Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+
× MS vo futbale  Sleduj a tipuj MS vo futbale + získaj 30 € za registráciu »  MS vo futbale

Komentáre:

Capitals a Red Wings predstavili nové dresy

Sel8nne   Ignorovať16. 09. 2025 07:36
RW veľmi pekné.
Užívateľovi Panzerschreck sa páči tento príspevok.
Punk   Ignorovať16. 09. 2025 08:06
tie DET su ozaj pekne....heh a WSH to video stym orlom je tam velmi vidiet ze uz je treba vypustit dake tie "mlade orly" na lad ved ich v systeme maju pomerne dost
Qucoboy   Ignorovať16. 09. 2025 08:42
Podľa mňa sú krásne obe sady dresov! Veľmi dobrá práca! Ale tie dresy Capitals sú top! To budem musieť asi kúpiť ????????
Frostbite   Ignorovať16. 09. 2025 12:16
Osobne dvoj-farebné dresy nemusím, príde mi to ako variácia rovnakej nudy každý rok, najlepšie to vidieť na NHLke kde sa dá pred hrou prelustrovať cez sady a je to stále to isté.
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Forever Shark   Ignorovať16. 09. 2025 14:34
Obe sady sú krásne. Keby ešte Capitals vrátili orla na plný úväzok, bola by to pecka. Z oboch srší história ako šľak, predovšetkým u tých od Detroitu. Čo však musím pochváliť je že Wings presunuli tú trafenu reklamu na plecia
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
mysterio   Ignorovať16. 09. 2025 15:39
Tie Red Wings su vazne nadherne
Užívateľovi Panzerschreck sa páči tento príspevok.
Janci   Ignorovať17. 09. 2025 12:10
Pekne dresy Caps a Ovi k 40 všetko najlepšie najlepší strelec v HISTORIÍ NHL !!!