Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+
Sleduj a tipuj zápasy NHL a AHL naživo + získaj bonus »

Komentáre:

Laine priznal, že mohol hrať už dávno. Teší sa na nové príležitosti inde

Ithilon   Ignorovať02. 06. 2026 06:34
Tak sebavedomie mu nechýba ale neviem si ani predstaviť tím ktorý mu dá nejaké slušné prachy. Za večne zraneného, problémového, a pomalého hráča ktorý má jedinú prednosť ako ostrostrelec, by som mu viac ako 2-3 mega nedal.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: samuel667, BeerBoy88.
mike24   Ignorovať02. 06. 2026 07:43
Jasne, že zase tára. Keby bol v dobrej forme, mal sa prísť ukázať na MS. Iste, chápem že bude bez zmluvy, ale jednoznačne potrebuje ukázať, že stále môže a vie hrať. Zahodil šancu, takže asi len PTO kandidát.
ZACHI.m   Ignorovať02. 06. 2026 08:37
Keby bol taký super a vo forme ako vraví tak ho vezmú na MS (ako Barkova čo nehral vôbec a bol líder), ale oni si nechceli skaziť šancu na titul
Užívateľovi Islas sa páči tento príspevok.
Užívateľovi h8ter sa nepáči tento príspevok.
REBBELS   Ignorovať02. 06. 2026 08:40
Asi proto že MTL hrál PO.Jak prosté.
Tento príspevok sa páči 6 užívateľom: h8ter, sulinkoo, melmanius, ZACHI.m, sekonen, Hockey-NHL.
ZACHI.m   Ignorovať02. 06. 2026 10:28
ups, to som riadnu bujačinu dal
h8ter   Ignorovať02. 06. 2026 08:56
Chalanisko jedine co este zahra bude Fortnite
Islas   Ignorovať02. 06. 2026 09:19
podpíšu ho za milion dolárov Maple Leafs a môže súperiť s AM, kto ma väčší pokles formy
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: sekonen, Punk.
tomy777   Ignorovať02. 06. 2026 09:45
Kedysi môj obľúbený hráč, vstup do NHL mal parádny. Do Dallasu za 1M na rok k fínskej mafii by stál za vyskúšanie.
Užívateľovi Islas sa páči tento príspevok.
sodom   Ignorovať02. 06. 2026 10:12
vôbec sa nebudem diviť keď mu Holland da 7x7 ideálne sa hodí k Ceciho zmluve
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
h8ter   Ignorovať02. 06. 2026 11:16
Ja neviem ale dokedy mu maju timy NHL davat sancu? Chalanisko je z porcelanu, do toho mentalne problemy, preco by ho niekto pre boha po milionty krat podpisoval? Nechapte ma zle vo Finsku alebo inde v EU by este kludne mohol zahrat slusny hokej ak si to chalanisko aj v hlave uprace ale v NHL to nevidim tak ruzovo a nechapem kto by ho do timu chcel za minimalku zaberat miesto
modano9   Ignorovať02. 06. 2026 11:24
Pocas kariery ma takmer pol gola na zapas. Ja zas nechapem, kto by ho nechcel za minimalku.
Užívateľovi BeerBoy88 sa páči tento príspevok.
h8ter   Ignorovať02. 06. 2026 12:00
Jaj pocas kariery, aha tak zabudneme na poslednych cca 5 rokov co (ne)hral chytro Jagra podpisat dokym sa ine tímy nedozvedia kolko ma bodov v NHL
modano9   Ignorovať02. 06. 2026 12:47
Ma iba 28 + podobne cisla si drzal este aj v minulej sezone. Bojovnikov je milion, strelcov iba zopar.
MuchaMan   Ignorovať02. 06. 2026 11:47
Ale za poslednych 6 sezon nehral v priemere kazdy druhy zapas. Ma dobry priemer pol gola na zapas, pol zapasu na zapas
REBBELS   Ignorovať02. 06. 2026 12:11
Laine se ještě někde uchytí.Nebude to lukrativní smlouva ale to asi ani nečeká.1-2m na rok a pokud bude zdravý tak udělá 30-40 bodů a všichni jsou spokojeni.Na první dobrou mě napadá VAN,SEA.
Punk   Ignorovať02. 06. 2026 13:45
ten VAN by to skusit mohol i ked samozrejme ich Laine nespasi...len nic v zlom Ithilon a fans VAN ale tak len napohlad to tam nevyzera dobre tam kebyze zavolate do kempu Červenku tak po mesiaci sezony mozno mu aj C na dres prisiju a Adrighetto s Balcersom mu mozu robit asistentov a tretiu lajnu by dako uhrali za nevela penazi
Ithilon   Ignorovať02. 06. 2026 16:53
Joj načo by nám Laine bol . My pár rokov budeme lízať dno ligy , s tým je každý vrátane nového vedenia zmierený. Treba dávať šancu mladým. Lekkerimaki je tiež pravák s výbornou strelou , a dúfam že sa raz priblíži k takej strele akú má Laine. Tak len nech pekne dávajú šancu im, a nie evanderom kaneom,a Lainem atd. Dobre, priznávam ,zas s ním prichádza trošku marketing lebo sa o ňom bude písať či už mu pôjde karta alebo nie. Takže skôr taký Seattle , Calgary.
Užívateľovi Punk sa páči tento príspevok.
BeerBoy88   Ignorovať02. 06. 2026 12:36
Za 2-3 mega sa nájde vela mužstiev ktore ho radi podpisu to mi verte
Punk   Ignorovať02. 06. 2026 12:44
pridavam sa na stranu tych co by ho este skusili idealne za 1- 1,5m na rok skrz try-out najlepsie lebo malokto asi vobec tusi ako na tom zdravotne je
Slippery Pete   Ignorovať02. 06. 2026 14:16
Sebavedomie mu veru nechýba, ale zrejme si je vedomí, že stále disponuje atribútmi NHL hráča a že ho pri najhoršom podpíše nejaký tím v prestavbe, ktorý nemá čo jeho podpisom stratiť. Koniec koncov, zrejme je mu to aj tak jedno, čo dokazuje aj svojim prístupom a tak asi premýšľa len tak, že hlavne aby bol niekde podpísaný. Osobne by som ho podpísal fakt maximálne za minimum a na dvojcestnú zmluvu a v prípade, že svojim laxným prístupom bude zaberať len miesto v zostave, tak to môže ísť robiť aj do AHL.