Flames by vraj radi získali ďalšieho obrancu

Tím Calgary Flames pravdepodobne ešte neskončil s budovaním svojej zostavy pre budúci ročník. Darren Dreger z TSN informuje, že generálny manažér Brad Treliving by rád ešte získal skúseného obrancu na pravú stranu defenzívy.

Flames prišli po minulej sezóne o svojho dlhoročného „zadáka“ T.J. Brodieho, ktorý hral na pravej strane prvého obranného páru. Treliving získal Chrisa Taneva, aby vykryl tú stratu, ale stále by rád dodal obrane hĺbku.

Klub má momentálne na pravej strane obrany len Taneva a Ramusa Andersona. Vľavo sú v hierarchii zoradení Mark Giordano, Noah Hanifin, Nikita Nesterov a Oliver Kylington.

Na hráčskom trhu sú stále k dispozícii obrancovia ako Sami Vatanen či Travis Hamonic, ktorý za Flames odohral posledné tri sezóny. Flames však majú k dispozícii už len milión dolárov pod stropom a novú zmluvu ešte nepodpísal Kylington.

Preto sa za reálnejšie voľby považujú veteráni, ako sú Andy Greene a Ron Hainsey. Nie je však vylúčené, že nakoniec Calgary svoju potrebu vyrieši pomocou výmeny.


Autor: Jozef Struhár | Vydané: 30. 10. 2020 | Rubrika: Špekulácie


SlovakNHL.sk - aktuálne spravodajstvo zo sveta NHL