Len 33 sekúnd od úvodného vhadzovania otvoril skóre stretnutia medzi Islanders a Sabres obranca Buffala Jacob Bryson. Bol to jeho prvý gól v NHL, no nakoniec nie vo víťaznom zápase. New York vďaka štvorgólovej druhej tretine vyhral 5:2.

„Bol to skvelý pocit, hlavne, keď to bolo len 30 sekúnd od začiatku zápasu. Takto chcete začať zápasy. Bol dobrý pocit, že som sa zbavil toho bremena pre celých 60 minút zápasu,“ povedal dvadsaťtriročný rodák z ontárijského Londonu.

Bryson, ktorého Sabres draftovali v roku 2017 z celkového 99. miesta, čakal na svoj prvý gól kariéry šesť zápasov. Všetky odohral v tejto sezóne a do soboty ešte ani nebodoval. Na konte má aj dva plusové body. V sobotu po druhý raz po sebe odohral cez 20 minút.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 07. 03. 2021 | Rubrika: Video