Komentáre:
Johnson novým generálnym manažérom Canucks, prezidentmi budú Sedinovci
Úprimne s tým Johnsonom neviem či je to dobrý ťah. Myslel som si, že by potrebovali úplne nový vietor, nie niekoho kto to tam pozná "od hlavy po päty". Johnson už má medzi hráčmi svoje kontakty, určite s niekým vedel vychádzať lepšie, s iným menej a to podľa mňa môže zavážiť pri pohľade na tím, na jeho potreby a výmeny. Sedinovci sú ľudia na správnom mieste.

