Mriežka ho neochránila: Holtby utrpel nepríjemné zranenie + video

Väčšia pozornosť sa v sobotu venovala bránkovisku Columbusu, ale nakoniec s ním mal väčšie problémy Washington, ktorému sa v druhej tretine zranila brankárska jednotka Braden Holtby.

Holtby opustil duel po tom, čo ho útočník Blue Jackets Cam Atkinson zasiahol napriek mriežke na maske vysokou hokejkou do ľavého oka. Gólman mal následne problém udržať oko otvorené a zamieril do šatne. Atkinson za to dostal dvojminútový trest.

Holtby gets clipped by Atkinson's high stick... Copley replaces him in net. #CapsJackets pic.twitter.com/bSfYX0Y6rZ

— NBC Sports Capitals (@NBCSCapitals) 13. januára 2019

Holtby dovtedy kryl 10 striel a ako jediný na neho našiel recept práve Atkinson. Do brány sa po incidente z deviatej minúty druhej dvadsaťminútovky postavil Pheonix Copley, ktorý tiež kryl 10 striel z 11.

Washington po prehre 1:2 po predĺžení neposkytol viac informácií o stave svojho brankára. Tréner Todd Reirden povedal, že jeho zverenca ešte čakajú ďalšie vyšetrenia a podrobnosti by novinári mohli mať už nedeľu.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 13. 01. 2019 | Rubrika: Správy z NHL