Komentáre:
Boston začína hľadať nového trénera, možnosťou aj Sacco. Čo bude s generálnym manažérom?
No, myslím si, že je čas už na zmenu. Rozumiem politike klubového systému výberu a rozvoja hráčov. To je to, čo zdobilo Bruins posledných 15 rokov cca. Lenže teraz akoby niečo zahaprovalo a posledné 2 roky sa aj nálada v tíme akoby rozbila. Odchody a koniec karier: Chára, Bergeron..zlý odchod Gruga, naťahovanie so Swaymanom, Ullamrk off, dohady okolo Coyla a De Bruska atď. a Marchand, kapitola sama o sebe. Niečo treba zmeniť..recept nemám, ale niekedy treba len otvoriť okno a vyvetrať..a možno v tomto prípade poďakovať Sweenymu..každopádne Forever Bruins
Užívateľovi Vinidi sa páči tento príspevok.
Moja reč. Túto sezónu sme sa vzdali, čo je absolútne, úplne, diametrálne odlišné od základnej, roky držanej mentality Bostonu Bruins. Pri všetkej úcte k Neely-mu, Big Bad Bruins sú niečo úplne iné, ako toto a žiaľ, toto pokašľalo vedenie, treba tam zmenu. A prosím nie Sacco, to už môže ísť trénovať aj babka Blažková od Nás, bude to to isté.


