a to ho nevedelo poslat do skoly CHI?a udrzat si ho v systeme?neviem no mozno len ja tejto organizacii uz zopar rokov nerozumiem
Užívateľovi Islas sa páči tento príspevok.
To skôr bolo o tom, že hráč zatlačil na CHI, lebo nemal záujem s nimi vôbec podpisovať. Za bývalé tretie kolo nie je kompenzácia, čiže výmena bola jediná možnosť, Chicago sa vracia v čase ale lepšie než nemať nič.
Užívateľovi Ithilon sa páči tento príspevok.
Tak očividne o neho Chicago nemalo záujem. Mohol odkráčať aj ako voľný hráč a Chicago by z toho nemalo vôbec nič, takže 3. kolo je skvelá kompenzácia.
To by mohl být zajímavý hráč konečně nějaký mladý talent.Ta výměna mě potěšila.


