Kanadský obranca Kyle Capobianco strelil svoj premiérový gól v NHL oveľa skôr ako mnohí útočníci. Pomohol ním Arizone zdolať v sobotu Ottawu 5:2. Vyhlásili ho za druhú hviezdu stretnutia.

Dvadsaťdvaročný rodák z Mississaugy otvoril skóre duelu v ôsmej minúte, keď si jeho strelu tečoval do vlastnej brány Vladislav Namestnikov. Za 17 minút v akcii získal aj dve „plusky“. Išlo o jeho premiérový bod v šiestom zápase v lige, treťom v tejto sezóne. Coyotes ho draftovali v roku 2015 zo 63. miesta.

„Tento deň je pre mňa výnimočný. Som naozaj rád, že sa mi to podarilo,“ opísal svoje pocity z prvého gólu Capobianco, ktorý bol povolaný z Tucsonu pre zranenia Niklasa Hjalmarssona a Jordana Oesterleho. „Vedel som, že musím využiť túto príležitosť. Nikdy nechcete ísť späť na ´farmu´, ale snažím sa užiť si každú minútu v prvom tíme.“

Autor: Marián Masaryk | Vydané: 20. 10. 2019 | Rubrika: Video