RW veľmi pekné.
Užívateľovi Panzerschreck sa páči tento príspevok.
tie DET su ozaj pekne....heh a WSH to video stym orlom je tam velmi vidiet ze uz je treba vypustit dake tie "mlade orly" na lad ved ich v systeme maju pomerne dost
Podľa mňa sú krásne obe sady dresov! Veľmi dobrá práca! Ale tie dresy Capitals sú top! To budem musieť asi kúpiť ????????
Osobne dvoj-farebné dresy nemusím, príde mi to ako variácia rovnakej nudy každý rok, najlepšie to vidieť na NHLke kde sa dá pred hrou prelustrovať cez sady a je to stále to isté.
Užívateľovi YoZo8 sa páči tento príspevok.
Obe sady sú krásne. Keby ešte Capitals vrátili orla na plný úväzok, bola by to pecka. Z oboch srší história ako šľak, predovšetkým u tých od Detroitu. Čo však musím pochváliť je že Wings presunuli tú trafenu reklamu na plecia
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
Tie Red Wings su vazne nadherne
Užívateľovi Panzerschreck sa páči tento príspevok.
Pekne dresy Caps a Ovi k 40 všetko najlepšie najlepší strelec v HISTORIÍ NHL !!!

