Komentáre:
Slafkovský s dvoma trojbodovými výkonmi napodobnil Cammalleriho z roku 2010
už si musím pozrieť zápas
nedá sa spolahnúť na komentáre. Slaf hral
pritom GS najlepšie v tíme, Slaf hral super ( 3
) a GS úplná katastrofa
takto neviem čo si mám myslieť
nedá sa spolahnúť na komentáre. Slaf hral
pritom GS najlepšie v tíme, Slaf hral super ( 3
) a GS úplná katastrofa
takto neviem čo si mám myslieť
Tento príspevok sa páči 6 užívateľom: Majky8, kelt, samuel667, mikisocka, MatoGBW, kvazar.
Že adv stats sú pre tých, ktorý sa tomu venujú, aby dostali výplatu. Inak majú len veľmi pridruženú úlohu a veľmi málo vypovedajúcu hodnotu
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: dexterko, Mittet.
ale keď suz a spol majú v zápase 4/17 bilnaciu striel tak to už niečo hovorí, 11 nebezpečných šancí dovoliť no dobre že som nepozeral asi by som nebol redy
31Corsi súpera?? za 14 minút veď to sú dva strely za minútu to čo stvárali?
31Corsi súpera?? za 14 minút veď to sú dva strely za minútu to čo stvárali?Slaf hral dobre, ale zbytok lajny na hovno. Tým pádom zlé stats padajú aj na neho ako súčasť lajny. To sa nevylučuje medzi sebou.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: dexterko, Mittet.
Kto chce psa bit, palicu si najde
Užívateľovi dexterko sa nepáči tento príspevok.
nepozeral som ani jeden zápas s BUF, len komentáre čítam. v 5.zápase samá kritika a Slaf mal najlepšie GS, teraz ako super a GS brutálny mínus ( 0,17 ) tak som nejáky zmätený..
ja som hodnotil celé trio. Selfo trhá ľad ale 95% zbytočne.. Slafko je ako tank pomalý ale výkonný.. 100. zápas v sezóne ťažko čakať že bude hrať všetky na 100%
ja som hodnotil celé trio. Selfo trhá ľad ale 95% zbytočne.. Slafko je ako tank pomalý ale výkonný.. 100. zápas v sezóne ťažko čakať že bude hrať všetky na 100%
Asi myslis v 4.zapase, Slaf hral velmi podobne ako dnes az na to ze jeho prihravky vtedy spoluhraci(vacsinou Cole)uspesne nedorucili...Dexterko trafil klincek po hlavicke, dnes ani Suzu nebol uplne naj, a potom sa na nevypovedajucich statistikach zvezie i Juraj..to je ako PP % Buf a Mtl do tohto zapasu..kto pozera kazdy by si vybral PP Mtl-u ale lepsie cisla mali Buf..lebo im to zazrakom niekedy padlo..
"Fake it 'til you make it". Keď niečomu nerozumiem, je najlepšie napísať, že "veľmi málo výpovedajúcu hodnotu". Celý svet to robí zle, lebo ja viem.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Drck, BenBiskup.
Užívateľovi dexterko sa nepáči tento príspevok.
Naozaj mi je tazko hodnotit podla advanced stats, lebo im nerozumiem, nemam ich nastudovane.
Videl som vsetky zapasy proti Buffalu a co do optickeho hodnotenia, Juro mal len jeden vyslovene nevydareny zapas kde by som ho hodnotil zle. Vvpredposlednom zapase bol pomerne nevyrazny a nepredviedol noc co by stalo za zmienku. Ostatne zapasy mal podarene. Ukazal inteligentnu hru, vedel podrzat alebo zaviezt puk, prihravky mu tiez sli. V tejto serii dost malo striela a aj v presilovke sa nedostava k tej svojej nebezpecnej strele z kruhu. Neviem ci zmenili presilovkovy system, lebo predtym na neho tych prihravok chodilo dost… Paci sa ki aj to, ze v play off uz predviedol aj pekne obranne zakroky kde sa vratil a vypichol alebo zobral puk superovi. V tomto sa este dost moze zlepsit. Rovnako by mozno mohol zapracovat na rychlosti. Je sice vacsi hrac, ale podla mna by mohol skusit zrychlit korculovanie, bol by nezastavitelny…
No a k celkovej hre Montrealu len tolko, ze sice su tam veci ktore sa zlepsovat daju. Ale som milo prekvapeny hlavne z obrany a brankara. Cakal som ze v play off budu prave tu horiet, ale prave v obrane im to podla mna ide nad ocakavania dobre. Zaroven, Dobes je neuveritelny. Velka opora celeho teamu a ak sa dostanu do finale tak velky adept na Conn Smythe Trophy…

