Chicago si vo štvrtok ukončilo šesťzápasové sériu prehier, keď zdolalo Carolinu 2:1 po predĺžení. Víťazstvo by však nebolo možné, ak by Riley Stillman nestrelil svoj prvý gól v NHL. Tri minúty pred koncom tretej tretiny vyrovnal na 1:1, keď usmernil streli Piusa Sutera.

„Vyslal na bránu dobrú strelu a ja som sa jej len dotkol. Som rád, že to prešlo dnu. Mal som v minulosti pár príležitostí na skórovanie a je pre mňa dôležité, že už mám za tým prvým gólom,“ povedal dvadsaťtriročný kanadský obranca.

Stillman, ktorého draftovala Florida v roku 2016 zo 114. miesta, odohral vo štvrtok svoj 19. zápas v tejto sezóne a 54. v kariére. V nej až do štvrtka bodoval len v drese Panthers, keď v ročníku 2019/20 nazbieral päť asistencií.

Autor: Jozef Struhár | Vydané: 07. 05. 2021 | Rubrika: Video