Komentáre:
Toronto môže staviť na mladého trénera. Spája sa aj s úspešným koučom
Cassidy je tréner pre mužstvo, ktoré je za 1-3 roky ready vyhrať SC, čo Toronto rozhodne nie je. Mali by skúsiť dať šancu novému, mladšiemu a nie 100x recyklovanému dinosaurovi.
ja neviem , ja tu toto vždy čítam a hovorím si či vidíme realne ten istý kader , máš top 6 Matthews,Nylander,Tavares, Knies , Domi a pravdepodobne McKenna , dalej máš podpísaneho Joshuu a Lorentza čo su vyborny hráči do 3-4 utoku , máš tam Cowana mladeho nadejneho ktorý sa zase zlepší a uvidíš koho dalej podpíšeš , kto sa presadí z mladých hráčov , stale ale ked si to zoberieš jak celok je to jeden z naj utokov v lige , v obrane sa velmi pravdepodobne zbavíš Riellyho a budeš hladaš svojho prveho obrancu na ktorom to postavíš ale zase , máš tam Taneva ,McCabea čo su super hráči , Ekman si svoje stale odohra ,Carlo mal hroznu sezonu ale pod novým trenerom sa može lahko chytiť a máš tam napr Stechera ktoreho určite budete chcieť podpísať , neviem kým to dalej doplníš , koho podpíšeš , určite by ste chceli nejake velke meno na ktorom to postavíte poprípade niekto z nadeji v systeme určite dostane šancu a tam už je tažke odhadovať kto bude aký dobrý , stale to ale nieje taka tragedia ani v obrane a v brane máš Stolarza a solídneho Wolla , u brankarov to je špecificke a nikdy nevieš kedy kto vystrelí , je toto team ktorý fakt pri nejakých šikovných podpisoch a doplnení hlavne v obrane nemože urobiť uplne v pohode play off ? uplne v pohode ho možu spraviť a ked si to fakt sadne aj s novým trenerom tak by som im docela aj veril v play off . Fakt sa tu nebavíme o situacii ako napr u Canucks
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Jake, dali27.
Máš pravdepodobne chronicky zraneného 1C Matthewsa (do toho je veľmi otázne ako bude vyzerať po aktuálnom zranení nohy), Tavares bude mať 36 a bol by to fantastický 3C, no aktuálne musí robiť 2C, v podstate im chýbajú dvaja centri, bránkovisko je veľmi náchylné na zranenie a nie sú to žiadne hviezdy. Do toho už tento rok tá obrana bola stará a pomalá, tento rok bude ešte staršia a horšia, ak nepríde k výrazným zmenám. Áno, Boston aj Pitts spravili nečakane PO - Boston hlavne kvoli svojej hviezde v bránkovisku, ale k čomu im to bolo - vyleteli obaja v prvom kole, lebo na viac tie tímy nemali a vedel a videl to hádam každý. Načo bude Torontu sa dostať do PO a vyletieť v prvom kole? Oni nie sú žiaden mladý tím, ktorý potrebuje zbierať skúsenosti a nakuknúť do PO. Ďalšia vec je divízia, v akej sa nachádzajú. Budúcnu sezónu sa vráti Florida, ktorá sa do PO dostane pravdepodobne s prehľadom, čo znamená, že by tam mali byť : Florida, Tampa, Buffalo, Montreal - tieto tímy pravdepodobne nikam neodídu. Prinajlepšom tam zostane 1 flek, o ktorý sa pobije Ottawa,Boston,Detroit a Toronto
Užívateľovi Islas sa páči tento príspevok.
Knoblauch (EDM) dostal padáka.Můžou se prohodit z Berubem.
Vyhodili trenera?
ale nie, ved ja som myslel ze sa vsetko moze Marner
ale nie, ved ja som myslel ze sa vsetko moze Marner

