A to ešte v článku nie je spomenutý hráč, ktorý bude RFA - Bobby Brink. V podstate z hráčov spomenutých by mi chýbal iba McCarron. Ostatní sú v pohode nahraditeľní. Bogosian aj Perry majú už najlepšie za sebou. Ideálne by bolo, keby už adekvátnu šancu dostal v obrane Špaček a v útoku Haigt. Ostatné treba doplniť z vonku. Hľadať prvého centra a doplniť tým nejakým kvalitným útočníkom. Vedel by som si predstaviť, že by skúsili order sheet na M.Bourquea z Dallasu alebo C.Silingera z Columbusu. Vymenil by som brankára Gustavssona aby sa prečistil rozpočet. Z voľných hráčov by som sa zameral na Scotta Laughtona, AJ Greera a A.Peekea. Tím treba doplniť, nie ho prebudovať. Laughtona by mi tam sedel ako "r*ť na šerbel".
no Bill je podľa mňa kúzelník na svojom poste a celkom zaslúžene bol GM USA tímu
zatiaľ mu všetko vychádzalo a ja osobne v lete čakám uzatvorenie novej zmluvy s Quinnom Hughesom a čísla aké tu od podpisov Drewa a Erika pri obrancoch neboli, keďže práve organizácia Wild je na to expert, vid dávnejšie podpis Zacha a Ryana , v opačnom prípade možno dôjde v priebehu novej sezony k jeho výmene, nakoľko cena za jeho získanie bola vysoká
zatiaľ mu všetko vychádzalo a ja osobne v lete čakám uzatvorenie novej zmluvy s Quinnom Hughesom a čísla aké tu od podpisov Drewa a Erika pri obrancoch neboli, keďže práve organizácia Wild je na to expert, vid dávnejšie podpis Zacha a Ryana , v opačnom prípade možno dôjde v priebehu novej sezony k jeho výmene, nakoľko cena za jeho získanie bola vysokáNo neviem, či takého Zuccarella len tak v pohode nahradíš a takisto Marcus Johansson, ktorý hral za ligové minimum... to sú dvaja hráči, ktorí dokopy za 5 miliónov urobili cez 100 bodov v ZČ...samozrejme obaja sú veteráni a ich výkonnosť už pôjde len dole, ale nahradiť ich produkciu nebude jednoduché za podobné peniaze...

