Komentáre:
Larkin: Nečinnosť vedenia pri prestupovej uzávierke nám zrazila morálku
V ďalšej sezóne by to už mohli konečne prelomiť. Príde Sandin-Pellikka, čo by mohol byť podobný impulz ako Hutson pre Montreal, verím, že sa presadí okamžite a výrazne prispeje k ofenzívnej produkcii Detroitu. Tento rok výborne zapracovali Kaspera, ktorý snáď bude vo svojej druhej sezóne ešte lepší. Potenciál v tom tíme určite je, aj keď zabrať by mal aj samotný Larkin, ktorý mi príde na kapitána a hlavnú osobnosť a tvár organizácie trochu nevýrazný a čakám od neho viac.
Sandin Pellikka bude neskutočná posila,skvelý korčuliar,ten vám to rozhýbe
Žiaľ za tie roky myslím že veľa vysokých pickov nenaplnilo potenciál/očakávania ... ale aspoň PO by už bolo fajn

