Komentáre:
Tatar skóroval, Slafkovský zamieril do šatne, Ružička vypadol z prvého útoku
Ružička zas vo 4. útoku, tam sa body budú ťažko robiť, aj keď hral chvílu aj presilovku..
V noci síce nebol v akcii, ale ešte by som sa vrátil ku Jaroslavovi Halákovi. To, že Rangers s ním v bránke v tejto sezóne ešte nezvíťazili, nejde úplne na jeho vrub. Áno, nechytá dobre, dostal pár lacných gólov, ale treba i dodať, že v polovici svojich štartov si pripísal "Quality Starts" (to znamená, že v zápase mal vyššiu Sv% ako je ligový priemer alebo aspoň 88,5% v zápase, kde čelil 20 a menej strelám). K tomu s ním Rangers v bránke zaznamenali na 60 minút hry 1,18 gólov na zápas !, čo je jednoznačne najmenej medzi všetkými brankármi v NHL (nasleduje Thomas Greiss zo Blues za 1,77, najlepší Jeremy Swayman z Bruins za 5,25) "s neuveriteľnou" úspešnosťou streľby 3,26% (pred ním brankár o skoro 3% vyššou úspešnosťou).
Užívateľovi zmajo47 sa páči tento príspevok.
Ottawa mala pred zápasom s Anaheimom rovnaký počet bodov, ale vo vzájomnom zápase bola asi o dve triedy lepšia... Ducks pre mňa veľké prekvapenie, ako zlé hrajú
Pritom az tak zly tim nemaju…uvidime dokedy budu tolerovat este Eakinsa
ja by som povedal že sa dostaliv efekt Klingberga

chýba mladík Drysdale a pomenej hrá aj Kevin, pričom ten sa mne zdá spolahlivejší 