Šimek sa vracia domov, to je podľa mňa logická správa. Pre neho je to lepšie ako farmárčiť. Či sa týka Sala, tak z toho som trošku prekvapený. On podľa mňa hral slušne v AHL a v NHL to bolo tiež fajn. Očakával som jeho výmenu a potom následne zaradenie sa do stabilného obranného páru niekde v slabšom tíme. Škoda. Obom držím palce 

Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Panzerschreck, tarnowski.


