Strašne mu to prajem , za posledných 5-6 rokov to je jeden z mojich najoblubenejších bekov , škoda že hra tam kde hra , chcel by som ho vidiet v play off
ako sa vravi....velka radost vo mne....prajem mu to vyborny hrac
...a este mi aj vysiel predsezonny tip
...a este mi aj vysiel predsezonny tipUžívateľovi BenBiskup sa páči tento príspevok.
Ak sa mu zapáčia trofeje, a dostal by chuť na nejaké ďalšie, viem si ho predstaviť v takom tíme ako san José alebo Chicago. Oba tímy pôjdu hore najbližšie roky , a potrebujú obrancu číslo 1. Lepší adept ako tento chlapík nieje. A to už by za ten ich pick či už druhý alebo štvrtý plus nejaký prospekt mohlo aj stáť. Prial by som mu úspech, a bojím sa či sa ho v Columbuse niekedy dožije
Presne toto leto by ho mali vymeniť, ak majú trochu rozumu. Nejaké dva picky a dva talenty. Úplne zbytočne majú top obrancu v najlepšom veku, keď nemajú ani vo výhľade o niečo hrať.
Ale to chces ty. Preco by si mali vymenit najvacsiu hviezdu?
Vychádzam z predpokladu, že každý team sa snaží vyhrať pohár. Ak nemajú šancu vyhrať teraz a ani v horizonte 5 rokov, bolo by fajn si tú šancu zvýšiť do budúcnosti. Ako bonus, konči mu zmluva v 2027/28. Presne počas ďalšej sezóny by za neho dostali najviac. Zbytočne riziko držať ho v podstate pre nič.
Zaslúžene, toho v Columbuse budú žrať ešte roky rokúce. Ked k tomu prirátame zlato aj skvelý výkon z Olympiády, naozaj skvelá sezóna.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Panzerschreck, Qucoboy, BeerBoy88.


