Steve Yzerman by mal byt v lete hlavne prepusteny
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Islas, Spakytko.
už 3 roky mešká to že odišiel Wallman Gosthesbiere a pod je jeho vina stále 2 kroky dopredu a potom 3 x dozadu absolútne nijako nezmenil team jasné veľa hráčov je na farme ale aj tak za mňa žiaden banger cez uzávierku neurobil .. nie sme konkurencie schopný a keď spravíme play off bude to viac menej náhoda ...

