Komentáre:
Slafkovský odohral najhorší zápas za dlhú dobu, tvrdí expert. Očakáva odpoveď
Na flashscore má hodnotenie 7.8, tak pravda bude niekde v strede
A gamescore mal zasa 1.63 a bol druhy najlepsi z muzstva. Videl som len koniec tretej tretiny, tak ocny test neviem.
Ale hej, on sa vie vypnut k paradnym vykonom, ak ma par zapasov slabsiu performance, tak dufam, ze teraz to tam rozbali 

Pekne sa ukazuje, že PO je proste iná súťaž. Predpovede rôznych "expertov", ako bude Slafko v PO monštrum a zviera a neviem čo ešte zatiaľ vyzerajú celkom vtipne s bilanciou 0 bodov v 5 na 5 v 11 zápasoch. Ale všetko je to o skúsenostiach, ani Suzuki s Caufieldom zďaleka nedominujú ako v ZČ a suverénne najlepší hráči Montrealu sú Dobeš a Hutson a z útočníkov prekvapivo Newhook, ktorý už má ale s PO ďaleko viac skúsenosti ako ostatní útočníci Montrealu ešte z Colorada. Aj tak ale klobúk dole kde Montreal došiel a aký obrovský progres urobili za 2 sezóny, ešte trochu naberú skúsenosti a naozaj z nich môže byť reálny kandidát na SC v najbližších rokoch...
Nevedel som, ze 4+2 v PP nestoji ani za zmienku
Dobeš zatiaľ jednoznačne najlepší, Hutson je tiež super, hoci prvá prehra s Buffalom ide sčasti na jeho triko, ale Newhook nehrá nijako hviezdne, len má úplne neudržateľnú úspešnosť (ako Paľo Regenda, keď mal priemer pol gólu na zápas). Naňho sa Montreal nemôže spoliehať. Je jasné, že celý prvý útok je vygumovaný v 5v5, ale najhorší je jednoznačne Caufield. Tam nie je o čom - nielen 0g (u 50g strelca), ale aj očný test (každý zápas aspoň 2 spálené čisté šance, absencie fyzickej hry pochopiteľná, schopnosť tvoriť hru v PO nízka) a poukazujú na to aj pokročilé stats a hlavne preto trpí celá formácia podľa mňa, lebo je naučená hľadať Caufielda. Ale Slafko (hoci určite je to sklamanie) mi dokonca príde lepší aj ako Suzuki z hľadiska očného testu (ale nevidel som všetky zápasy, menej ako polovicu) a dokladajú to aj pokročilé stats... Jediný má napr. plusové relative xG, Takeaways vs. giveaways má tiež omnoho lepšie, hoci ich počítanie je občas retardované, uznávam, corsi má najvyššie z tých troch, vie tvoriť chaos, generuje tlak, získava rebounds. Prvá formácia potrebuje nový impulz a hoci viem, že sa to nestane, lebo dvojičky, ale hrozne by tomu pomohla výmena Caufielda za niekoho iného, lebo je fakt tragický a ťahá dolu celú formáciu.
Užívateľovi Pteraspid sa páči tento príspevok.
Nehral vyslovene zle,mal aj pekné momenty...ale stratil niekoľko pukov pri snahe o monštruózny prienik do pásma...raz ho niekto drcol riťkou a už letel na zem jak vrece zemiakov...pri PP , keď nahadzujú puk za bránu, prvý tam letí Caufield,ale samozrejme ten puk nevybojuje a potrebuje pomoc a potom vidíš zo zadnej kamery ako ide Juro do pásma ako taký ploužák...a skôr než uzavrie mantinel,puk už je v prdeli...u neho mi chýba hlavne dravosť...ale už som si zvykol na jeho častý lajdavý pohyb
Užívateľovi Mike023 sa páči tento príspevok.
sledujem info scenu MTL ale o Selfiem som taketo sračky nečítal ani raz. Cole stratený vo vesmíre PO, úplne mimo svojej konfortnej zóny. Páli šancu za šancou ktoré mu na 60% pripravý práve jeho druh= krídlo. Beriem kritiku na Slafka. Oproti poolympijskej forme hrá poslabšie. porovnávať pohyby metrák živej váhy so 170cm vysokým tajtrlíkom je mimo chápania fyziky. Habs by pomohlo keby JS vynechali zo zostavy, jedna prehra o 5-6 gĺov by im prospela
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, Pteraspid.

