Komentáre:
Colorado prehrávalo 0:3. Aj tak spečatilo postup do konferenčného finále
na to, ze tato seria mala byt predcasne finale, tak to nakoniec bolo celkom hladke v prospech COL... s VGK alebo ANA to bude paradoxne asi dlhsia seria, ale celkovo sa toto play-off neda tipovat vobec na pocet zapasov
Ukázalo sa, že Hynes nie je kouč pre playoff. Pred zápasom tvrdil ako zvolená hra v 4.zápase bolo zlé rozhodnutie a čo urobil dnes? Po 1.tretine sa vrátili herne k 4.zápasu
len s tým rozdielom, že tentoraz sa zmohli len na 7 úbohých striel za 2 tretiny a kúsok predĺženia. Pripomenulo mi to sériu Colorada s Nashvillom v playoff 2022 (kde mimochom stál Hynes na lavičke Preds) a rovnaké chyby a podobný priebeh bol aj tam.
len s tým rozdielom, že tentoraz sa zmohli len na 7 úbohých striel za 2 tretiny a kúsok predĺženia. Pripomenulo mi to sériu Colorada s Nashvillom v playoff 2022 (kde mimochom stál Hynes na lavičke Preds) a rovnaké chyby a podobný priebeh bol aj tam. pri všetkej ucte k Minny ale aj Coloradu , myslím že si dosť vydychli ked sme vypadli , ja si realne myslím že tým v akom stave sme boli by nas Colorado tiež dalo ale myslím si že by sme viac dokazali vzdorovať .
myslim si ze dallas by dal v plnej sile minesotu a ci by dal nas neviem ale vydychol som si, nechcel som vas v play off pisal som to mnohokrat, ukončili ste nam sezonu neraz ... ako fanda
hokeja vam prajem SC kedze mate tolko finov
hokeja vam prajem SC kedze mate tolko finov
myslim ze uz teraz sa ukazalo kto je vitaz tradu Kulak 9z 1+4/+3 a po PO ufa cize v pohode a-Girard 6z 0+0/-1... Malinski za menej penazi dalsiu sezonu kludne uhraje to co hraval Girard ktory bude hrat za 5m tretie husle za Karslonom a Letangom ...co v suhrne dava celkovu hodnotu 21,1m dobre to vymysleli vtom PIT
Čo je zlé na tom, že sme vzali Girarda a 2.kolo za Kulaka, ktorý by aj tak odišiel? Girard je LD nie RD ako Karlsson a Letang. Takže aké tretie husle?
To bol win-win trejd pre obe strany, tam by som víťaza tej výmeny vôbec nehľadal...
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: sulinkoo, mike24, Samu21.
ako dobre moze sa to aj tak brat nie som oblubencom ani jedneho ztychto klubov takze zaujatost to nebude co teraz pisem len to tak vidim COL dostali co chceli PIT dostal co nepotreboval kedze uz maju na dalsie dva roky upisanych Karlsona/preplateny a tazko vymenitelny a Letanga/za zenitom a privysoko v klubovej hierarchii aby sa ho zbavovali cize do toho mi ten labilny ofense netvrdy Girard za 5m proste nepride ako dobry napad ...no a 2.kolo je v tomto pripade za mna len cena utechy kedze posledny podareny PIT pick v druhom kole je Goligoski 2004...
Girard dostane v PIT priestor ktorý by nikdy v COL nedostal , je mladší a uvidíme kde bude za par rokov
Voľný trh s obrancami vyzerá neskutočne biedne. Potrebovali sme mladšieho hráča, ktorý prinesie rýchlosť. A to je Girard, vzhľadom k svojmu kontraktu je úplne ok. Letang viditeľne upadol už len sem-tam má skvelé chvíľky a hrať s ním v páre nie je žiadna sranda. Určite bude hrať menej možno už ani tú druhú PP nie. Girard bude hrať v ďalšej sezóne väčšiu rolu. Ja by pustil Ryana Shea a to nám umožní mať iný druhý aj tretí pár.
Treba si uvedomiť že Colorado hrá ozaj najlepší hokej túto sezónu. Minnesota robila čo mohla , ale bez prvých dvoch centrov na nich nemali. Musím sa priznať, že q.hughesa som podcenil. Čakal som že v play off nebude taký dobrý, predsa len je to skôr stroj na body a fyzická hrá mu nechutí. 2 roky dozadu vo Vancouveri to tiež nebolo žiadne terno, a čakal som podobný scenár aj u wild. Ale teda , vytrel mi zrak. Brutálny výkon, spolu s Faberom s mladým brankárom . Ak Minnesota vhodné doplní centra a budú zdraví, budúci rok budú znovu contender. Budem im držať palce , sympatický tím
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Bruso, BeerBoy88.
Quinn je neskutočne dobrý, on vyrástol v absolútnu superhviezdu, ktorých je v lige len zopár a jeho vplyv na tím je obrovský. Podľa mňa by bez neho Minnesota neprešla ani cez Dallas a vypadla klasicky v prvom kole. On je skutočne rozdielový hráč a som strašne zvedavý, či ho nakoniec v tej Minnesote presvedčia k podpisu, alebo pôjde k bratom do NJD, pretože to bude mať zásadný význam na rozloženie síl v celej lige...
