Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+
× MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

MotoGP v Brne

Komentáre:

Yzerman o trénerskej zmene: Každého duch vyhasol, každý bol frustrovaný

Terminatoir   Ignorovať28. 12. 2024 11:32
Najvacsi podiel na aktualnej frustracii ma Yzerman. Trenerska zmena mala prist uz po minulej sezone, navyse v lete nepriviedol ziadnu relevantnu posilu. Ten tim je mozno este slabsi, ako pred rokom.
Neexistujúci používateľ 28. 12. 2024 12:01
Chce to čas.
emoxx1   Ignorovať28. 12. 2024 12:42
Majú tam troch útočníkov, jedného obrancu a žiadneho brankára. V podstate hrajú to na čo majú. Toto nový tréner nespraví.
Užívateľovi Terminatoir sa páči tento príspevok.
Terminatoir   Ignorovať28. 12. 2024 12:44
Aky cas? Detroit je v prestavbe uz osmy rok, Yzerman je GM uz 5,5 roka. Jeho podpisy su dost fail, Copp, Compher, Chiarot ci Holl hraju zle ku pomeru, aku zmluvu maju. Podpisat Gustafssona a pustit prec Walmana bol dalsi z brilantnych tahov Yzermana. Jeden nehra nic, a druhy zaziva zivotnu sezonu v San Jose. Walman bol navyse najlepsi obranca Detroitu v minulej sezone, nechapal som, preco ho pustili prec. Berie len o 1,4M viac ako Gustafsson. Podpisat supaka ako je Holl na 3 roky, toto uz absolutne nikto nechape. Utok je papierovo horsi ako minulu sezonu, jedina posila je Tarasenko, ktory je za zenitom. Proste cele zle, ten tim hra presne to, na co ma. Treba konecne pristupit k radikalnym zmenam, lebo sa Detroit zacykli v nekonecnej prestavbe, podobne ako Ottawa ci Buffalo.
Tento príspevok sa páči 5 užívateľom: emoxx1, mike24, BeerBoy88, popi25, rono12.
Fero1981   Ignorovať28. 12. 2024 16:09
Nerad to pisem, ale zacinam pripustat yzermanove odvolanie. Tento team mal byt uz v tomto case na uuuplne inej urovni..
popi25   Ignorovať28. 12. 2024 17:34
Včerajší zápas proti Torontu krásna ukážka. Hráči Toronta si to dávajú, dorážajú a hráči neobranuju iba sú a stoja. Nikto nepristupi, nik nespraví nič na viac. Útok v hre 5 na 5 nedá gól ani z tutoviek. Brankári sa snažili ale už je to tiež tragédia. Toto je tragédia a najhoršie bolo včera pozerať na Seidera ktorý to už tiež zabalil. Toto výmena trénera nespraví. Tarasenko prichádzal po skvelom výkone v playoff teraz? .... ako cednik- do obrany strašný dopredu bez formy. Kane mimo formu. Tuto sezónu treba čím skôr predať čo sa dá- Kane, Tarasenko (snáď by sa vzdal nomove klauzuli), Lyona, Pettryho (niekto na trade deadline nám snaď dá za neho 7. kolo draftu- plat nemá veľký). V lete vykúpiť minimálne Holla, strelit nejako aspon Comphera a dúfať že mladý preberú štafetu. Proste Yzerman ma robotu ako na kostole a prosím hlavne už žiadne pokusy s preplacanim obrancov za zenitom. Radšej tam dat mladých a čakať....
rono12   Ignorovať29. 12. 2024 00:50
Yzerman je za mňa strašne preceňovaný (to tvrdím už pekných pár rokov)... je tam skoro 6 rokov a sú na tom takmer rovnako ako keď tam prišiel - majú rovnako naprd kontrakty ako vtedy (tam sa nič nezmenilo okrem mien) či to bol Dekeyser, Daley, Ercisson alebo Nielsen tak teraz pre zmenu majú Comphera, Holla, Chiarota alebo Coppa a to ešte totálne bezformy Tarasenko a Kane...jediné čo majú naviac je Raymond a Seider (a Veleno + Rasmussen) aj to teda za tie roky bez playoff mi to príde dosť biedna ponuka hráčov z vlastných radov. To buď to čo draftovali stojí zaprd alebo niekto nepochopil zmysel prestavby.