Koleduje si o suspendáciu? Holden zákerne atakoval súpera bez puku + video

Takýto zákrok si mohol odpustiť. Obranca Vegas Nick Holden vo štvrtkovom zápase proti Vancouveru zbytočne poslal Josha Leiva zozadu na mantinel, keď ešte ani nemal puk na hokejke. Rozhodcovia však netrestali.

Holden si vyšliapol na útočníka Canucks v strede druhej tretiny. Zákrok vyvolal hromadnú šarvátku, ale žiaden hráč nebol vylúčený. Bez trestu obišiel aj Holden, ktorý však ešte nemá vyhrané. Na jeho zákrok sa možno pozrie Oddelenie hráčskej bezpečnosti NHL.

Leivo odkorčuľoval na striedačku s podozrením na poranenie pravej nohy, ktorá narazila do mantinelu ako prvá. Od hnevu otrieskal svoju hokejku. Holden, navyše, hneď v ďalšom striedaní skóroval a vyrovnal stav na 3:3. Vancouver však vyhral 5:4 po predĺžení.