnosti.. má len osemnásť, a 95% ľudí v osemnástich ani nevie kde je sever čo už hádam on začína tušiť..