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: Panzerschreck, Jake, mike24, sodom.
a čo tak zabiť 2 muchy jednou ranou a doniest Jacka do Minny ? ja si myslím že uplne nerealne to nieje , Minny je contender a Jack chce SC čo v NJ neviem či sa dočka , Quinn je ale vyborný , spolu s Fabrom vyhrali tu prvu seriu pre Minny , on je neskutočne dobrý korčuliar ,stale vytvara prečíslenia , tažko sa brani a jak píšeš , strašne ovlyvnil hru Minny
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Jake, BeerBoy88.
Toto som už videl aj inde takéto špekulácie, ale z môjho pohľadu je to absolútne nereálne. Jack má zmluvu ešte na ďalšie 4 sezóny, je to jasne najväčšia hviezda NJD a tvár klubu. Hrá za 8 miliónov ročne, čo je jeden z najviac value kontraktov v lige. Čo by mohla Minnesota ponúknuť, aby ho Diabli pustili? Minimálne by museli ponúknuť Boldyho. No a Boldy je pre Minnesotu to, čo Jack pre NJD. Taký trejd by nedával zmysel pre žiadnu stranu, oba kluby by stratili svoje superhviezdy za zisk inej a nijako extra by si nepomohli. Za Wallstedta určite NJD Jacka nepustí, ani keby k nemu pribalili 2 prvé kolá. No a nič iné Minnesota na výmenú nemá. Ešte je tam Faber, ale výmena Hughes za Fabera? To pre NJD nemá absolútne žiadny zmysel. Naopak, keby prišiel Quinn do NJD, tak ten klub môže byť hneď na inej úrovni a nemyslím, že by boli horší ako súčasná Minnesota...
ja ti poviem len jedno , ked si hráč zmyslí nejaký prestup a bude trucovať tak velmi rychlo zmeníš pohlad na veci
ked proste bude Jersey pokračovať v tragedii posledných sezon , velmi rychlo to Jacka može prestať baviť , podobna situacia jak u McDavida , karieru nemáš nekonečnu a ked vidíš že to niekde robia lepšie prečo tam neisť ?
Aha, no a kedy si naposledy videl nejaký podobný trejd, aby si nejaká superhviezda vytrucovala výmenu do iného tímu? Lebo ja si na nič také nespomínam, ak nerátam hráčov pred koncom zmluvy.
tak máš tu take prípady ,napr ked Zegras išiel do PHI tak Drysdale chcel isť za ním , nikdy nevieš realne čo sa može stať
Tak ale Zegras bol v Anaheime posledné sezóny úplne mimo, tam bolo jasné, že to skončí trejdom a Anaheim ho nakoniec poslal skoro zadarmo, len aby sa ho zbavil. Také prípady by som vôbec neporovnával. Jack je superhviezda ligy a je v polovici kontraktu. Ak by mal 2 roky pred koncom zmluvy, tak jasné, tam je už pravdepodobnosť výmeny vyššia, pokiaľ sám chce zmeniť prostredie. Ale tieto superhviezdy proste nebudú trucovať v polovici kontraktu preto, že sa ich tím nedostal do PO. Samozrejme že pokiaľ je tím zrelý na prestavbu, tak nebude blokovať najväčšie hviezdy pokiaľ chcú odísť, trebárs Boston v minulej sezóne, ak by pokračoval v podobnej mizérii a Pasta by povedal, že chce výmenu, tak zrejme by mu v tom nebránili. Ale Devils sú v úplne inej pozícii, obzvlášť v tej ich divízii, pokiaľ by tam prišiel schopný tréner a ešte aj Quinn, tak môžu veľmi rýchlo patriť ku contenderom. A to si určite uvedomuje aj Quinn, že pokiaľ podpíše v Minnesote, tak bude ďalších X rokov v divízii s Coloradom, Dallasom a čoraz silnejším Utahom. Pokiaľ by podpísal v Jersey, tak hrá s bratmi v tíme, ktorý môže patriť k najsilnejším na východe...
Užívateľovi sodom sa páči tento príspevok.
dali , samozrejme máš pravdu , nestava sa to skoro vobec ale ked ja niekde vidím potencialne dalšiu dynastiu tak skor v Minny ako v Jersey
u MIN uz nieaky cas vidime ako to hra Bill ja som zvedavy na noveho hraca karty nema zle zistime aky je dobry hrac
Užívateľovi W(y)nco sa páči tento príspevok.
Gratulace AVS i když fandil jsem MIN.Postup AVS znamená že finále SC si zahraje i hráč CZE.
Podľa @NHLPR: Nathan MacKinnon strelil gól v 46,2 % svojich zápasov v play-off (48 zo 104 zápasov), čím sa spolu s Craigom Simpsonom (31 zo 67 zápasov; 46,2 %) delí o tretie miesto v histórii NHL, hneď za Mariom Lemieuxom (58 zo 107 zápasov; 54,2 %) a Mika Bossyho (60/129 zápasov; 46,5 %). ...Musím povedať, že ma to zarazilo ale
Užívateľovi Samu21 sa páči tento príspevok.
Middleton, Spurgeon, Zuccarello a bratia Folignovci stárnu každým rokom a nie som si istý, či sa všetci v budúcej sezóne vôbec vrátia. Tarasenko taktiež žiadna sláva. Každopádne, ak by bolo na mne, určite by som zmenil trénera a hlavne sa čudujem, prečo sa to nestalo skôr. Podľa mňa Hynes nebol nikdy a nebude coach, ktorý vyžaruje nejakým X-faktorom…
Túto sezónu sme mali jeden z najtalentovanejších tímov a skončili sme v druhom kole.

(ano, ano, to zároven neznamená že je v poriadku aby hral 7. s 8. na východe)