áno, som fanda Buffala, ale čo mali Sabres resp. Ruff dosiahnuť, aby to on vyhral, TVL
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: xlacko00, Hockey-NHL.
To máš ako v 2019 Tampa spravila historickú základnú časť tuším 128 bodov a Coop to aj tak vtedy nedostal ... Nespravis nič
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Jake, MatoGBW, Islas.
Myslim si ze Tampa skončila za očakávaniami. Vzhladom na ten káder by som im pred sezónou tipoval minimalne druhe kolo preto je pre mňa prekvapením že Cooper vyhral a nevravím to len z pohladu fanúšika Buffala. Či v tom zohrali úlohu aj ZOH kde ho kanadský hráči vychvalovali... ťažko povedať lebo trofej sa udeluje za výkony v NHL a tam mi príde že Tampa mala na viac ako nakoniec dosiahla
Ja si myslím že mu to dali kvôli tomu že už ju dávno mal mať za tie úspešné roky v tampe , ale paradoxne za túto sezónu to zas až tak zaslúžene nevyzerá. Tampa sa síce potýkala so zraneniami od začiatku sezóny , a vytlačil z toho aj tak top 3 tím ligy, čo je ozaj chvályhodné. Ale taký Muse v Pittsburghu , Tocchet z Philli alebo Ruff si to túto sezónu zaslúžili viac. V mojich očiach práve Muse . Keby skončil Pittsburgh v poslednej štvorke nikto by sa podľa mňa nedivil, a on ako nový tréner to dotiahol tak ďaleko ako spomínaná Tampa . Nuž
cooper to dostal za zasluhy, ved nehrozi aby kouc dominantneho timu tampy nemal ani jednu... vesmir je v rovnovahe a o rok moze naozaj vyhrat ten, kto si ju zasluzi
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: vslc66, MatoGBW.
Naviac by som to doprial Danovi Museovi, ktorý pracoval s objektívne najslabším tímom vrámci finalistov. Na druhú stranu, je to začínajúci tréner a potrebujeme ho motivovaného do ďalších sezón. Aspoň to bolo vyrovnané bodovanie.
No ked sa budu takýmto štýlom rozdavat trofeje tak to dosť straca relevanciu
Užívateľovi Punk sa páči tento príspevok.
14 rokov Buffala bez play-off a hneď víťazstvo v divízii a druhé miesto v konferencii, 2. kolo v play-off, pričom nechýbalo veľa a bolo by z toho finále konferencie. Zásluhy nezásluhy, toto bol tento rok najväčší príbeh akéhokoľvek tímu v NHL. Netvrdím, že by si to Coop a Muse nezaslúžili, ale ak si z tohtoročnej ZČ na niečo spomeniem aj o 10 rokov tak na Ruffa a Buffalo.
Užívateľovi buffalo sa páči tento príspevok.
za mňa taký názor, že konečne! a ano dostal ju zaslúžene, po rozpačitom uvode sezony blesky doviedol bezpečne do playoff
je to však trener , ktorého je už škoda na lavičke tímu a ja by som ho rád videl na inom mieste NHL napríklad na mieste Garyho B
je to však trener , ktorého je už škoda na lavičke tímu a ja by som ho rád videl na inom mieste NHL napríklad na mieste Garyho B

