Stále má len 19, má ešte dosť času aby sa vyhral. Videl som jeho prvý zápas v drese Blues a robil super veci, mal prehľad, hral rozumne. Verím, že keď tú šancu dostane, naloží s ňou dobre ;)
Ale ako pisu v clanku, tak momentalne jedine na kridle. Podpisali 2 centrov, tak s nim momentalne na poste centra nerataju.

