Musíte vidieť: Pánik sa prezentoval skvelou prihrávkou + video

Slovenský útočník Richard Pánik v tejto sezóne veľa prihrávok nazbiera. V piatok však práve prihrávkou pomohol Washingtonu k výhre 2:1 nad rozbehnutým Columbusom. A bola to prihrávka excelentná.

Pánik prihrával v siedmej minúte tretej tretine Carlovi Hagelinovi na prvý gól v sezóne. Gól, ktorý znamenal vyrovnanie 1:1. Gól, pri ktorom si väčšiu pozornosť vyslúžila zadovka pomedzi nohy, na ktorú už dostatočne rýchlo Joonas Korpisalo nestihol zareagovať a autor gólu zakončoval do odkrytej brány.

„Bola to skvelá prihrávka. Myslím si, že bol na mojej strane po celý čas,“ povedal Hagelin. „Snaží si ma tam nájsť a ja už som minul niekoľko dobrých šancí, ale dnes to prešlo dnu.“

Pre dvadsaťosemročného martinského rodáka išlo len o druhú asistenciu v tejto sezóne. Po prvých 29 zápasoch má na konte aj tri góly.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 28. 12. 2019 | Rubrika: Slováci v NHL