Švédsky útočník Carl Hagelin sa pri debute v drese Washingtonu zviditeľnil inak ako by chcel. V úvode druhej tretiny podrazil útočníka Buffala Jeffa Skinnera tak, že ten musel na chvíľu opustiť sobotný zápas pre problém členkom.

V 25. minúte Hagelinova hokejka spôsobila, že Skinnerov ľavý členok sa neprirodzene vytočil pri tom, ako padal na ľad. S odchodom do šatne mu museli pomôcť. Na tretiu tretinu sa však vrátil a napokon odohral 10 minút a 50 sekúnd. Hagelin dostal za zákrok menší trest.

„V takom momente myslíte na veľa vecí. Ako prvé vám napadne, aké vážne to je. Testy však dopadli celkom dobre a bol som schopný vrátiť sa do hry,“ opísal Skinner strašidelný okamih, po ktorom sa na ľade zvíjal od bolesti.

Ouch. Skinner leaves the ice in some serious pain. #CapsSabres pic.twitter.com/aSvWRuO8Jp

— NBC Sports Capitals (@NBCSCapitals) February 23, 2019

Skinner sa už vo štvrtej minúte zápasu zviditeľnil krásnou prihrávkou na otvárací gól, ktorý strelil Jason Pominville. Napokon ňou prispel k domácej výhre 5:2, ktorou Buffalo ukončilo sériu štyroch prehier. S 36 gólmi je stále tretím najlepším strelcom súťaže.

Autor: Marián Masaryk | Vydané: 24. 02. 2019 | Rubrika: Video